Podzimní online "Jóga"


Průměrné hodnocení: 4.84
Hodnotilo: 37 uživatelů
Upřesnění místa:
platforma ZOOM

Instruktor: Kouřilová Agáta

Termín: 14.12.2023

Cena: 120 Kč

Podzimní online "Jóga" již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Čtvrtek18:00 - 19:0014.12.2023Každý týden

Udělejte si čas sami pro sebe a cvičte každý čtvrtek online jógu

Srdečně vás zveme na lekce online jógy, které budou probíhat online skrze platformu ZOOM. Můžete tedy cvičit z pohodlí domova

 

Jemná jóga se zaměřením na držení těla

Během lekce protáhneme zkrácené svaly a aktivujeme ty ochablé. Do pozic přecházímev klidném tempu s důrazem na náš dech, tak abychom docílili správného provedení ásan, tak aby byly pro naše těla prospěšné.

Na úvod praktikujeme pranajámu a průpravná cvičení přecházíme do stojných i balančních pozic. Zapojíme střed těla a vyzkoušíme si jednoduché záklonové pozice. Závěr patří protažením v pozicích na zemi a uvolníme se během závěrečné relaxace.

Nezapomínejme prosím, že jóga není soutěž, proto volíme pouze varianty, které jsou nám příjemné. Na cvičení si prosím nachystejte deku, masážní míček, případně tenisák a židli.


V rámci online cvičení budete mít možnost se podporovat při plnění pohybové výzvy do Dne zdraví, který se koná 21. října. Sami si stanovíte pohybovou aktivitu, kterou chcete každý den plnit. Odměnou vám bude dobrý pocit ze sebe sama, a pokud přijedete na Den zdraví osobně, zastavte se u stánku STOBu pro malou odměnu.

Odměny věnuje: 


 

O instruktorce 

Instruktorkou kurzu jógy bude Agáta Kouřilová.   

Jógu praktikuje v různých obměnách již od dětství. Forma se sice za ty roky naprosto změnila, ale láska k józe zůstala. První lektorský kurz absolovovala v roce 2017 a od té té doby se snaží neustále vzdělávat dále.

Důraz klade především na správný dech, který vnímá jako klíčový a snaží se vést klienty ke vnímání vlastních potřeb. Má ráda uvolněnou atmosféru a snaží se ji vždy docílit.

              


Co budete potřebovat?

  1. Deku, masážní míček, případně tenisák a židli.
  2. Místo na cvičení, a to takové, abyste ve stoje měli dost místa na upažení paží, v leže pro pohodlné protažení paží a nohou
  3. Připojení je výhodnější přes notebook, tablet, telefon, ne přes pevný počítač. Na začátku hodiny si prosím nastavte počítač tak, abyste viděli lektorku a ona případně viděla vás. V rámci lekce budete jak stát, tak ležet, nepevný počítač vám umožní si ho dát na zem, abyste v této pozici lépe viděli.

Jak se k lekci připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOM. Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu před 1. lekcí.

 


UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

Cena zahrnuje 1 lekci, necvičí se 28. 9. z důvodu státního svátku.


Těšíme se s vámi naviděnou na ZOOMu!

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

KatBil
Hodiny jógy online mě moc potěšily a prospěly celému tělu. Nemusím nikam jezdit, prostě rozložím podložku doma a cvičíme. Oceňuji to, že lektorka u většiny pozic začíná s nejjednodušší variantou a pak předvádí další, složitější. Každý si tak může zvolit, co mu v danou chvíli vyhovuje nebo co zvládá. Spojení přes Zoom vždy bez problémů, jen trochu jiný zvuk, než při jiných lekcích. Asi to bude tím, že paní lektorka používá sluchátka, kde mikrofon bere zvuk trochu jinak. Nepovažuji to za problém. Rozhodně doporučuji.
Václava P.
mylladdy@seznam.cz
Jana Z.
Moje první zkušenost s jógou. Taková, že pokračuji jarním kurzem:) Zvládám jako začátečník při těle, skvěle mi cvičení pomáhá s bolestmi zad a přetížením pánve od věčného sezení u počítače. Díky.
Ivana B.
Děkuji za velmi příjemné cvičení, náročnost tak přesně akorát, po cvičení skvělý pocit v těle ???? Ivana
Radka J.
Skvělé cvičení. Hodin jógy jsem vyzkoušela hodně a tato patří mezi nejlépe vedené. Lektorka příjemná, každá hodina trochu jiná. Lekce jsou příjemná kombinace komplexního protažení, posílení těla i relaxace. Lektorka nabízí různé varianty cviků, podle požadované náročnosti cvičení nebo mozností cvičích.
Iva U.
Radka J.
Koanta
Ke cvičení přes stránky stob.cz jsem se dostala až při poslední lekci roku 2020. Krásně protažené tělo po vánočním lenošení. ???? Jestli nebude zprovozněno moje cvičení, určitě se zase někdy připojím. Technika ok
Hana .
Moc pěkná hodina. Super cvičení. Pouze chvílemi bylo špatně rozumět. To asi technikou. Jinak bych se opět ráda účastnila dalšího cvičení. Hana Čamrová.

Nejbližší plánované akce


Jediný letní online kurz! Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv! Za pomoci osvědčené metodiky.


V tomto kurzu se navíc k teorii a psychologické podpoře přidává i možnost zdravého pohybu v krásných Letenských sadech v Praze.