Podzimní Latino Dance


Průměrné hodnocení: 4.98
Hodnotilo: 41 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 2
Praha 4 14000

Instruktor: Vojta Lacko

Termín: 11.12.2023 - 04.12.2023

Cena: 150 Kč

Podzimní Latino Dance již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí17:00 - 17:5511.12.2023Každý týden

Necvičí se 27. 11. z důvodu stávky, cyklus cvičení se prodlužuje do 4. 12.

Cena zahrnuje 1 lekci.

Pojďte pálit kalorie zábavným způsobem, pojďte se vyřádit! Vytancujte se z každodenních starostí a nechte se pohltit latinskoamerickou a exotickou hudbou!

Myslíte si, že už jste v životě dotančili? Tak právě pro Vás je připraven náš žhavý tanec. LATINO DANCE, vás přenese alespoň jednou týdně do rytmů chytlavé hudby latinských tanců. Jakmile zazní hudba, Vaše tělo bude chtít opět tančit. Vaše bříško, ruce i nohy budou pevné stejně jako Vaše chuť tančit, neboť právě při tanci člověk dovede spálit více kalorií než například u nepříjemného běhu a navíc tanec nádherně tvaruje celé tělo.

Latino Dance – taneční hodina je zábavná, dynamická, ve které hudba pohltí, choreografie zabaví, paže se vlní, boky se kroutí, nožky skotačí, pot teče, kalorie se pálí a myšlenky se starostmi odcházejí.

Cílem Latino Dance taneční hodiny je předávat radost z pohybu, formovat postavu, propotit všechno oblečení a dostat se do kondice s úsměvem a bez stresu. Fit Dance nemá žádná pravidla, není založené na technice a proto nepotřebujete mít žádné taneční nebo fitness zkušenosti, je určené pro všechny bez rozdílu věku či taneční pokročilosti. Choreografie se skládají z jednoduchých pomalých, ale i velmi svižných kroků a kombinací. Složitější krokové variace před písničkou v rychlosti rozebereme, abychom je zvládli s úsměvem a písničku si naplno užili a těšili se na další lekci. Choreografie se budou po několik hodin opakovat, aby vám v uších uvízla hudba a v těle pohyb.

S sebou na taneční parket nebudete potřebovat žádné taneční oblečení, žádné podpatky, žádného tanečního partnera (partnerku), žádné předešlé zkušenosti, stačí si přinést jakékoli pohodlné oblečení a obuv, dostatek pití a především dobrou náladu!

 

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Věra L.
Alena .
Opravdu fantastické cvičení! Všechny starosti pracovního dne ze mě spadnou! Při tanci dokonce zapomenu, že to vlastně bolí a těším se na každou další hodinu! Alena Š.
kudrnova
Výborné hodiny, Vojta srší energií, optimismem a dobrou náladou a to vše přenáší i na všechny kolem! Navíc se při intenzivním tanci všichni řádně zapotí, zadýchají a protáhnou a odchází domů se skvělou náladou!
Věra N.
Báječné jako vždy! Už se těším na podzimní tancování ????????
VĚRA M.
Pavlína S.
Naprosto skvělý relax a maximální výdej energie - po cvičení padám doma rovnou do postele, ale spokojeně :). Vojta je naprosto úžassný, eptimistický a to, co pohybově předvádí, to je prostě fantazie :). Chvílemi mi to hlava nebere, takže ani nohy nestíhají, ale o to větší má můj obdiv a respekt :).
Ivana B.
Vojta je jedním slovem úžasný!!!Jsou dny, kdy jdu z práce otrávená, naštvaná, a díky hodině s Vojtou přijdu domů a rodina má dotazy, zda li jsme tam něco pili. Prostě díky Vojtovi skvělá nálada!!!
Věra N.
avospel@seznam.cz
Markéta P.

Nejbližší plánované akce


Připojte se na pravidelné lekce, vyzkoušíte si různé druhy cvičení a cvičit můžete úplně odkudkoliv.


Připravili jsme pro vás letní webináře. Přihlásit se můžete zde.


Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.


Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Zkuste to tentokrát jinak. Přihlaste se do kurzu v Praze!