Dynamické protažení celého těla


Průměrné hodnocení: 4.91
Hodnotilo: 91 uživatelů
Upřesnění místa:
Zoom

Instruktor: Hejlová Hana

Termín: 17.10.2023

Dynamické protažení celého těla již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý17:30 - 18:1517.10.2023

V této lekci se pořádně protáhneme, ale také si zaposilujeme, a to stále v pohybu. Budeme provádět cviky relativně malého rozsahu, ale s důrazem na správné provení  a zapojení hlubokého stabilizačního systému. Ve stoje využijeme balančních cviků a váhy vlastního těla, cvičit ale budeme i v kleku a v leže. Lekce prohlubuje vnímavost k vlastními tělu, jeho potřebám a je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Každý si bude moci vybrat úroveň cviků, na kterou mu stačí fyzické dispozice a kondice. 
 
Cvičíme bez bot na podložce. Budete potřebovat střední ručník, využijeme ho jako cvičební pomůcku a na protažení. 

Co budete potřebovat?

  1. Podložku 
  2. Středně velký ručník, 
  3. Místo na cvičení, a to takové, abyste ve stoje měli dost místa na upažení paží, v leže pro pohodlné protažení paží a nohou
  4. Připojení přes notebook, tablet nebo telefon - nepevný počítač vám umožní si jej natočit a případně položit na zem podle potřeby. Před začátkem hodiny se podívejte, jak dobře budete vidět na obrazovku ve stoje, v sedě a v leže.

Jak se k lekci připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOM. Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu před lekcí.

 UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

Těšíme se na společné cvičení. Sportu zdar!

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Eva V.
Jana M.
Bylo to poprvé, co jsem cvičila online. Neuměla jsem si to představit, ale tento formát mi vyhovoval i když mě nemoc vyřadila z posledních dvou lekcí. Cvičení super a hlavně, skvělá cvičitelka, vysvětl a názorně ukáže, jak nedělat chyby. Dekujiiii Jana M.
Adéla M.
Mohu jenom chválit. Na cvičení s Hankou v neděli v podvečer se vždy moc těším. Cviky jsou různé náročnosti a lze si vybrat dle individuální zdatnosti. Velmi děkuji, plánuji si cvičení objednat i v příštím roce.
Zuzana M.
Výborné cvičení s perfektním vedením pro cvičení , už se těším na pokračování v lednu. ZM
Jana F.
Nedělní cvičení s Hankou je skvělé. Už po pár hodinách loni na podzim jsem pozorovala zlepšení držení těla a celkové zpevnění. Teď už si neděli bez zdravotní třičtvrtěhodiny neumím představit. Všechny cviky jsou dobře vysvětleny a Hanka vždy upozorní na případné chyby. Rozhodně doporučuji! Vyhovuje mi připojení online. Díky a už se těším na pokračování na podzim.
Julie H.
Děkuji Hance za skvělé zdravotní on-line cvičení! Vždy se moc těším a velmi mi zdravotně pomáhá. Hanka je úžasná a vtipná cvičitelka, dokáže mile motivovat a vše krásně vysvětlí. Škoda, že není tento kurz častěji. Julie H.
Hana .
Cvičení bylo úžasné. Nemám slov. Budu ráda, když se po prázdninách bude opět cvičit on-line. Hana Č.
Hedvika .
Lektorka byla skvělá, ale je fakt, že jsem tento neosobní přístup online vyzkoušela poprvé, i když mně chyběly komentáře k mému provedení cviků, zda cvik vůbec dělám správně, ale je to spíš zvyku...
Jana J.
Kurz byl super, Hanka byla velmi příjemná a měla cvičení skvěle připravené. Naprosto splnilo mé očekávání. Jana Jeřábková
Zuzana M.
Cvičení s Hankou Hejlovou je super. Umí i během cvičení vysvětlit vše potřebné s upozorněním na případné chyby. Cvičení mi pomáhá rozhýbat zatuhlá záda a klouby a zároveň je i na posilování. Doporučuji.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se do kurzu zdravého hubnutí v Praze a zhubněte zdravě a natrvalo s podporou odborníka.


Jediný letní online kurz! Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv! Za pomoci osvědčené metodiky.