Zimní on-line Taneční cvičení Nia - originálním pohybem ke zlepšení tělesného i psychického zdraví


Průměrné hodnocení: 4.7
Hodnotilo: 83 uživatelů
Upřesnění místa:
platforma ZOOM

Lektor:
Dagmar Jackson

Termín: 26.01.2021

Cena: 100 Kč

Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý18:30 - 19:3026.01.2021Každý týden

NIA je cvičení, které čerpá z tance, jógy a bojových umění. Lekce NIA, ve kterých se cvičí při podmanivé hudbě, jsou nabízeny ve více než 45 zemích světa. Lektorka Dagmar Jackson je jednou z mála certifikovaných NIA instruktorů v České republice. 

NIA je taneční cvičení, které zdůrazňuje radost z pohybu. Obsahuje 52 základních pohybů, které procvičí každou část těla od chodidel až po hlavu. Tyto základní pohyby se v různých kombinacích vyskytují v NIA choreografiích a činí z této techniky zajímavé cvičení, které:

  • rozvíjí svalovou koordinaci
  • vytváří vhodné pohybové návyky
  • rozvíjí schopnost vnímat své tělo v pohybu
  • rozvíjí schopnost přizpůsobit si pohyb jedinečným potřebám vlastního těla
  • je zábavné a radostné

NIA choreografie jsou doprovázeny specifickou hudbou různých žánrů a zahrnují v sobě prvky tance, taikwanda, taichi a léčivých technik, jako jsou Feldenkreisova metoda a jóga. 

Každý, kdo tancuje NIA, si sám volí intenzitu pohybu, která je vždy nabízena ve třech stupních obtížnosti. Toto je velmi důležité, protože skutečnou radost z pohybu lze vnímat pouze tehdy, když jsou naše tělo i mysl uvolněné. Přirozeně pak dochází také ke zvyšování tělesné zdatnosti a také k redukci váhy (samozřejmě při pravidelném cvičení). 


Pro koho je taneční cvičení NIA vhodné?

Lekce je vhodná pro všechny věkové kategorie. U tohoto typu cvičení se po většinu doby cvičení stojí, nicméně při cvičení z domova lze cvičení provádět i na židli a vybrat si ty pohyby, které zvládnete.


Lekce proběhne online na platformě ZOOM. Odkaz k přihlášení na lekci obdržíte po registraci do svého e-mailu. 


UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Petra V.
Zuzana B.
Ladka M.
S Dášou jsem absolvovala víkend na Konopišti, kde mi tohle cvičení představila a zcela mě pro něj nadchla. Na tuto lekci jsem se těšila a jako vždy byla Dáša báječná a přenesla svou pozitivní energii až k nám do pokoje. Děkuji
Ladka M.
Byla to moje první hodina hormonální jógy. Nevěděla jsem, co od cvičení očekávat, ale bylo to velmi příjemné a cvičitelka hezky popisovala na co se soustředit a jak daný cvik provést. Děkuji
Mirkaerhoj O.
Příjemné ukončení sportovního dne. Snad jen hudba jako důležitá součást by příště mohla být hlasitější. Ale jinak obě lekce super. Fitpainfree je moje srdeční záležitost :)
PetraKut
S kurzem jsem spokojená. Pro mě první lekce hormonální jogy. Příjemné protažení.
Eva J.
Velice příjemné cvičení, i cvičitelka.
Helena M.
Byla to moc příjemná a přirozená hodina radosti z pohybu a vnitřního klidu. Vybrala jsem si ji hlavně kvůli užasné lektorce Dagmaře a Nia Józe. Velice ráda se zase někdy zůčastním. Helena.
Vera M.
Lekce presne splnila ocekavani. Lektorka byla velmi prijemna a vse dobre vysvetlila. Moc dekuji!
Barbora B.

Nejbližší plánované akce


Zdravotní cvičení, salsa, low-aerobic nebo třeba jóga. Cvičte s námi z pohodlí a bezpečí domova celou zimu! 


Měření složení těla, konference a pohybové aktivity ZDARMA. 


Během ledna a února pravidelně zveřejňujeme profesionální cvičební videa zdarma, se kterými si dáte bezpečně do těla. Videa vznikla ve spolupráci se značkou F&F. 


Jediný volný kurz hubnutí. Hubněte s podporou skupiny a přesto z bezpečí domova.