Podzimní online zdravotní cvičení, které vám dá BEZPEČNĚ zabrat


Průměrné hodnocení: 4.98
Hodnotilo: 59 uživatelů
Upřesnění místa:
Zoom

Instruktor: Běhounková Olga

Termín: 01.12.2021 - 15.12.2021

Cena: 100 Kč

Podzimní online zdravotní cvičení, které vám dá BEZPEČNĚ zabrat již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa18:00 - 19:0001.12.2021Každý týden

Dejte si bezpečně do těla se zkušenou instruktorkou STOBu Olgou Běhounkovou

V této hodině se budeme věnovat posilování celého těla v různých pozicích: ve stoje, v sedu, v kleku, v leže. Ve stoje budeme pro posilování využívat váhy vlastního těla. Pokud víte, že vám balancování činí obtíže, připravte si, prosím, vedle sebe židli bez koleček. 

Velká pozornost bude věnovaná posilování břicha, ale nezapomeneme ani na další svalové skupiny. Posilovací prvky budou prokládány protahovacími a mobilizačními cviky. Zaměříme se také na nácvik správného dýchání a nožní gymnastiku. Cvičíme bez bot. 

Možnost kontroly cvičitelkou je on-line velmi limitovaná, je proto důležité respektovat potřeby a signály vlastního těla. Nezapomínejme na heslo, že méně je někdy více, on-line obzvlášť. 

Respektujte svoje tělo, svoje zdravotní omezení, ale také si nechte čas jednotlivé cviky objevit, dobře a dokonale zvládnout. Zdravotní prvky cvičení vycházejí z rehabilitační formy pilates, vyžadují čas pro správné provedení, propojení všech elementů cviku.

S každou hodinou se nejen budete cítit lépe, ale především budete více schopní vnímat instrukce, které vám cvičitelka dává. Posilovací prvky jsou často nabízeny v několika variantách, vyberte si tu, u které cítíte, že cvičíte, ale zvládnete ji dobře provést! Buďte na sebe hodní.


Co budete potřebovat?

  1. Podložku 
  2. Středně velký ručník, tenisový míček, overball 23-27 cm.
  3. Místo na cvičení, a to takové, abyste ve stoje měli dost místa na upažení paží, v leže pro pohodlné protažení paží a nohou
  4. Připojení přes notebook, tablet nebo telefon - nepevný počítač vám umožní si jej natočit a případně položit na zem podle potřeby. Před začátkem hodiny se podívejte, jak dobře budete vidět na obrazovku ve stoje, v sedě a v leže.


Jak se k lekci připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOM. Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu před lekcí.

 


Cena zahrnuje 1 lekci.


UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

Těšíme se na společné cvičení. Sportu zdar!

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Kateřina R.
díky cvíču jsem ve skvělé kondici. díky
Petra G.
ircamali@seznam.cz
Cvičení hodnotím velmi pozitivně ,příjemná a vtipná cvičitelka cvičení přizpůsobené všem věkovým skupinám. Děkuji.
Zdena P.
Opravdu skvělý kurz, perfektní protažení celého těla, výborná cvičitelka, která umí cviky dobře vysvětlit, upozorní na případné chyby a návíc dodá dobrou náladu. Super.
Hana K.
Nemám jiný výraz než skvělé po všech stránkách. Podařilo se mi začít přes problémy s koleny zase pravidelně cvičit a pociťuji to na těle a tím pádem io na duchu. Děkuji. Hana K.
Kateřina R.
Hanka je naprosto úúúúžasná, dávám sto hvězdiček. Jsem díky cvičení v kondici, jako nikdy. Jsem mnohem ohebnější a rozhýbaná. Centimetry mizí. Krása. Dekuji STOBu, že je.
Iva U.
Skvela lektorka, perfektne vysvetluje provedeni cviku.
Ludmila .
Velice dobré cvičení a výborná cvičitelka. A navíc online. Nemá to chybu. Cvičila jsem celý coronapůlrok, žádné deprese, pohoda.
alena.buljat@seznam.cz A.
Skvělé cvičení, které posílí i ty nejhlouběji uložené svaly. Moc mi pomáhá od bolestí zad! V kombinaci se STOB kurzem hubnutí mi za 3 měsíce ubylo 8 cm v pase!
EmaM
Cvičení se mi líbilo, Hanka cviky dobře vysvětluje a ukazuje. Občas jsem měla trochu problémy u cviků, které byly hodně zaměřeny na kyčle (pokud jich byl více za sebou) a naopak bych klidně bych přidala více cviků na posílení břicha. Ale cvičení mě bavilo a "dalo mi zabrat", takže super.

Nejbližší plánované akce


Jediný letní online kurz! Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv! Za pomoci osvědčené metodiky.