Kurz zdravého hubnutí s pravidelným cvičením v dámském fitku Contours

Upřesnění místa:
Galerie Orlí, 3. patro
Orlí 3
Brno 602 00
Zobrazit na mapě

Lektor:
Lenka Vymlátilová
lenka.vymlatilova@seznam.cz
775 617 340

Instruktor: Riedlová Martina

Termín: 19.01.2021 - 30.03.2021

Cena: 4390 Kč

Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý17:15 - 19:3019.01.2021Každý týden

Trápíte se dokola s dietami, hubnutím a přibíráním? Ztratila jste už své sebevědomí? Pojďte to změnit v kurzu zdravého hubnutí!

 

Jaké můžete očekávat výsledky? 

 

V 10ti týdenním kurzu se daří ženám hubnout průměrně 5 kg, maximální úbytky bývají okolo 12 kg.

Ale co je důležitější - získáte relevantní informace o hubnutí, výživě, novinkách na trhu s potravinami, o roli psychiky při hubnutí a jak s ní pracovat, informace, jak zase nepřibrat nebo co dělat, když se hubnutí zastaví.  

S instruktorkou Martinou Riedlovou tvoříme hubnoucí tandem několik let a našim cílem nejsou jen vaše zhubnutá kila, ale i vytvoření bezpečného a přátelského prostředí a hubnutím vás provést s nadhledem a humorem.

Žádné rychlodiety, koktejly a nesmyslné sliby v kurzu nenajdete. Sázíme na naši odbornost, dlouholeté zkušenosti a vaši poctivou práci.

 

Reference

 

Olga zhubla 11,8 kg: "Leni, Marťo, děkuju. Byly to nejlépe investované peníze do sebe za 10 let. Tady prostě nejde nezhubnout!"

Blanka, úbytek 12,3 kg : "Perfektně organizačně zajištěný kurz, obsah lidský, ale přitom výživný. Leni, tvoje energie i přístup jsou příjemně nakažlivé a myslím, že lepší práci sis vybrat nemohla. Nikdy jsem si nepřipadala jako "pacient", ale vždy jako někdo, na kom ti záleží a chceš mu ze všech sil pomoct."

Katka, úbytek 7,3 kg"Cítím se skvěle, obleču trika, které jsem měla už malá a teď jsou volná. Leni, tohle byl bomba kurz."

Jana, úbytek 8,3 kg: "Sama bych nikdy nedokázala být tak dlouho disciplinovaná. Kurz se stal mým koníčkem! Byla tam skvělá atmosféra, motivační skupina, lektorka i trenérka." 

Dana zhubla 7,1 kg: "Zapálené lektorky, přirozené a nenásilné hubnutí, veselá atmosféra."

 

V desetitýdenním kurzu zdravého hubnutí se naučíte

 

  • CO skutečně potřebujete mít a nemít na svém talíři a KOLIK, abyste se cítili fajn, chutně se najedli a přitom hubli
  • jak se hýbat, aby vaše hubnutí mělo správný drive
  • jak zvládat situace, které vás provokují k jídlu navíc (nuda, smutek, trápení, stres, únava, oslavy nebo sladké tečky po jídle...)
  • že k hubnutí není potřeba žádných speciálních a zázračných přípravků či potravinových kombinací
  • po celou dobu kurzu kontrola váhy a 3x za kurz i podrobná analýza...
... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


Tradiční akce netradičně online! Bohatý pohybový program, workshopy a přednášky s odborníky a zajímavé rozhovory nejen o hubnutí. Připojte se k nám. 


Zacvičte si s námi z pohodlí domova v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vyzkoušet můžete aerobic, hormonální jógu, fit balet nebo salsu!


Mýty ve výživě, novinky na trhu s potravinami nebo všímavé jedení. Přihlaste se na některý z našich online workshopů a přednášek v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vstupné za symbolických 150 Kč. 


Nezůstávejte při hubnutí sami ani v této době. Hubněte s podporou skupiny a zkušené lektorky STOBu - nutriční terapeutky Evy Chocenské.