Kurz zdravého hubnutí s lékařkou a dvěma druhy cvičení


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 8 uživatelů
Upřesnění místa:
David Wellness Fitness
Vinohradská 38
Praha 2 12000

Lektor:
Denisa Nechvílová
denisa.nechvilova@seznam.cz

Instruktor: Tomáš Fuchs

Termín: 17.04.2023 - 19.06.2023

Cena: 5990 Kč

Kurz je již obsazen. Můžete se přihlásit jako náhradník.
Přihlásit se jako náhradník


Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí18:30 - 21:0017.04.2023Každý týden

Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Zkuste to tentokrát jinak.

Přihlaste se do kurzu zdravého hubnutí a zhubněte zdravě a natrvalo s podporou odborníků. Metodika skupinových kurzů STOB je založená na principech kognitivně-behaviorální psychoterapie, která má celosvětově nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především pro udržení hmotnosti. 


>> Přečtěte si příběhy našich klientů, kteří úspěšně zhubli (nejen) v kurzech STOBu. <<


Proč hubnout v tomto kurzu STOBu?

  • Zjistíte, že hubnout je možné i bez „zázračných“ přípravků a zbytečně omezujících diet.
  • Za pomoci odborníka si sama sestavíte zdravý jídelníček vhodný při hubnutí, který vám bude chutnat a vyhovovat.
  • Naučíte se zvládat chutě na sladké, večerní přejídání i emoční jedení.
  • Nebudete v tom sami. Získáte podporu skupiny lidí, kteří mají stejný cíl jako vy.
  • Díky cvičení zpevníte celé své tělo a spálíte spoustu kalorií. Na výběr budete mít ze dvou druhů cvičení!
  • Lektorka kurzu je zároveň fitness trenérkou, proto ví, jak správně namotivovat k vhodnému pohybu. 

Jak kurz probíhá?

Budete se scházet po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden na lekci, která obsahuje teoretickou a pohybovou část.

UPOZORNĚNÍ! Pondělní lekce 1. 5. a 8. 5., na které připadají státní svátky, budou nahrazeny ve stejném čase ve středu 3. 5. a 10. 5. 

Kurz proběhne v dolním sále nově zrekonstruovaného David Wellness Fitness. Pohybová část bude probíhat jak v dolním sále, tak v horních prostorách posilovny. 

1. Teoretické lekce 

Teoretické lekce budou probíhat od 18.30 do 20 hodin. Teoretické lekce kurzu povede lektorka STOBu, lékařka a fitness trenérka Denisa Šimůnek Nechvílová. 

První polovina kurzu je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte ráda. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledala sama.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Společně s lektorkou budete pracovat na změně svého chování,návyků a myšlení, které vedou k...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Pavlína H.
Kurz byl skvělý! :-) Lektorka Denisa pohodová a podporující. dávala nám dobré rady, jak na hubnutí. Sešla se nás dobrá parta a mě se konečně podařilo stát se zase "docentem" ;-)
milada.koh@gmail.com
Kurz přínosný i pro zdatné teoretiky. Příjemná atmosféra ve skupině, chválím přístup lektorky Denisy. Jediný nedostatek je krátká délka kurzu.
Jana R.
Báječný přístup lektorky Denisy, moc jí děkuji, informace, které překvapí i celoživotní marné dietáře a rekreační sportovce ( např. mě :) ) a které opravdu fungují. Atmosféra ve skupině báječná, člověka uklidní, když zjistí, že je na tom v podstatě stejně jako plno jiných, a že se s tím dá něco dělat :) Všem přeji pevné zdraví a životní pohodu. Jana
Marcela E.
Naprosto skvělé. Sešla se skvěle komunikujici skupina a vedení výborné Denisy jen přispělo k nastartování nového pohledu na správné stravování. Všem se nám myslím podařilo rozhýbat tělo a díky úpravě jídelníčku i začít shazovat kila a ještě si při tom užít legraci.
Lenka D.
konečně potřebné informace
Lucie P.
Výborný kurz, vřele všem doporučuji, přístup Denisy (lektorky) byl úžasný. Vždy nápomocná, podporující, pomáhající. Skupina, ve které jsme se sešli, byla úžasná, holky a kluk byli skvělí a vždy je ráda potkám i v běžném životě. Moc všem děkuji a jsem ráda, že jsem se mohla setkat s tolika úžasnými lidmi. Lucka
Miluše M.
Milá, znalá a pohodová lektorka Denisa :-) Principy zdravého životního stylu, které skutečně fungují a které jsou dlouhodobě udržitelné. Otevřenost a pozitivní atmosféra ve skupině. Důraz na pohybovou aktivitu, možnost změnit typ cvičení v průběhu kurzu. Děkuji :-)

Nejbližší plánované akce


POSLEDNÍ 1 VOLNÉ MÍSTO!

Zúčastněte se desetitýdenního kurzu zdravého hubnutí odkudkoliv online. Pod vedením koučky a výživové poradkyně Venduly Kosňovské a s podporou skupiny můžete být při hubnutí konečně úspěšní. 


Přihlaste se do jediného kurzu hubnutí naživo, který proběhne toto léto v Praze!

Pohybová část kurzu, chůze s holemi, bude probíhat v pražských Letenských sadech pod vedením zkušené instruktorky Jany Sedláčkové. Teoretické lekce pak proběhnou v krásném sále centra Alivio a účastníky jimi bude provázet nutriční poradkyně Jana Mouchová. 


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom. 


4 odbornice, 4 online přednášky, 4 pohybové lekce

Využijte léto k načerpání nové inspirace pro zdravé hubnutí či změnu životního stylu. Jeden seminář s pohybovou lekcí pouze za 290 Kč!