Základní kurz zdravého hubnutí


Průměrné hodnocení: 4.75
Hodnotilo: 8 uživatelů
Upřesnění místa:
Nádražní 38
Ostrava 70800
Zobrazit na mapě

Lektor:
MUDr. Šárka Andělová, CSc.
sarkaAndelova@seznam.cz
+420731464387

Termín: 06.10.2023 - 15.12.2023

Cena: 5490 Kč

Základní kurz zdravého hubnutí již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Pátek16:30 - 18:0006.10.2023Každý týden

Cena kurzu je včetně lékařského vyšetření.

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

pendolino
Díky paní doktorce Andělové jsme zhubli. Všem tento kurz hubnutí doporučujeme. Přihlásili jsme se jako manželský pár... Jarda: Jako velkou výhodu vidím komplexní přístup od měření na bodystátu, následné diskuse nad naměřenými výsledky a doporučeny co dál. Dále bych vyzdvihl moznost týdenních konzultaci. Za dobu kurzu jsem shodil 8 kg tuku. Ale hlavně mi zůstaly základní návyky které jsem si při kurzu osvojil. Často stačí jen drobné úpravy v jídelníčku a výsledek se dostaví. Soňa: Já jsem díky Mudr. Andělové shodila 20 kg bez hladovění, naopak začala jsem pravidelně jíst pět jídel denně, které jsem si poctivě hlídala , vážila a to vše po konzultaci s paní doktorkou. Velíce ji děkuji za kila, která jsem shodila, protože bez ní bych to nedokázala. Dříve jsem navštívila i jiné kurzy ... a bezvýsledně. Paní doktorku oba doporučujeme a zároveň děkujeme za rady a vlídný přístup.
Andrea S.
Kurz vedený paní doktorkou Andělovou se pro mě stal odrazovým můstkem ke změně stravování. I když jsem občas "zhřešila", paní doktorka se snažila zjistit proč a poradila jak to změnit. Protože se v naší skupině sešla zajímavá skupina lidí, často jsme se nasmáli a já se do kurzu vždy těšila. Proto můžu absolvování doporučit každému, kdo má pocit, že už se svou váhou stejně nic nenadělá.
Denisa S.
Děkuji paní doktorce Andělové za skupinový kurz, který probíhal v neformální a přátelské atmosféře. V průběhu kurzu jsem konečně získala účinný návod, jak trvale zhubnout bez různých diet, které jsem předtím držela. Spolu s paní doktorkou jsme postupně upravovaly naše stávající jídelníčky a získávaly přehled o kalorických hodnotách různých potravin. Všem v kurzu se podařilo zhubnout :-)
Andrea B.
Doporučuji pro všechny, kteří vyzkoušeli co se dá, a stále se točí v kruhu přiberu-zhubnu- přiberu. Paní doktorka Andělová přistupuje ke každému klientovi individuálně, trpělivě a zkušeně. Základní kurz nastartuje minimálně změnu v myšlení stravování. Pak už jen vydržet nebo se pokusit znovu nastartovat v kurzu.
Marie Z.
Když chcete nejen zhubnout, ale váhu si i udržet, musíte se nejdřív srovnat s tím, že změníte jídelníček na celý zbytek života. Díky paní doktorce a jejímu vedení jsem si přesně ujasnila, co z jídelníčku je vhodné a v jakém množství, co úplně vyřadit. A nastavit si dlouhodobě udržitelné stravování. Dobře investované peníze. Ještě v sobe musím najít vůli vytrvat.
Jana D.
Tento kurz mohu jen doporučit. MUDr. Andělová vždy poradí, co děláte špatně, jak složit jídelníček lépe, čeho se vyvarovat. Po ukončení kurzu budete vědět jak na to, osvojíte si stravovací návyky a dál můžete hubnout.
kveta.stankova@volny.cz
Oceňuji trpělivost MUDr. Andělové a její nenásilný a povzbuzující přístup. Vyhovovalo mi tradiční pojetí a zároveň poskytnutí věcných nezavádějících informací k alternativní výživě, pokud jsme měli dotazy. Květa S.
Helena U.
Kurz se mi líbí. Hubnu sice málo, ale dovídám se hodně věcí, jak upravit jídelníček. Věřím, že si už lepší stravování uchovám a výsledky se nakonec dostaví.

Nejbližší plánované akce


Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.


Připojte se k online konferenci ZDARMA nebo si nechte změřit složení těla u odborníků STOBu. 


Získejte nové poznatky a inspiraci, jak se jednou provždy zbavit nadbytečných kilogramů.


Užijte si termální lázně a širokou nabídku pohybových aktivit v květnovém Štúrovu.