Kurz zdravého hubnutí s nutriční terapeutkou a se cvičením


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotili: 2 uživatelé
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 1593/2
Praha 4 14000
Zobrazit na mapě

Lektor:
Eva Chocenská
echo.vyziva@gmail.com
777060968

Termín: 14.01.2020 - 24.03.2020

Cena: 4990 Kč

Kurz zdravého hubnutí s nutriční terapeutkou a se cvičením již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý18:00 - 21:0014.01.2020Každý týden

Tento kurz je vhodný i pro diabetiky II. typu. 


Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Nelíbíte se sama sobě?

Přidejte se k nám! Umíme celé hubnutí zpříjemnit, motivovat vás do začátku a taky vysvětlit, jak opět nepřibírat. Žádné rychlodiety nebo koktejly u nás ale nenajdete, sázíme jen na odbornost našich lektorů a na vaši poctivou práci.


Co absolvováním kurzu získáte?

  • stanovíte si správný a dosažitelný cíl
  • naučíte se sestavit si jídelníček vhodný právě pro vás
  • naučíte se měnit své zažité nevhodné zvyklosti a nahradíte je těmi správnými
  • naučíte se zvládat vnější a vnitřní podněty, které nás provokují k nadměrné konzumaci jídla
  • užijete si hodinu zábavného cvičení, během kterého spálíte spoustu kalorií
  • zjistíte, že k hubnutí není potřeba žádných speciálních a zázračných přípravků 

Jak kurz probíhá?

Budete se scházet po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden na lekci, která obsahuje teoretickou a pohybovou část.

1. Teoretické lekce 

První polovina kurzů je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledali sami.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Zaměříme se na změnu chování, návyků a myšlení, které vedou k nadbytečnému jedení až přejídání a taky se naučíte vypořádat se s různými emocemi a životními situacemi jinak než jídlem. 

Díky příjemné otevřené atmosféře budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy.

Přestaňte se točit v únavném a sebedestruktivním kruhu diet a jojo efektů a zkuste to s námi. Zázraky a bezpracnost neslibujeme, ale poctivou práci, za kterou jsou výsledky ano!

Struktura kurzů byla sestavena psycholožkou Ivou Málkovou a je založena na metodice kognitivně behaviorální terapie. Celosvětově má tato metodika nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především při udržení hmotnosti. V České republice fungujeme již 30...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Monika M.
Na kurzu se mi moc líbila příjemná přátelská atmosféra, doufám, že po těžké dnešní situaci kurz dokončíme a ve zdraví se všichni setkáme . Skvělý je sebekoučink na netu, který mi momentálně pomáhá hlídat příjem kalorií. Kurz (a jeho lektorka Eva) mi pomohl na startu hubnutí. Informace o jídle, o potravinách a celkovém přemýšlení o stravování jsou velmi přínosné pro změnu životního stylu.
kudrnova
Kurz se mi líbil, pomohl mi nastartovat zdravější návyky a uvědomit si, jak jinak přemýšlet o jídle a jak k němu přistupovat. Zároveň byla príma i práce ve skupině a možnost sledovat pokroky a názory dalších účastnic. Děkuji lektorce Evě za vedení kurzu a podnětné přednášky a vysvětlování mechanismů a principů pro zdravé hubnutí a její laskavý a vlídný přístup. Také děkuji cvičitelce za pěkné cvičební hodiny. Zajímavým zpestřením byla i jedna hodina Bollywood tance.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se, získejte podporu a buďte při hubnutí úspěšní. 


Aktuálně: Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu na celém území ČR a s přihlédnutím k aktuálnímu vývoji situace, PŘERUŠUJEME DO ODVOLÁNÍ všechny živé aktivity STOB (kurzy hubnutí a pohybové lekce). Děkujeme za pochopení.


Hubněte pomocí osvědčené metodiky STOBu i online! Pouze nyní navíc získáte k online kurzu i program Sebekoučink ZDARMA.