Zimní on-line "Jóga"


Průměrné hodnocení: 4.5
Hodnotilo: 8 uživatelů
Upřesnění místa:
platforma ZOOM

Instruktor: Eliška Ježková

Termín: 25.01.2021 - 29.03.2021

Cena: 1000 Kč

Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí19:40 - 20:4025.01.2021Každý týden

Udělejte si čas sami pro sebe a cvičte každé pondělí online jógu s Eliškou Ježkovou

Srdečně vás zveme na lekce online jógy, které budou probíhat online skrze platformu ZOOM. Můžete tedy cvičit z pohodlí a bezpečí domova

Lekce jógy bude probíhat v pomalém tempu, tak aby ji zvládl i úplný začátečník, i tak si ale při lekci dáte do těla. U některých pozic si můžete vybrat i z více variant, abyste mohli cvičit podle svých možností. Během lekce nejen protáhnete své celé tělo, ale zapojíte i svaly. Zaměříte se také na dech a práci s pozorností.


O instruktorce online kurzu jógy

 

Instruktorkou kurzu jógy bude Eliška Ježková. Eliška má bohaté zkušenosti se živými i online vedenými lekcemi jógy, je rovněž instruktorkou v kurzech zdravého hubnutí STOB a v Domě jógy v Praze.

Její specializací je jemná jóga a power jóga.


Co budete potřebovat?

  1. Cvičební podložku/koberec
  2. Místo na cvičení, a to takové, abyste ve stoje měli dost místa na upažení paží, v leže pro pohodlné protažení paží a nohou
  3. Připojení je výhodnější přes notebook, tablet, telefon, ne přes pevný počítač. Na začátku hodiny si prosím nastavte počítač tak, abyste viděli lektorku a ona případně viděla vás. V rámci lekce budete jak stát, tak ležet, nepevný počítač vám umožní si ho dát na zem, abyste v této pozici lépe viděli.

Jak se k lekci připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOM. Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu před lekcí.


UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

Cena zahrnuje 10 lekcí.


Těšíme se s vámi naviděnou na ZOOMu!Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Koanta
Ke cvičení přes stránky stob.cz jsem se dostala až při poslední lekci roku 2020. Krásně protažené tělo po vánočním lenošení. ???? Jestli nebude zprovozněno moje cvičení, určitě se zase někdy připojím. Technika ok
JarculinaP
Jóga s Eliškou se mi líbí, vždy si dobře zacvičím, technika funguje. Na konci bych raději delší šavásanu, ale to je maličkost. Vyhovuje mi, že Eliška vše detailně popisuje, takže nemusím pořád vidět na monitor.
Eva T.
Bohužel jsem mohla odcvičit jen 2 lekce-pak jsem marodila-zazlobil kolenní kloub .Ale cvičení mě mile překvapilo-výborná lektorka .V mých 62-ti letech-první zkušenost s jógou-moc prima.I po technické stránce mě jako počítačového dinosaura překvapila snadná dostupnost a funkčnost komunikace-obraz i zvuk v naprosté pohodě. Určitě budu pokračovat, pokud to půjde a dokud nebudeme moct cvičit, plavat, a tancovat normálně. Což nám všem přeji do nového roku-a samozřejmě hlavně zdraví. Eva T.
Hana K.
Lekce byly bezvadne, kazda trochu jina, ale pokazde se clovek srovnal a protahl. Prihlasila jsem si i na prosincove pokracovani. Technicka poznamka - cvicila jsem u normalniho stolniho pocitace, jenom monitor mam na pohyblivem rameni, takze myslim, ze notebook neni podminkou.
Hana .
Moc pěkná hodina. Super cvičení. Pouze chvílemi bylo špatně rozumět. To asi technikou. Jinak bych se opět ráda účastnila dalšího cvičení. Hana Čamrová.
Petra P.
skvělá lekce, skvělá lektorka, uvítala bych takové lekce častěji, klidně i placené
Eva V.
Připojení přes starý NTB přes ZOOM žádná hitparáda. Seká se mi kamera, nefunguje zvuk, Ovládací prvky nefungují. Následné spojení přes telefon v pořádku (jen je to moc malé - omezením telefonu) Lekce jógy perfektní. Příjemné protažení a uvolnění. Klidně mohla být delší. Pokud se bude akce opakovat, ráda se zúčastním.

Nejbližší plánované akce


Zdravotní cvičení, salsa, low-aerobic nebo třeba jóga. Cvičte s námi z pohodlí a bezpečí domova celou zimu! 


Měření složení těla, konference a pohybové aktivity ZDARMA. 


Během ledna a února pravidelně zveřejňujeme profesionální cvičební videa zdarma, se kterými si dáte bezpečně do těla. Videa vznikla ve spolupráci se značkou F&F. 


Jediný volný kurz hubnutí. Hubněte s podporou skupiny a přesto z bezpečí domova.