Podzimní Zdravotní cvičení při problémech s pohybovým aparátem


Průměrné hodnocení: 4.79
Hodnotilo: 42 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Sázavská
Sázavská 5
Praha 2 12000
Zobrazit na mapě

Instruktor: Hejlová Hanka

Termín: 13.12.2023

Cena: 130 Kč

Podzimní Zdravotní cvičení při problémech s pohybovým aparátem již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa17:00 - 17:5513.12.2023Každý týden

Cena zahrnuje 1 lekci.

Cvičení je pomalé, dynamicky střídá protahovací, posilovací a relaxační prvky. Mobilizačními cviky uvolňuje klouby a blokády a umožní se zbavovat malých bolestí a únavy. Důraz je kladen na správné dýchání. Pravidelně zařazujeme posílení břišních a zádových svalů. Prvky hormonální jógy nastartujeme harmonizační procesy v těle. Součástí hodin bude i zdravotní cvičení SM systém.

Co si můžete ze cvičení odnést?

- svalovou rovnováhu 

- zpevnění kloubů

- posílení břicha

- uvolnění zad

- sebepoznání přes naše tělo

- příjemný pocit uvolnění

- zlepšení koncentrace

- větší pohyblivost

Po cvičení se budete cítit daleko lépe tělesně i duševně.

 

 

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Lucie S.
Andrea je skvělá, ale střídání náhradních lektorek, i když po společné dohodě to měla být Hanka, mi nevyhovovalo.
Gabriela L.
Lucie R.
Za mě spokojenost. První "relaxační" cvičení, které mě díky cvičitelce Andree bavilo. Z náhradnic mi pak nejvíce vyhovala Hanka.
Bohumila D.
Střídání lektorek nevadilo zas až tak moc, spíše mně vadily pozdní začátky cvičení. Aby se začalo cvičit přesně ve čtyři hodiny, tak to se stalo jen párkrát, daleko více převažovaly začátky ve čtyři deset, čtyři dvanáct a více, i když placeno je 60 minut, nikoliv 45. Tím pádem nezůstal žádný čas na relaxaci. Hrozný vzduch v tělocvičně. Lépe by bylo domluvit vyvětrání před cvičením. Jinak cvičení OK.
Lenka D.
Jedna cvičitelka výrazně nadprůměrná, dvě průměrné, další by ještě měla na sobě zapracovat, aby dokázala předat to, co umí (a jsem přesvědčená, že umí). V případě často se střídajících cvičitelek bych ocenila emailovou zprávu o tom, která cvičitelka na hodinu přijde. Překvapení na poslední chvíli nepovažuji za šťastné řešení. Celkově hodnotím kladně. Lenka D
Eva V.
Nechci se opakovat. Kladné hodnocení . I ta různorodost pojetí s jakou přišly měnící se lektorky měla své kladné stránky. Děkuji Eva V.
Ivana .
Kurz byl trochu chaoticky, hlavne ze zacatku. Lektorky se stridaly, jednou jsme dokonce cekaly marne, zadna lektorka neprisla. V druhe puli se to ustalilo a bylo to lepsi, ale lektorka nebrala moc ohled na nasi uroven a vetsinu cviku zvladla spravne jen ona sama. Vadilo mi, ze nas neopravovala, neprovadela cvicenim. Naopak casto ukazovala, jak lze cvik jeste ztizit, kdyz pritom vetsina z nas mela problem se zakladni variantou. Delalo to na me dojem, ze se tak trochu predvadi. Take se rada posloucha, proze reci bylo az moc a jeji filozoficke promluvy me osobne spis vadily. Ale abych jen nekritizovala: kdyz clovek cviky trochu pobral, bylo to celkem vyvazene a urcite lepsi nez nic.
Ludmila .
Příjemná cvičitelka, dobře připravené cvičení. Každá hodina je jiná a vždy velmi rychle uteče.
Eva V.
Přesně toto jsem si představovala, výborná cvičitelka, dobře sestavená cvičební lekce. P.S. Také umístění tělocvičny ve 4patře bez výtahu má něco do sebe (prohřátí organismu před vlastním cvičením). Děkuji.
eva.matou@seznam.cz
Vyborna lektorka.

Nejbližší plánované akce


Připojte se na pravidelné lekce, vyzkoušíte si různé druhy cvičení a cvičit můžete úplně odkudkoliv.


Připravili jsme pro vás letní webináře. Přihlásit se můžete zde.


Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.


Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Zkuste to tentokrát jinak. Přihlaste se do kurzu v Praze!