Bechyně


Průměrné hodnocení: 4.83
Hodnotilo: 6 uživatelů
Upřesnění místa:
Hotel U Draka

Instruktor: Jackson Dagmar

Termín: 21.05.2017 - 27.05.2017 Přidat do kalendáře

Cena: 5600 Kč

Bechyně již skončil a nelze jej tedy objednat

Místo pobytu: Bechyně, malebné město v jižních Čechách
Ubytování: hotel U Draka, dvoulůžkové až třílůžkové pokoje, na pokoji sociální zařízení, televize a lednička 

Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, autobusové i vlakové spojení

Program: zdravotní cvičení (NIA - kardiovaskulární taneční cvičení, jemná jóga s prvky pilates, cviky na rozproudění lymfy, dechová a meditační cvičení) v sále hotelu, turistika, nordic walking, přenášky na téma Vědomá pozornost (mindfulness) a další, za poplatek možnost využití procedur v bezprostředně sousedících Lázních Jupiter

Cena: 5600,- Kč

Více informací ZDE

Fotografie ZDE

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Helena K.
Můj první pobyt se Stobem předčil po všech stránkách mé očekávání. Perfektní organizace, výborné jídlo, pohodlné ubytování. Ale největším překvapením, srdcem a andělem strážným byla Dagmar a dovoluji si tvrdit, že na výsledném pozitivním dojmu se podílela 80%. Dala meditacím, józe, přednáškám a tanečnímu cvičení tu nejvyšší úroveň. Děkuji za povznášející pocity, které u mne vyvolávala. Helena K.
Blanka T.
Bechyně byla moc fajn. Ohromilo nás jídlo. Tolik zeleniny a ovoce bylo milé překvapení a dietní strava rovněž. Cvičení a meditace s Dagmar byly moc příjemné. Vrátila jsem se o 1kg lehčí, nabitá energií a připravená užívat si léta. Blanka T.
Michaela R.
Krásné místo, příjemné kolegyně, milá a usměvavá Dáša, prostě úžasná dovolená!
Klára H.
Skvělé a dobře zorganizované, Dagmar jako vždy excelentní. Ohledně stravy se moc snažili a byla opravdu dobrá, luxusní porce ovoce a zeleniny. Mínusem byl hluk od aut ze silnice přiléhající k parku (U Draka) a také v "tělocvičně" by mohli lépe uklízet. Vymetly jsme všechny pavučinky. Trošku chybělo plavání, které je u STOBu zvykem - nebylo ale inzerováno, takže OK. Bechyně je krásné město se senzačním okolím a možnostmi výletů, jela bych zase.
Danuše D.
trantyrova
Pěkné jednoduché ubytování, výborné jídlo a hlavně úžasné cvičení, krásné okolí na turistiku...plná spokojenost

Nejbližší plánované akce


Tradiční akce netradičně online! Bohatý pohybový program, workshopy a přednášky s odborníky a zajímavé rozhovory nejen o hubnutí. Připojte se k nám. 


Zacvičte si s námi z pohodlí domova v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vyzkoušet můžete aerobic, hormonální jógu, fit balet nebo salsu!


Mýty ve výživě, novinky na trhu s potraviny nebo všímavé jedení. Přihlaste se na některý z našich online workshopů a přednášek v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vstupné za symbolických 150 Kč.