Online Salsa


Průměrné hodnocení: 4.88
Hodnotilo: 78 uživatelů
Upřesnění místa:
Zoom

Instruktor: Veronika Cheikh

Termín: 17.10.2023

Online Salsa již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý18:30 - 19:1517.10.2023

Užijte si hodinu plnou energie a radostného pohybu se skvělou instruktorkou Veronikou Cheikh

Salsa je tanec pocházející z Karibiku, rozvlní vám boky a vykouzlí úsměv na tváři. Na lekci si zatančíme nejen Salsu, ale i Merengue, Cha-Chu a Bachatu. Ponořte se s námi do energické, ale i romantické latino hudby a zapomeňte na starosti všedního dne.


Co budete potřebovat ke cvičení?

  1. Kecky, balerínky nebo postačí i ponožky (dle povrchu podlahy)
  2. Prostor 1,5 x 1,5 m
  3. Internetové připojení přes notebook, tablet nebo telefon.
  4. A hlavně dobrou náladu!

Jak se k lekci připojíte?

On-line cvičení s Veronikou bude probíhat skrze platformu ZOOMOdkaz na cvičení vám přijde v e-mailu po přihlášení.

 


UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

 

Těšíme se na společné cvičení. Sportu zdar!

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Monika M.
Moc děkuji za příležitost. Latinskoamerické tance mě vždy velmi přitahovaly, ale vzhledem ke svému věku a váze bych se styděla přihlásit se na standardní lekce. Online lekce mi umožnily se hýbat způsobem, který je mi příjemný, což je při hubnutí asi to podstatné. Přihlašuji se na další lekce a doufám, že i po pandemii si uchováte online výuky pro mimopražské bojovníky s nadváhou. Monika M.
Daniela R.
Bylo to výborné Veronika je bezvadná cvicitelka, předává nám i pozitivní energii. Chci se přihlásit i na další kurz. Zdravím a přeji Krásné Velikonoce.
Irena Šimovičová
Výborná cvičiteľka, plná energie, radosti zo života. Skvelé lekcie, veľmi sa mi páčili. Výborný nápad cvičiť online. Ďakujem ❣️
kamcza@seznam.cz
S Verčou to bylo vždy skvělé. Je stejná jako já, takovéto sluníčko. :-) Ráda se směje a rozdává dobrou náladu. Bylo to opravdu báječné. Jestli budu moci, ráda se zase k tančení Salsy připojím. :-)
Marie B.
Perfektní
Flouskova
Byla jsem jen 1x na zkoušku. Mám hodně potíže s páteři, takže jsem zjistila, že toto cvičení není pro mě. Příliš mnoho rychlých pohybů a tím pádem bez kontroly. Navíc jsem zjistila, že tato hudba není můj šálek kávy. Ale lektorka je sluníčko s energickým a pozitivním nábojem :-), rozveselila mě.
Šárka D.
Veronika je skvělá lektorka. Prokazatelně zlepšuje náladu:-) I online forma cvičení mi absolutně vyhovuje, takže budu určitě tančit dál!
salix11@centrum.cz
Hodina jako taková fajn, ale bylo by super, pokud by bylo možné hodinu i nahrát a nechat ji přístupnou např. dalších 24 hodin. Právě z tohoto důvodu - tedy muset být někde pravidelně ve stejný čas, jsem nakonec upustila od všech pravidelných kurzů ať pohybových nebo jazykových, a přijde mi škoda nevyužít této výhody "on-line" prostředí v porovnání s prezenční hodinou, tedy možnost si hodinu pustit i nějakou dobu (např. těch zmíněných 24hodin) po té, co proběhla.
Iva U.
Skvělá lektorka, usměvavá, optimistická! I přes ten monitor srší energie!
Věra N.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se do kurzu zdravého hubnutí v Praze a zhubněte zdravě a natrvalo s podporou odborníka.


Jediný letní online kurz! Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv! Za pomoci osvědčené metodiky.