Zimní cvičení pro zdravá záda pro začátečníky a mírně pokročilé od 19 hodin

Termín: 18.03.2024 - 25.03.2024

Cena: 280 Kč

Cvičitel/ka: Mahrová Andrea

Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 2
Praha 14000
Zobrazit na mapě

Průměrné hodnocení: 4.93
Hodnotilo: 30 uživatelů
Zimní cvičení pro zdravá záda pro začátečníky a mírně pokročilé od 19 hodin již skončil a nelze jej tedy objednat

Cena zahrnuje 2 lekce.

Cvičení je pomalé, dynamicky střídá protahovací, posilovací a relaxační prvky. Mobilizačními cviky uvolňuje klouby a blokády a umožní se zbavovat malých bolestí a únavy. Důraz je kladen na správné dýchání. Pravidelně zařazujeme posílení břišních a zádových svalů. Budeme propojovat cvičební prvky z různých cvičebních konceptů, např. Pilates, různé druhy jógy, senzomotorická stimulace, atd. 

Co si můžete ze cvičení odnést?

- svalovou rovnováhu 

- uvolnění blokád a zpevnění kloubů

- posílení břicha a hýždí

- aktivace chodidla a nohy

- pružnost celého těla

- sebepoznání přes naše tělo

- příjemný pocit uvolnění

- zlepšení koncentrace

- obnovení energie

Po cvičení se budete cítit daleko lépe tělesně i duševně. 

Zimní cvičení pro zdravá záda pro začátečníky a mírně pokročilé od 19 hodin již skončil a nelze jej tedy objednat

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

miluše P.
Cvičení s Andrejkou je skvělé.Míla
Garfinela
Cvičení mi hodně ulevilo od bolestí zad. Přitom každá lekce je trošku jiná, zajímavá, vždy to uteče a to já nejsem žádný nadšený sportovec. Lektorka je moc milá a šikovná
Eva S.
Cviceni s Andrejkou je úžasné,kazdá hodina je zajímavá,druhý den se cítíme fajn.Eva
Lenka B.
Paní Andrea je skvělá,vždy nám naplánuje různá cvičení,která jsou opravdu přínosná.Pokaždé se cítím parádně a opravdu mi pomohla s problémy nejen se zády,ale celého zlenivělého těla.
Martina L.
Obe lektorky byly moc prijemne a cviceni jsem si uzila. Mohu doporucit.
Iva P.
Děkuji, cvičení velmi příjemné, pociťuji rozdíl oproti první lekci. Jen prosím, do budoucna, opravdu žádné čakry...
KristynaG
ingrid H.
Lektorka moc prijemna, cviceni velmi dobre. I
Anna M.
Cvičení je velmi příjemné, akorát lektorka neber moc v potaz, že jsou na lekci i opravdu větší lidi a mnoho poloh nedokážu provést.. U cvičení u STOB bych čekala větší připravenost pro lidi větších velikostí.
vjitka@seznam.cz
Lektorka je velice příjemná a cvičení s ní mě stále baví a splňuje očekávání - už několik let :-).