Bystřice nad Pernštejnem v létě


Průměrné hodnocení: 4.87
Hodnotilo: 53 uživatelů
Upřesnění místa:
Sporthotel

Instruktor: Jana Machová, Jana Boučková

Termín: 30.06.2024 - 06.07.2024 Přidat do kalendáře

Cena: 8300 Kč

Kurz je již obsazen. Můžete se přihlásit jako náhradník.
Přihlásit se jako náhradník


Velký sportovní areál v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny, kde najdete bohatou nabídku aktivit nejen v rámci programu STOBu, ale i samotného areálu a blízkého okolí.

 Místo pobytu: město na Českomoravské vrchovině, obklopené hezkou přírodou s možností turistiky

Ubytování: Sporthotel v Areálu sportu a kultury, dvou- až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, 1 jednolůžkový pokoj za příplatek 400,- Kč/noc, v bezprostřední blízkosti sportovní hala, krytý bazén, otevřené koupaliště, minigolf, hřiště na volejbal, fitcentrum, sauna, bowling

Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, autobusové a vlakové spojení

Program: aerobní cvičení, zdravotní cvičení, cvičení s overbally, terabandy, gumičkami, cvičení na fitballech, aqua-aerobik pod vedením Jany machové, turistické výlety do zajímavého okolí, nordic walking, přednášky pod vedením Jany Boučkové

Cena: 8300,- Kč

Více informací o pobytu naleznete ZDE

Více fotografií ZDE
 

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Alena P.
Místo pobytu nemá chybu-hotel čistý, vybavení pokojů perfektní. Strava pestrá, dle zásad zdravé výživy, organizace a cvičení obou Jan je perfektní - nikdy se nenudíme, vše je dopředu perfektně zorganizované. A ty masáže jsou úžasné!! Příště jedeme zase.
helena V.
Blanka K.
Byla jsem letos poprvé. Pobyt se mi velmi líbil. Janě Boučkové i Janě Machové chci moc poděkovat za perfektní organizaci a skvělé cvičení. Ubytování i stravování bylo výborné. Jako bonus je samozřejmě krásný kraj a hezké výlety. Blanka K.
Hana J.
Do Bystřice s Janou Boučkovou a Janou Machovou jezdím již několik let. Je to skvělá aktivní dovolená, jídlo chutné, dostatek ovoce i zeleniny - neměnila bych. Výborná cvičitelka i organizátorka, dobré zázemí. Už se těším na příští rok. Hana J.
Hana .
Bystřice 3 jídlo-pestré, chutné,nové potraviny, ochota zařadit náhradní jídlo při alergii *** ubytování, výlety, tělocvična, bazén *** organizace, přednášky *** cvičení ***** Hana Š.
Irena M.

Nejbližší plánované akce


Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.


Připojte se k online konferenci ZDARMA nebo si nechte změřit složení těla u odborníků STOBu. 


Získejte nové poznatky a inspiraci, jak se jednou provždy zbavit nadbytečných kilogramů.


Užijte si termální lázně a širokou nabídku pohybových aktivit v květnovém Štúrovu.