Pomůcky na hubnutí > Videozáznamy pro lektory > Záznam z webináře Právo a obor výživové poradenství

Záznam z webináře Právo a obor výživové poradenství

Záznam z webináře Právo a obor výživové poradenství

Cena 480 Kč


Záznam webináře, který proběhl 7. 9. 2023


V týmu STOBu najdeme různé odborníky. A ať už jsem lektor-nutriční terapeut, lektor-psycholog nebo lektor-trenér, je pro nás všechny přínosné se ptát, sdílet své zkušenosti a dozvídat se nové informace. Pojďme se tedy učit od sebe navzájem a inspirovat se k ještě lepší práci s našimi klienty! Semináře ze série "Lektorky lektorkám" pro to vytváří ideální prostor.

Webinář je určen odborníkům, především vyškoleným lektorům STOBu, kteří pracují s klienty s nadváhou a obezitou.


Co se na tomto praktickém webináři dozvíte? 

Na setkáních a školeních STOBu často pokládáte v souvislosti s legislativou různé otázky: 

  • Jak jsou legislativně nastaveny kompetence nutričního terapeuta a nutričního poradce?
  • Jaké dohody je třeba uzavřít s klienty? 
  • Stačí pro jejich potvrzení kliknutím na webu nebo raději podepsat?
  • Je dobré být pojištěný a na co? 
  • Jak je to dnes s GDPR? 
  • A další…

Pojďme si v tom udělat jasno a nastavme své podnikání a podmínky spolupráce správně.

 


Webinář proběhl online skrze platformu Zoom


Kdo vás webinářem provede?

Webinářem vás provede lektorka STOBu a právnička Denisa Civínová. 

Denisa vystudovala Právnickou fakultu na Univerzitě Karlově v Praze a následně působila na odboru Evropské unie Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Dále pak působila ve Správě Pražského hradu a rovněž na pozici právníka Úřadu vlády, kde se věnovala obchodnímu, občanskému, pracovnímu právu a právu veřejných zakázek. Po narození třetí dcery začala hledat práci, která by byla časově flexibilnější. Několik let pak přednášela na katedře práva Ekonomické fakulty ČZU.

Když děti povyrostly, vrátila se k profesi podnikového právníka. Ale hlavně si začala plnit svůj sen a svůj dlouholetý koníček, a to je výživa z různých úhlů pohledu. Začala proto studovat obor nutriční terapeut na Vyšší odborné zdravotnické škole MEDEA. Zde si uvědomila, že v mnoha oblastech spojených s výživou má své zcela nezastupitelné místo i psychologický aspekt. A právě lektorský kurz STOBu, který v tomto roce absolvovala, jí umožnil malé nahlédnutí do tajů kognitivně behaviorální terapie.

Sama Denisa spojení oborů právo a výživa komentuje takto: "Právo je pro mne jedna velká detektivka, kde stále dohledávám a objevuji ta nejlepší a nejvhodnější řešení, čtu mezi řádky co asi tím nebo oním chtěl zákonodárce říci a vím, že zdokonalovat se mohu donekonečna. Stejně tak jsem propadla i studiu výživy, kde jedna informace ve mě vyvolá nespočet dalších otázek, které jsou navíc okořeněné vlivem individuality každého člověka a dobrat se uspokojivého konce dá někdy pořádně zabrat. Nicméně oba obory mají pro mne jedno společné, je mi velkým potěšením předávat své malé či velké detektivní objevy dále těm, kteří o to mají zájem."

 


Recenze uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Košík

Nakupte ještě za 1200  Kč a máte dopravu zdarma!