Jarní Latino koktejl pro začátečníky a pokročilé


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 28 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Sázavská
Sázavská 5
Praha 12000

Instruktor: Veronika Cheikh

Termín: 13.06.2023

Cena: 140 Kč

Jarní Latino koktejl pro začátečníky a pokročilé již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý17:00 - 17:5513.06.2023Každý týden

Salsa, Merengue, Cha Cha Cha, Bachata, směs afrokubánskýcha latino tanců vám rozvlní boky, rozvíří vlasy a vykouzlí úsměv na rtech. Nechte se vtáhnout do víru tance, spalte kalorie a nabijte se pozitivní energií. Jakmile zazní hudba, vaše tělo bude chtít opět tančit.

Vaše bříško, ruce i nohy budou pevné stejně jako Vaše chuť tančit dál, neboť právě při tanci člověk dovede spálit více kalorií než například u běhu. A navíc tanec nádherně tvaruje celé tělo.

Při této lekci se rozhodně nudit nebudete a spojíte zábavné s užitečným.

S sebou na taneční parket nebudete potřebovat žádné taneční oblečení, žádné podpatky, žádného tanečního partnera (partnerku), žádné předešlé zkušenosti, stačí si přinést jakékoli pohodlné oblečení a obuv, dostatek pití a především dobrou náladu!

Těší se na vás Veronika Cheikh, mistryně ČR v Salse, mezinárodní lektorka a zapálená tanečnice.

Cena zahrnuje 1 lekci.

 

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Věra N.
Helena L.
Úžasný zážitek. Kurz mi velmi vyhovoval, protože jsem jako začátečník měla vedení a instrukce a měla jsem pocit, že zvládám. Navíc je Veronika nadšená tanečnice a je na ni krásný pohled, přesto to nebyla její exhibice, ale hodina pro účastníky. Děkuju.
Pavel .
Jana S.
Markéta K.
Taneční cvičení s Veronikou pro mne bylo ideální, vyhovovalo mi tempo i radostná atmosféra. Veronika je nadšená tanečnice a dokáže to přenést na nás ostatní. Velmi dobře odhadla náročnost, kterou ještě stíháme, aniž bychom měly pocit, že nám to nejde. Prostě výborný zážitek, těším se na pokračování.
Libuse S.
Dávám deset hvězdiček z pěti:), protože cvičení s Vojtou Lackem nemá chybu. Vojta, to je erupce energie, humoru a pozor: také výborně zpívá, sleduje trendy a hlavně je to milý člověk. Když s ním cvičíte, připadá vám, že jste stejně dobrá, jako ok.
Eva S.
Cvičení v rytmu latinsko-amerických tanců s Vojtou je nejen zábavné, ale i účinné na zhubnutí nežádoucích špeků. Na rychlejší tempo a propocené tričko si snadno každý zvykne. Bylo to fajn a už se těším na další lekce.
Jana K.
Doporučuji všem kdo chce na hodinku hodit vše za hlavu a věnovat se jen sobě, udělat si radost, procvičit si celé tělo, poslechnout si výbornou hudbu a zatančit si s úžasným Vojtou.Lektor Vojta je výborný učitel a svým temperamentem dokáže vyburcovat všechny k těm nejlepším výkonům.Děkuji za hodinu štěstí.

Nejbližší plánované akce


Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.


Připojte se k online konferenci ZDARMA nebo si nechte změřit složení těla u odborníků STOBu. 


Získejte nové poznatky a inspiraci, jak se jednou provždy zbavit nadbytečných kilogramů.


Užijte si termální lázně a širokou nabídku pohybových aktivit v květnovém Štúrovu.