Kurz zdravého hubnutí s nutriční terapeutkou a psychoterapeutkou a se cvičením


Průměrné hodnocení: 4.9
Hodnotilo: 10 uživatelů
Upřesnění místa:
Centrum tance
Politických vězňů 8
Praha 1 - Nové město 11000

Lektor:
Jana Mgr. Šimečková
simeckova.ja@gmail.com
+420 731 183 015

Instruktor: Nikola Šulcová

Termín: 17.01.2023 - 21.03.2023

Cena: 5990 Kč

Kurz je již obsazen. Můžete se přihlásit jako náhradník.
Přihlásit se jako náhradník


Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý16:30 - 19:0017.01.2023Každý týden

Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Zkuste to tentokrát jinak.

Přihlaste se do kurzu zdravého hubnutí a zhubněte zdravě a natrvalo s podporou odborníka. Metodika skupinových kurzů STOB je založená na principech kognitivně-behaviorální psychoterapie, která má celosvětově nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především pro udržení hmotnosti. 

V kurzu:

  • si sami sestavíte zdravý jídelníček vhodný při hubnutí, který vám bude chutnat a vyhovovat,
  • naučíte se zvládat chutě na sladké, večerní "ujídání" i emoční jedení,
  • zjistíte, jak najít pohyb, u kterého vydržíte a který si nakonec i zamilujete.
  • A především v tom nebudete sami - získáte podporu skupiny lidí, kteří mají stejný cíl jako vy.


>> Jak se hubne v kurzu STOBu? Přečtěte si příběh Aničky, která zhubla 20 kg.<<


V čem je tento kurz jedinečný?

Dvě slova - odborná péče. Účastníci budou v rámci kurzu v péči nutriční terapeutky Jany Šimečkové, která zároveň absolvovala 5letý výcvik v kognitivně-behaviorální psychoterapii. Díky tomu může ve své praxi spojit zkušenosti v nutričním poradenství s psychoterapeutickými postupy a znalostmi lidské psychiky při hubnutí. 

Dejte vale pseudoodborníkům a jídelníčkům z internetu a zkuste to tentokrát jinak. 


Jak kurz probíhá?

Budete se scházet po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden na lekci, která obsahuje teoretickou a pohybovou část.

Kurz bude probíhat v sálech v Centru tance na adrese Politických vězňů 8 (centrum Prahy). Od 16:30 do 18 hodin bude v sále č. 5 probíhat teoretická "povídací" část kurzu pod vedením lektorky STOBu Jany Šimečkové. Od 18 do 19 hodin pak bude probíhat v sále č. 3 cvičení (aerobní a kruhový trénink) pod vedením instruktorky Nikoly Šulcové.

1. Teoretické lekce 

První polovina kurzu je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte ráda. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledala sama.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Společně s lektorkou budete...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Ludmila K.
Na kurzu jsem se dozvěděla několik užitečných věcí, které jsem zařadila do svého života, a které mi pomáhají zdravě hubnout. Jsem ráda, že jsem si kurz pořídila a chodila na něj. Mohu doporučit.
alena P.

Nejbližší plánované akce


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Bezplatné měření složení těla, online pohybové lekce nebo diskuze odborníků. Zapojte se do aktivit, které pořádáme zdarma ku příležitosti Světového dne obezity!


Představujeme vám STOBí novinku! Vyzkoušejte jedinečnou kombinaci aktivního pobytu v Bystřici nad Pernštejnem doprovázeného 8týdenním online kurzem hubnutí.


Poslední zimní kurz čeká právě na vás!

Přihlaste se do desetitýdenního komplexního kurzu zdravého hubnutí, ve kterém získáte podporu skupiny a péči odbornice na výživu a oblíbené lektorky STOBu Jany Boučkové.