Kurz zdravého hubnutí se cvičením pro ženy v Contours


Průměrné hodnocení: 4.83
Hodnotilo: 6 uživatelů
Upřesnění místa:
Klub Contours
Národní 961/25
Praha 1 10000
Zobrazit na mapě

Lektor:
Mgr. Petra Mocová
petramocova@stob.cz
606 420 636

Termín: 09.09.2019 - 04.11.2019

Cena: 3990 Kč

Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí18:30 - 21:0009.09.2019Každý týden

Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Nelíbíte se sama sobě?

Přidejte se k nám! Umíme celé hubnutí zpříjemnit, motivovat vás do začátku a taky vysvětlit, jak opět nepřibírat. Žádné rychlodiety nebo koktejly u nás ale nenajdete, sázíme jen na odbornost našich lektorů a na vaši poctivou práci.


Co absolvováním kurzu získáte?

  • stanovíte si správný a dosažitelný cíl
  • naučíte se sestavit si jídelníček vhodný právě pro vás
  • naučíte se měnit své zažité nevhodné zvyklosti a nahradíte je těmi správnými
  • naučíte se zvládat vnější a vnitřní podněty, které nás provokují k nadměrné konzumaci jídla
  • užijete si hodinu zábavného cvičení, během kterého spálíte spoustu kalorií
  • zjistíte, že k hubnutí není potřeba žádných speciálních a zázračných přípravků 


Jak kurz probíhá?

Budete se scházet po dobu 8 týdnů vždy 1x za týden na lekci, která obsahuje teoretickou a pohybovou část.

1. Teoretické lekce 

První polovina kurzů je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledali sami.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Zaměříme se na změnu chování, návyků a myšlení, které vedou k nadbytečnému jedení až přejídání a taky se naučíte vypořádat se s různými emocemi a životními situacemi jinak než jídlem. 

    

Díky příjemné otevřené atmosféře budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy.

Přestaňte se točit v únavném a sebedestruktivním kruhu diet a jojo efektů a zkuste to s námi. Zázraky a bezpracnost neslibujeme, ale poctivou práci, za kterou jsou výsledky ano!

Struktura kurzů byla sestavena psycholožkou Ivou Málkovou a je založena na metodice kognitivně behaviorální terapie. Celosvětově má tato metodika nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především při udržení hmotnosti. V České republice fungujeme již 30 let a máme nejlepší výsledky v udržení...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Markéta M.
Kurz předčil moje očekávání. Dozvěděla jsem se spoustu užitečných rad jak si poradit se svou životosprávou.
Barbora S.
Kromě rozhýbání v tělocvičně bylo pro mě velice důležité rozpoznávání potravin, časování apod. Nákup v Tescu se sdílením zkušeností a předáváním tipů byl velice inspirativní i návštěva nutriční specialistky, ale každá hodina byla přínosná. Na některá cvičení (mindful eating, výzvy apod.) nikdy nezapomenu. Přínosné jsou i brožurky, snad mi pomohou po kurzu pokračovat.
Markéta H.
Diskuse ve skupině, sdílení pocitů a zkušeností byl pro mě jeden z velkých benefitů a pomohlo mi to ve znovu-nastartování svého zdravého životního stylu. Zhubla jsem skoro 5 kg a i přesto, že Markéta Brožová je skvělá trenérka, upřednostnila bych klasické/aerobní cvičení než cvičení na strojích. Na druhou stranu Countours nabízí i jiné možnosti (zumba), což mi maximálně vyhovuje a našla jsem si druh pohybu, který mi vyvhovuje. Moc díky i Kristýně - vedení skupiny 15 žen není snadné, tak si s náma vždy poradila velmi dobře a dokázala pokaždé nastolit pohodu a příjemnou atmosféru.
Anna J.
Kurz byl v prijemnem modernim prostredi, lektorka na cviceni byla profesionalni a mila, venovala se i za hranice povinnosti.... Kurz by mohl byt delsi.
Eva R.
Kurz je zkrácený, 8týdenní - vyhovoval by mi kurz delší. Stroje v Contours byly na mě těžké, ale lektorka Markéta Brožová je velký profík. Na kurzu se vytvořila prima motivační parta "holek".
calounictvi.a@seznam.cz
Kurz se mi líbil, jsem vdečná za různé témata o výživě. Cvičení v Contours se mi rovněž moc líbilo. Chválim naši cvičitelku,která nám ukázala a vysvětlila různe cviky i mimo svou hodinu. Zhubla jsem 4,5 kg Akorát posledných dvou lekcií jsem se nezúčastnila z důvodu úrazu na lyžích. Kurz vřele doporučuji všem který chtějí neco udělat se svou váhou. Lubomíra Antochová

Nejbližší plánované akcePokračování úspěšné konference.