Také tentokrát jsme pro vás vybrali řadu známých i méně známých výrobců nejen potravin, které dobře chutnají a můžete je směle zařadit do svých jídelníčků, ale také oblečení, cvičebních pomůcek a praktických materiálů vhodných pro udržení zdravého životního stylu a kondice.

Na Den zdraví s tradičně bohatým programem se dostavilo neuvěřitelných 700 návštěvníků, kteří měli zdarma možnost vyzkoušet si v několika tělocvičnách a vyhrazených prostorech cvičení deepwork, doubleaerobic, veslování, řecké tance s Marthou Elefteriadu, taiči, zdravotní cvičení, hormonální jógu, cvičení s fitbaly, které bylo možné si také na místě zakoupit, ale také méně známá cvičení NIA a SM systém. Na chodbách ZŠ Rakovského jste se mohli setkat také s těmi, kteří si nesli v rukou hole na Nordic Walking, jelikož i vycházka na čerstvém vzduchu byla součástí programu. A jelikož Den zdraví probíhal v základní škole, nezapomněli jsme ani na ty nejmenší, pro které byl také připravený program.

 

         

 

Po celý den se návštěvníkům vlídně věnovala zakladatelka Dne zdraví a společnosti STOB PhDr. Iva Málková, ať už prostřednictvím rad jak získat či si udržet motivaci, tak prostřednictvím přátelského popovídání a zhodnocení uplynulého roku. Ve velké tělocvičně měli návštěvníci možnost si zacvičit, vidět na vlastní oči přípravu margarinu z produkce Blend baru Flora, zasoutěžit si s Ivou Málkovou o zajímavé ceny od našich štědrých sponzorů a odměněn byl také náš za poslední rok nejúspěšnější hubnoucí, tentokrát z řad mužů, který zhubl neuvěřitelných 51 kg. Mezi jednotlivými soutěžemi se mohli návštěvníci rozptýlit Jógou smíchu a nechat se strhnout tímto originálním prostředkem na odbourání stresu.

           

Celou neděli bylo možné na chodbách ZŠ Rakovského ochutnat řadu výborných známých či méně známých nutričně hodnotných potravin, od mléčných výrobků jako jsou řecké jogurty Milko, Cottage sýry Meggle, přes zeleninové pochoutky Bonduelle, sušenou zeleninu, koření, lyofilizované ovoce, tyčinky Lifefood a Dr. Light Fruit, po netradiční druhy pečiva jako je chléb Sporty, Večerní chléb od PENAM, kvalitní rostlinné oleje Fabio nebo křupavou novinku z řady cereálií Nestlé – Cheerios Oats. Návštěvníci se navíc mohli občerstvit nápoji Caro a kávou Nescafé nebo ovocnými džusy Tropico.

 

          

 

S prázdnou neodešli ani sportovní příznivci, zakoupit bylo možné sportovní oblečení i sportovní pomůcky. K zakoupení byly také drobné dekorace do domácnosti nebo praktické nádobí na uskladnění pokrmů. Nechyběly ale ani knihy o zdravém životním stylu, brožury a další materiály společnosti STOB. U stánku STOBu byla jako vždy možnost poradit se s našimi odborníky o tom, co vás zajímá nebo s čím si sami nevíte rady.

 

           

 

A jak jsme slíbili, také účastníci pilotního projektu „Prožij rok zdravě“ si odnesli dárkový balíček s produkty a dárky od našich sponzorů. A my doufáme, že jim bude jen motivací pro zapojení se do plné verze tohoto úžasného programu, který na našich stránkách spustíme s příchodem roku 2017.

 

Bylo nám ctí strávit víkend s vámi, našimi příznivci, přiřadit si k vašim přezdívkám na STOBklubu skutečné tváře a nabrat novou sílu pro celý následující rok. Vaše úspěchy a chuť zkoušet nové věci jsou pro nás motivací, která vydrží opět až do Dne zdraví 2017. :-)