Dynamické protažení celého těla


Průměrné hodnocení: 4.91
Hodnotilo: 91 uživatelů
Upřesnění místa:
Zoom

Instruktor: Hejlová Hana

Termín: 17.10.2023

Dynamické protažení celého těla již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý17:30 - 18:1517.10.2023

V této lekci se pořádně protáhneme, ale také si zaposilujeme, a to stále v pohybu. Budeme provádět cviky relativně malého rozsahu, ale s důrazem na správné provení  a zapojení hlubokého stabilizačního systému. Ve stoje využijeme balančních cviků a váhy vlastního těla, cvičit ale budeme i v kleku a v leže. Lekce prohlubuje vnímavost k vlastními tělu, jeho potřebám a je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Každý si bude moci vybrat úroveň cviků, na kterou mu stačí fyzické dispozice a kondice. 
 
Cvičíme bez bot na podložce. Budete potřebovat střední ručník, využijeme ho jako cvičební pomůcku a na protažení. 

Co budete potřebovat?

  1. Podložku 
  2. Středně velký ručník, 
  3. Místo na cvičení, a to takové, abyste ve stoje měli dost místa na upažení paží, v leže pro pohodlné protažení paží a nohou
  4. Připojení přes notebook, tablet nebo telefon - nepevný počítač vám umožní si jej natočit a případně položit na zem podle potřeby. Před začátkem hodiny se podívejte, jak dobře budete vidět na obrazovku ve stoje, v sedě a v leže.

Jak se k lekci připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOM. Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu před lekcí.

 UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

Těšíme se na společné cvičení. Sportu zdar!

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Jana .
Cvičení super, budu pokračovat i v dalším období. Hanka je příjemná a vyzařuje z ní energie, kterou nám s úsměvem ráda předává. Moc děkuji a těším se na pokračování. Jana
Barban71
Velmi dobré cvičení, dobře popsané, odcvičené, díky Hance Hejlové, která to umí rozjet. Skvělé
ludmila.havlikova@volny.cz
Cvičení s Hankou mi velmi pomáhá udržet si tělo pohyblivé, což by jinak bylo v době omezeného pohybu a i díky pokročilému věku složité. Doufám, že i v budoucnu, až budeme moci do tělocvičny, bude možnost přihlásit se k nějakému on line zdravotnímu cvičení STOBu, a to pro lidi, kteří už nemohou sami cestovat, nebo bydlí v místě, kde nemají jiné možnosti. Lída H.
Mirka O.
Perfektní cvičení, úžasná cvičitelka. Všem díky.
majamaja
Skvělé cvičení, které pomáhá. Super cvičitelka, vše dobře vysvětlí. moc děkui.
Smolicek71
Výborná vzpruha po víkendu, vždy velmi dobře "vyladěná" sestava. Děkuji!
Zdena P.
Perfektní cvičení, veliký dík patří cvičitelce, která dokázala cviky přesně popsat, upozornit nás na možné chyby a při ještě nás dobře naladit. Skvělé.
čertice
Jedním dechem skvělé :-)
Táňa K.
Vynikající cvičení se skvělou cvičitelkou,která má v zásobě spoustu velmi účinných cviků.Dokáže předvést a vysvětlit,její hodiny jsou pestré, nápadité.Moc děkuji i za příjemnou atmosféru.
Simona Šleichertová .
Skvělé cvičení, které podporuje vnímavost ke svému tělu.Moc mi pomáhá.Velmi oceňuji paní cvičitelku, jak dokáže jednotlivé cviky popsat i navodit představu, která pomáhá cvik provést správně.Děkuji i za milou a pozitivní atmosféru, kterou vytváří!

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se do kurzu zdravého hubnutí v Praze a zhubněte zdravě a natrvalo s podporou odborníka.


Jediný letní online kurz! Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv! Za pomoci osvědčené metodiky.