Kurz zdravého hubnutí s lékařkou

Upřesnění místa:
V budově Komerční banky, vchod z Krupské ulice
U Divadla 25/2
Teplice 415 01
Zobrazit na mapě

Lektor:
MUDr.Narcisa Vitnerová
3doma@centrum.cz
603727213

Termín: 01.10.2024 - 03.12.2024

Cena: 6000 Kč

Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý17:00 - 18:3001.10.2024

Jak kurz probíhá?

Budeme se společně scházet po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden na lekci, která obsahuje teoretickou a pohybovou část. 

1. Teoretické lekce 

První polovina kurzů je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledala sama.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Společně s lektorkou budete pracovat na změně svého chování,návyků a myšlení, které vedou k přejídání a taky se naučíte vypořádat se s emocemi a náročnými životními situacemi jinak než jídlem. Díky příjemné otevřené atmosféře budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl jako vy.

>> Více se o metodice kurzů zdravého hubnutí STOB dozvíte zde <<

2. Pohybová část

Pohyb je zaměřen na chůzi jako přirozený pohyb každého člověka. Zařazeny jsou procházky rychlejší chůzí Teplicemi a jeho okolím. Pro ty, kdo raději cvičí, jsou k dispozici on-line cvičení.

Co je zahrnuto v ceně kurzu?

  • 10x Pohybová aktivita
  • 10x Teoretické lekce pod vedením zkušené lektorky
  • Každý týden zpětná vazba k vašim jídelníčkům
  • Praktické brožury
  • Nutriční program Sebekoučink 

Kdo se o vás v kurzu postará?

 

MUDr.Mgr.Narcisa Vitnerová

Jsem lektorkou už 30 let, za tu dobu jsem pomohla více než 500 žen a mužů, kteří si nevěděli rady se svou hmotností. Naučili se správnému a všímavému jedení, takže si udrželi svou novou hmotnost dlouhodobě, některé dokonce i 20 let.

V čem je tento kurz jedinečný?

Všichni, kdo kurz absolvovali, mají zajištěnou mou podporu a péči i do budoucna, a to buď v opakovacích lekcích nebo při individuální konzultaci. Pro absolventky kurzu pořádám každoroční setkání před vánoci, abychom se připravily na vánoce, sestavily si vhodný jídelníček, probraly všechny vánoční jídelní nástrahy a ochutnaly nízkokalorické vánoční cukroví. Více si o mně můžete přečíst na mém webu web www.stihla-firma.cz.

 

Přihlaste se do tohoto kurzu a zhubněte už jednou provždy! Kurz má omezenou kapacitu, proto neváhejte a přihlaste se včas.

Těšíme se na společné setkávání!

 

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv!


V tomto kurzu se navíc k teorii a psychologické podpoře přidává i možnost zdravého pohybu v krásných Letenských sadech v Praze.


Trpí Vaše dítě nadváhou nebo obezitou? Musíte chodit v čase prázdnin do práce a chcete, aby Vaše dítě trávilo čas smysluplným způsobem a ještě udělalo něco pro své zdraví? Přihlaste Vaše dítko na příměstský tábor vedený zkušenými lektorkami.


Letní kurz vás naučí nejen základy priessnitz a nordic walkingu, ale navíc poznáte ještě různé části Prahy a různé lektorky.