Dynamické protažení celého těla


Průměrné hodnocení: 4.91
Hodnotilo: 91 uživatelů
Upřesnění místa:
Zoom

Instruktor: Hejlová Hana

Termín: 17.10.2023

Dynamické protažení celého těla již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý17:30 - 18:1517.10.2023

V této lekci se pořádně protáhneme, ale také si zaposilujeme, a to stále v pohybu. Budeme provádět cviky relativně malého rozsahu, ale s důrazem na správné provení  a zapojení hlubokého stabilizačního systému. Ve stoje využijeme balančních cviků a váhy vlastního těla, cvičit ale budeme i v kleku a v leže. Lekce prohlubuje vnímavost k vlastními tělu, jeho potřebám a je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Každý si bude moci vybrat úroveň cviků, na kterou mu stačí fyzické dispozice a kondice. 
 
Cvičíme bez bot na podložce. Budete potřebovat střední ručník, využijeme ho jako cvičební pomůcku a na protažení. 

Co budete potřebovat?

  1. Podložku 
  2. Středně velký ručník, 
  3. Místo na cvičení, a to takové, abyste ve stoje měli dost místa na upažení paží, v leže pro pohodlné protažení paží a nohou
  4. Připojení přes notebook, tablet nebo telefon - nepevný počítač vám umožní si jej natočit a případně položit na zem podle potřeby. Před začátkem hodiny se podívejte, jak dobře budete vidět na obrazovku ve stoje, v sedě a v leže.

Jak se k lekci připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOM. Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu před lekcí.

 UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

Těšíme se na společné cvičení. Sportu zdar!

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Jaroslava Z.
Skvělé, hlavně ať zůstane i dále online , docházím i na prezenční / a chci i dále/, ale více než 1x týdně bych nezvládla.Kombinace je super. Jarka
Barban71
Super cvičení s Hankou Hejlovou, doporučuji
Daniela P.
Cvičím už rok, nemůžu si vynachválit ????.
Adéla M.
Perfektní způsob, jak si zacvičit. Profesionální přístup lektorky kurzu. Ráda se přihlásím na pokračování on-line cvičení!!!
Marie P.
Zuzana M.
Super cvičení, jsem ráda, že je možnost po dlouhou dobu cvičit s lektorkou, která se snaží navíc vše vysvětli a předcházet chybám při cvičení i na dálku, Velké poděkování Hance.
ludmila.havlikova@volny.cz
Velmi si cením možnosti, moci po celou dobu pandemie on line pokračovat ve výborném cvičení s mojí oblíbenou cvičitelkou. Od března se vracím do stejného kurzu v Sázavské a těším se na osobní setkání. Lída H.
Jana J.
Skvělá cvičitelka, úžasné cvičení, výborný nápad, cvičit on line. Maximální spokojenost. Jana Jeřábková
Adéla M.
Výborné on-line cvičení se velmi dobrou cvičitelkou. Již jsem se přihlásila na cvičení v novém roce. Velmi oceňuji, že nabízíte možnost on-line cvičení !!! Adéla M.
Lenka P.
Super i pro věčné začátečníky s mizivou fyzičkou. Děkuji těším se v novém roce.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se do kurzu zdravého hubnutí v Praze a zhubněte zdravě a natrvalo s podporou odborníka.


Jediný letní online kurz! Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv! Za pomoci osvědčené metodiky.