Kurz zdravého hubnutí s nutriční terapeutkou a psychoterapeutkou MOŽNOST ÚČASTI OD 2. LEKCE


Průměrné hodnocení: 4.92
Hodnotilo: 13 uživatelů
Upřesnění místa:
Centrum tance
Politických vězňů 8
Praha 1 - Nové město 11000

Lektor:
Jana Mgr. Šimečková
simeckova.ja@gmail.com
+420 731 183 015

Instruktor: Nikola Šulcová

Termín: 04.04.2023 - 30.05.2023

Cena: 5391 Kč

Kurz zdravého hubnutí s nutriční terapeutkou a psychoterapeutkou MOŽNOST ÚČASTI OD 2. LEKCE již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý16:20 - 19:0004.04.2023Každý týden

Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Zkuste to tentokrát jinak.

Přihlaste se do kurzu zdravého hubnutí a zhubněte zdravě a natrvalo s podporou odborníka. Metodika skupinových kurzů STOB je založená na principech kognitivně-behaviorální psychoterapie, která má celosvětově nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především pro udržení hmotnosti. 

V kurzu:

  • si sami sestavíte zdravý jídelníček vhodný při hubnutí, který vám bude chutnat a vyhovovat,
  • naučíte se zvládat chutě na sladké, večerní "ujídání" i emoční jedení,
  • zjistíte, jak najít pohyb, u kterého vydržíte a který si nakonec i zamilujete.
  • A především v tom nebudete sami - získáte podporu skupiny lidí, kteří mají stejný cíl jako vy.


>> Jak se hubne v kurzu STOBu? Přečtěte si příběh Aničky, která zhubla 20 kg.<<


V čem je tento kurz jedinečný?

Dvě slova - odborná péče. Účastníci budou v rámci kurzu v péči nutriční terapeutky Jany Šimečkové, která zároveň absolvovala 5letý výcvik v kognitivně-behaviorální psychoterapii. Díky tomu může ve své praxi spojit zkušenosti v nutričním poradenství s psychoterapeutickými postupy a znalostmi lidské psychiky při hubnutí. 

Dejte vale pseudoodborníkům a jídelníčkům z internetu a zkuste to tentokrát jinak. 


Jak kurz probíhá?

Budete se scházet po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden na lekci, která obsahuje teoretickou a pohybovou část. 

Kurz bude probíhat v sálech v Centru tance na adrese Politických vězňů 8 (centrum Prahy). Od 16:20 do 17:50 hodin bude v sále č. 5 probíhat teoretická "povídací" část kurzu pod vedením lektorky STOBu Jany Šimečkové. Od 18 do 19 hodin pak bude probíhat v sále č. 3 cvičení (aerobní a kruhový trénink) pod vedením instruktorky Nikoly Šulcové.

1. Teoretické lekce 

První polovina kurzu je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte ráda. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledala sama.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Společně s lektorkou...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Petra P.
Velice doporučuji, pokud chcete podpořit na cestě ke změně. Paní lektorka Jana byla skvělá i podpora skupiny pro mě byla hodně užitečná. A abych nezapomněla i cvičení bylo moc fajn!
Ondřej .
Skvělý kurz, sice zhubnout musí člověk sám, ale jako podpora výborné.
Pavla H.
Doporučuji, principy KBT lze využít nejen při hubnutí, ale v celkovém pohledu na svět. Dozvěděla jsem se užitečné věci ohledně zdravého stravování, jak pracovat s emoceni, které velmi často vedou k jídlu nad plán a následnému přibírání, jak si sestavovat jídelníček, jak váhový úbytek udržet apod. Doporučuji a děkuji.
Pavla .
Kurz se mi líbil. Dozvěděla jsem se dost nových věcí, které se mi snad povede využít. Jen mi přišlo, že nás na kurzu bylo poměrně hodně. Menší počet účastníků by možná byl o něco lepší.
Ludmila K.
Na kurzu jsem se dozvěděla několik užitečných věcí, které jsem zařadila do svého života, a které mi pomáhají zdravě hubnout. Jsem ráda, že jsem si kurz pořídila a chodila na něj. Mohu doporučit.

Nejbližší plánované akce


POSLEDNÍ 1 VOLNÉ MÍSTO!

Zúčastněte se desetitýdenního kurzu zdravého hubnutí odkudkoliv online. Pod vedením koučky a výživové poradkyně Venduly Kosňovské a s podporou skupiny můžete být při hubnutí konečně úspěšní. 


Přihlaste se do jediného kurzu hubnutí naživo, který proběhne toto léto v Praze!

Pohybová část kurzu, chůze s holemi, bude probíhat v pražských Letenských sadech pod vedením zkušené instruktorky Jany Sedláčkové. Teoretické lekce pak proběhnou v krásném sále centra Alivio a účastníky jimi bude provázet nutriční poradkyně Jana Mouchová. 


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom. 


4 odbornice, 4 online přednášky, 4 pohybové lekce

Využijte léto k načerpání nové inspirace pro zdravé hubnutí či změnu životního stylu. Jeden seminář s pohybovou lekcí pouze za 290 Kč!