Podzimní online zdravotní cvičení, které vám dá BEZPEČNĚ zabrat


Průměrné hodnocení: 4.98
Hodnotilo: 90 uživatelů
Upřesnění místa:
Zoom

Instruktor: Běhounková Olga

Termín: 13.12.2023

Cena: 120 Kč

Podzimní online zdravotní cvičení, které vám dá BEZPEČNĚ zabrat již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa18:00 - 19:0013.12.2023Každý týden

Dejte si bezpečně do těla se zkušenou instruktorkou STOBu Olgou Běhounkovou

V této hodině se budeme věnovat posilování celého těla v různých pozicích: ve stoje, v sedu, v kleku, v leže. Ve stoje budeme pro posilování využívat váhy vlastního těla. Pokud víte, že vám balancování činí obtíže, připravte si, prosím, vedle sebe židli bez koleček. 

Velká pozornost bude věnovaná posilování břicha, ale nezapomeneme ani na další svalové skupiny. Posilovací prvky budou prokládány protahovacími a mobilizačními cviky. Zaměříme se také na nácvik správného dýchání a nožní gymnastiku. Cvičíme bez bot. 

Možnost kontroly cvičitelkou je on-line velmi limitovaná, je proto důležité respektovat potřeby a signály vlastního těla. Nezapomínejme na heslo, že méně je někdy více, on-line obzvlášť. 

Respektujte svoje tělo, svoje zdravotní omezení, ale také si nechte čas jednotlivé cviky objevit, dobře a dokonale zvládnout. Zdravotní prvky cvičení vycházejí z rehabilitační formy pilates, vyžadují čas pro správné provedení, propojení všech elementů cviku.

S každou hodinou se nejen budete cítit lépe, ale především budete více schopní vnímat instrukce, které vám cvičitelka dává. Posilovací prvky jsou často nabízeny v několika variantách, vyberte si tu, u které cítíte, že cvičíte, ale zvládnete ji dobře provést! Buďte na sebe hodní.


V rámci online cvičení budete mít možnost se podporovat při plnění pohybové výzvy do Dne zdraví, který se koná 21. října. Sami si stanovíte pohybovou aktivitu, kterou chcete každý den plnit. Odměnou vám bude dobrý pocit ze sebe sama, a pokud přijedete na Den zdraví osobně, zastavte se u stánku STOBu pro malou odměnu.

Odměny věnuje: 

 


Co budete potřebovat?

  1. Podložku 
  2. Středně velký ručník, tenisový míček, overball 23-27 cm.
  3. Místo na cvičení, a to takové, abyste ve stoje měli dost místa na upažení paží, v leže pro pohodlné protažení paží a nohou
  4. Připojení přes notebook, tablet nebo telefon - nepevný počítač vám umožní si jej natočit a případně položit na zem podle potřeby. Před začátkem hodiny se podívejte, jak dobře budete vidět na obrazovku ve stoje, v sedě a v leže.


Jak se k lekci připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOM. Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu před 1. lekcí.

 


Cena zahrnuje 1 lekci.


UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

Těšíme se na společné cvičení. Sportu zdar!

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Lenka K.
Zdena N.
jsem velmi spokojená, s pozdravem Z.Novotná
EmaM
Se cvičením jsem moc skokojená a doufám, že i po prázdninách bude pokračovat ve stejnou dobu a stejně perfektně. Oceňuji, že Olga hned reagovala na prosbu zařazovat méně cviků "v kleku" v jednom kuse. Hodiny jsou jinak velmi pěkně a vyváženě koncipované.
Hana K.
Děkuji za senzační cvičení, které mi vyhovuje po všech stránkách, i s ohledem na mé zdravotní omezení, které mne vyřadilo z jiných druhů cvičení. Vynikající cvičitelka Olinka, nápadité a pestré lekce, na středeční lekce se pokaždé těším a dobrá nálada přetrvává. Přeji krásné prázdniny a doufám, že budeme na podzim pokračovat. Hana K.
Jana F.
Díky za úžasné online cvičení, už se těším na pokračování. Cvičitelka vede moc mile a cviky obměňuje. Jsem díky ní v kondici a každou středu i v dobré náladě. Navíc vše dobře vysvětlí a upozorní na případné chyby. Rozhodně doporučuji!
Julie H.
Děkuji za skvělé on-line cvičení! Úžasná a vtipná cvičitelka, která dokáže báječně vést a vše vysvětlí. Mám velké problémy se zády a toto cvičení mi velmi pomáhá, i když je někdy pro mne náročné. Julie H.
blatolenka
Díky za on-line cvičení, jsem moc spokojená.
Petra G.
Skvělé cvičení, výborná a moc milá cvičitelka, není co dodat. Jsem ráda za kurzy on-line, v místě bydliště žádné podobné cvičení nemáme.
Zdena N.
Moc se mi cvičení líbilo, cvičení on -line výborné. Zdena N.
Petra G.

Nejbližší plánované akce


Jediný letní online kurz! Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv! Za pomoci osvědčené metodiky.