Zimní on-line "Low-aerobik a posilování"


Průměrné hodnocení: 4.94
Hodnotilo: 16 uživatelů
Upřesnění místa:
Zoom

Lektor:
Hana Hejlová
hejlova@yahoo.com

Termín: 24.01.2021 - 28.03.2021

Cena: 1000 Kč

Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Neděle18:00 - 19:0024.01.2021Každý týden

Low-aerobik a posilování s oblíbenou instruktorkou Hankou Hejlovou

Hodina, která probíhá v nízkém, nicméně konstantním tempu a respektuje prostorová omezení v domácích podmínkách. Zařazeny jsou základní prvky aerobiku, často doprovázené pohyby paží. Prvky budou tvořit celky, nicméně se nebude jednat o komplikované sestavy.

Posilovací část zahrnuje posilování ve stoje, s vlastní vahou těla, posilování na zemi zaměřené především na břišní svaly a závěrečné protažení.


Co budete potřebovat?

  1. Sportovní boty, jakoukoliv podložku/koberec, ručník – budete využívat pro posilování
  2. Kousek místa, cca na jeden krok vpřed a jeden krok na každou stranu
  3. Připojení je výhodnější přes notebook, tablet, telefon, než přes pevný počítač. Na začátku hodiny si prosím nastavte počítač tak, abyste vy viděli mě, ale i já vás, aspoň kousek. Při lekci budete jak stát, tak ležet, nepevný počítač vám umožní si ho dát na zem, abyste v této pozici lépe viděli.

Jak se k lekci připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOM. Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu před lekcí.

 


Cena zahrnuje 10 lekcí.


UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

Těšíme se na společné cvičení. Sportu zdar!Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Lenka D.
Hanka se stala mou oblíbenou cvičitelkou již před několika lety. To jak se postavila ke cvičení v době covidové, je výborné. Těším se na další cvičení a nejvíc na to, až se zase setkáme v tělocvičně. Lenka Dvořáková
Edita B.
Hanka je skvělá cvicitelka. Cvičení s ni uběhne jako nic a člověk se pak cítí skvele. Upozorňuje na různé možnosti provedení cviků, takže si každý individuálně muže cvičení přizpůsobit. Cvicim s vámi z Duesseldorfu a moc dekuju za tuhle možnost.
andrea.val
Výborné cvičení, já bych asi ještě uvítala více posilování v lekci a méně sestav, ale to je subjektivní, jinak super a moc děkuji. Těším se na další cvičení.
esolc
naprosto me cviceni s Hankou uchvatilo.. v dobe prace z homeofficu bylo příjemným zpestřením používat i jiné části mozku a těla.. neveril bych ze budu cvicit z domu skupinové lekce a ted si uz bez toho neumim představit svuj rezim. skvely nápad. dekuju
Zdeník
Veliké díky za hodiny pohybu. Cviky jsou dobře vysvětleny a cvičící se cítí po ukončení hodiny fajn. Pro mne velká škoda, že nejsem z Prahy, abych mohla docházet i na hodiny osobně. Ještě jednou díky.
hana.hejlova
sliduch
Jiřina .
ivavopickova
Moje hodnocení to jsou samé 1 (jako výborná). Sestavička srozumitelná a zábavná. Hanka je prostě profesionálka. Kdaž cvičí na zemi, trochu bych ubrala na hlasitosti muziky. Iva
Sona.M
Cvičení Low-aerobik a posilování s Hankou bylo opět super. Rychlé tempo, pak posilování a nakonec protažení. V poslední době mě bolí záda a cvičení mi pomohlo. Děkuji Hance za její nasazení a kolektivu STOB za zprostředkování cvičení. Soňa

Nejbližší plánované akce


Zdravotní cvičení, salsa, low-aerobic nebo třeba jóga. Cvičte s námi z pohodlí a bezpečí domova celou zimu! 


Měření složení těla, konference a pohybové aktivity ZDARMA. 


Během ledna a února pravidelně zveřejňujeme profesionální cvičební videa zdarma, se kterými si dáte bezpečně do těla. Videa vznikla ve spolupráci se značkou F&F. 


Jediný volný kurz hubnutí. Hubněte s podporou skupiny a přesto z bezpečí domova.