Zdravotní cvičení při problémech s pohybovým aparátem


Průměrné hodnocení: 4.68
Hodnotilo: 25 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Sázavská
Sázavská 5
Praha 2 12000

Instruktor: Hejlová Hanka

Termín: 02.02.2022 - 02.03.2022

Cena: 550 Kč

Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa17:00 - 17:5502.02.2022Každý týden

Cena zahrnuje 5 lekcí.

Cvičení je pomalé, dynamicky střídá protahovací, posilovací a relaxační prvky. Mobilizačními cviky uvolňuje klouby a blokády a umožní se zbavovat malých bolestí a únavy. Důraz je kladen na správné dýchání. Pravidelně zařazujeme posílení břišních a zádových svalů. Prvky hormonální jógy nastartujeme harmonizační procesy v těle. Součástí hodin bude i zdravotní cvičení SM systém.

Co si můžete ze cvičení odnést?

- svalovou rovnováhu 

- zpevnění kloubů

- posílení břicha

- uvolnění zad

- sebepoznání přes naše tělo

- příjemný pocit uvolnění

- zlepšení koncentrace

- větší pohyblivost

Po cvičení se budete cítit daleko lépe tělesně i duševně.

Necvičí se 22. a 29. 12. 2021.

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Lucie S.
Hanka je skvělá cvičitelka, velmi sympatická a milá, cvičení s ní je prostě super. Člověk se protáhne, zrelaxuje a odchází v mnohem lepším rozpoložení, než přišel. V její nepřítomnosti mi chybí lepší záskoky, než byly tento půl rok. Kdyby mohla zase Andrea, bylo by to skvělé. Vzhledem k tomu, že jde převážně o relaxační cvičení v tichu a klidu, ocenila bych, aby se respektovalo, že to není koncipované jako cvičení s dětmi.
Eva V.
Cvičení s Hankou je vynikající, tento kurs i jiné navštěvuji léta a lepší lektorku jsem zatím nezažila.Je vidět, že zájem o cvičení je určitě mnohem vyšší než byl v předchozích letech. Doporučila jsem ho také úspěšně svým známým. Někdy mám dojem, že se budeme muset vrátit do původní velké tělocvičny. Super, super. Eva V.
Jaroslava E.
Jaroslava J.
Cvičení je skutečně účinné, pestré a přitom přiměřeně šetrné. Lektorka výborná!!! Jen ta tělocvična by měla být pravidelně uklízena ...
purkynova
Paní Hanka vede kurz vynikajícím způsobem a je skvěle erudovaná.. Cviky se obměňují a oceňuji zejména zaměření na hluboký stabilizační systém a pánevní dno. Kondice se mi za necelý půlrok významně zlepšila, těším se již na pokračování v září. Helena P.
Lucie S.
Cvičení s Andreou nebo Hankou je balzám na duši i tělo..
Věra K.
Cvičení se mi moc líbí. Občasné střídání lektorek mi nevadí, každá má trochu jiný způsob vedení cvičení a všechny jsou bezvadné. Těším se na další pokračování. Věra K.
purkynova
Cvičení je skvěle sestavené a výborně vedené, paní Andrea je velmi sympatická. Děkujeme. Helena P.
Agata P.
Andrea je milá a ví jak který sval protáhnout, Hanka je usměvavá a je radost s ní cvičit
eva.matou@seznam.cz
Andrea je výborná. Střídání cvičitelek mi vůbec nevadilo, je obohacující.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se, získejte podporu skupiny i zkušené lektorky a buďte při hubnutí úspěšní


Chcete se stát součástí týmu lektorů STOB? Přihlaste se a pomáhejte svým klientům lépe hubnout.


Pracujete s lidmi s nadváhou a obezitou a chcete svůj přístup obohatit o psychologický pohled? Přihlaste se na třídenní školení, během kterého získáte základy v kognitivně-behaviorálním přístupu k terapii obezity. Ten se ukazuje být jedním z nejúčinnějších při řešení problémů s váhou. 


Měření složení těla, pohybové lekce zdarma nebo třeba konference "Žít a hubnout pro zdraví". Zapojte se do aktivit, které pořádáme ku příležitosti Světového dne obezity!