Bystřice nad Pernštejnem


Průměrné hodnocení: 4.56
Hodnotilo: 16 uživatelů
Upřesnění místa:
Sporthotel

Instruktor: Jana Machová, Jana Boučková

Termín: 08.07.2018 - 14.07.2018 Přidat do kalendáře

Cena: 5750 Kč

Bystřice nad Pernštejnem již skončil a nelze jej tedy objednat

Místo pobytu: město na Českomoravské vrchovině, obklopené hezkou přírodou s možností turistiky

Ubytování: Sporthotel v Areálu sportu, dvou- až třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, v bezprostřední blízkosti sportovní hala, krytý bazén, otevřené koupaliště, minigolf, hřiště na volejbal, fitcentrum, sauna, bowling

Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, autobusové a vlakové spojení

Program: aerobní cvičení, zdravotní cvičení, cvičení s overbally, terabandy, gumičkami, cvičení na fitballech, aqua-aerobik, turistické výlety do zajímavého okolí, nordic walking,  přednášky

Cena: 5750,- Kč, příplatek za samostatné ubytování je 350,- Kč za den

Více informací o pobytu naleznete ZDE

Fotografie ZDE
 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Hana D.
Pobyt v Bystřici se Šárkou byl naprosto bezchybný.Milý a vstřícný přístup,jak v tělocvičně,tak i mimo..Sporthotel perfektně připravený,zaměstnanci milí a vstřícní všem požadavkům.Jídlo vynikající.Byla jsem velice spokojena.Hana D.
Monika K.
Užila jsem si to je to. Vše bezvadné Šárka s Johankou, cvičení, jídlo, ubytování i město. Monika
Miroslava W.
S pobytem v Bystřici nad Perštejnem jsem velice spokojená.Organizace,cvičení,ubytování,stravování naprosto v pořádku. Výborná terapie pohybového aparátu metodou MFK .Byla jsem maximálně spokojená a už se těším na příští rok.Děkuji. M.W.
Ludmila Z.
Ubytování skvělé, jídlo skvělé, přístup zaměstnanců skvělý, Šárka vstřícná, přátelská, ale úroveň cvičení - volba a skladba cviků zastaralá - neodpovídá moderním trendům.
Hana N.
Jako vždy od STOBU výborně organizovaný týden, bezvadné bydleni, bezvadný jídelníček a především výborná cvicitelka Šárka. Uvítala jsem možnost vyzkoušet metodu MFK. Velmi dekuji. Hana Němcová
Jana D.
Pobytu v Bystřici se Šárkou se nedá nic vytknout. Perfektní přístup, cvičení i program. Zaměstnanci hotelu velmi milí a vstřícní, jídlo vynikající, čistota bezchybná, vybavenost a služby v areálu nadstandardní. Maximální spokojenost, děkuji.

Nejbližší plánované akce


Hormonální jóga, salsa, low-aerobic nebo třeba zdravotní cvičení. Cvičte s námi z pohodlí a bezpečí domova až do konce roku 2020!


Jediný desetitýdenní kurz zdravého hubnutí, který vám v lednu nabídneme. Přihlaste se proto co nejdříve!


Vzhledem k aktuálním parametrům vládních opatření pro vnitřní sporty, není zatím možné obnovit živá cvičení. Děkujeme za pochopení.