Františkovy Lázně


Průměrné hodnocení: 4.77
Hodnotilo: 13 uživatelů
Upřesnění místa:
hotel Melodie

Instruktor: Miluška Nová

Termín: 10.09.2017 - 16.09.2017 Přidat do kalendáře

Cena: 6350 Kč

Františkovy Lázně již skončil a nelze jej tedy objednat

Místo pobytu: Františkovy Lázně, světoznámé lázeňské město v západních Čechách

Ubytování: hotel Melodie umístěný v městském parku poblíž kolonády, v blízkosti sportovního areálu, dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením a televizí

Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, autobusové i vlakové spojení

Program: cvičení v tělocvičně hotelu Monti Spa, plavání v městském aquacentru, turistika, nordic walking

Cena: 6350,- Kč

Více podrobností ZDE.

Fotografie ZDE.Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Ivana P.
Moc hezký týden. Děkuji Milušce, že se o nás tak hezky starala. Ivana P.
Blažena P.
Dobrý den, prima ubytování, milý členové personálu, jídla akorát, útulná tělocvična, krásné okolí pro aktivní výšlapy, skvělá voda ve vodním areálu, a Miluška, která pro nás udělala první i poslední :-). Děkuji za pěkný týden, který mě naučil i zdravému životu. Blažena P.
Marie S.
Moc pěkné jedu znova M.S.
Blanka Z.
Eva M.
Týden plný cvičení, ale také zábavy a smíchu se stále pozitivně naladěnou a usmívající se Miluškou, to vše v překrásném prostředí Františkových lázní, co dodat? Prostě skvělý týden !!!
Mirka M.
Krásný pobyt. Jen bych místo bazénu dala cvičení, protože v aquacentru se člověk jen tak plácá. Co se týče prostoru na cvičení, mohl by být větší. Chvílemi to bylo těsné. Ubytování i jídlo vynikající. Nejvíce pohybu jsem zažila na ostrově Skopelos pod vedením Aleny Ročkové, jejíž cvičení je přímo famózní. Proti tomu je pobyt ve FL rekreace, ale v dobrém samozřejmě. Mirka z Pardubic
Alena Z.
Květa H.
admin
Přišlo mailem: Dobry den, velmi děkuji za pobyt STOB. Byla jsem kromě jedné přednášky v Karlíně poprvé na akci Stobu, je mi 64. Pobyt mně zdravotně velmi pomohl, 1,20kg jsem i zhubla,a ziskala jsem motivaci, a mam nastartovano svych 109 kg snížit. Vse bylo uzasne- velikou zasluhu na tom ma predevsim cvicitelka Miluska, rovněž ubytování a stravování bylo velmi pěkné. Velmi pozdravuji a přeji Stobklubu vše dobre. Hana
Eliška D.
Děkuji za krásný pobyt. Miluška byla skvělá. Program měla perfektní a moc se nám věnovala. Eliška

Nejbližší plánované akce


Tradiční akce netradičně online! Bohatý pohybový program, workshopy a přednášky s odborníky a zajímavé rozhovory nejen o hubnutí. Připojte se k nám. 


Zacvičte si s námi z pohodlí domova v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vyzkoušet můžete aerobic, hormonální jógu, fit balet nebo salsu!


Mýty ve výživě, novinky na trhu s potraviny nebo všímavé jedení. Přihlaste se na některý z našich online workshopů a přednášek v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vstupné za symbolických 150 Kč.