Jarní Pilates a Fit Slow Dance


Průměrné hodnocení: 4.96
Hodnotilo: 26 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 2
Praha 14000

Instruktor: Hosnedlová Kristýna

Termín: 13.06.2023

Cena: 130 Kč

Jarní Pilates a Fit Slow Dance již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý17:00 - 17:5513.06.2023Každý týden

Cena zahrnuje 1 lekci.

Během lekcí Pilates a fit slow dance si budete moci vyzkoušet kromě cvičení pro zdravá záda i řadu dalších stylů - cvičení s overbaly, na míčích či prvky vědomého pohybu dle Feldenkraise. Základními cíli cvičení je:

  • optimalizace funkce hlubokých stabilizačních svalů páteře
  • zlepšení držení těla, pružnosti páteře a získání přirozeného svalového tonusu
  • zpevnění celého těla
  • zlepšení pohyblivosti kloubů

 

 

 

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Michaela K.
Celoživotně mám problémy se zády (skolióza), a ne každé cvičení má záda snesou. Po tomto cvičení nejen že nebolí, ale mám pocit, že působí velmi příznivě! Navíc paní cvičitelka je úžasná, mám ráda lidi, na kterých je poznat, že svou práci provádí se zájmem a láskou. Míša K.
Petra P.
Maximální spokojenost s cvičením i cvičitelkou
Sabina K.
Perfektní protažení, uvolnění zad, celkové zklidnění. Odcházím z každé hodiny v psychické pohodě a bez bolestí zad. Ale potřebovala bych každý cvik víckrát opakovat. Než si uvědomím, co a jak mám dělat, jdeme na další cvik. Ale asi je to jen můj problém. se správným dýcháním mám potíže. Sabina
Bohuslava B.
***Příjemná cvičitelka, vše pěkně vysvětlila. Cvičení bylo moc fajn - děkuji *** Bohunka
Lubomíra K.
Cvičení je moc fajn, nutí mě k správnému držení těla, jdu vždy z cvičení jako znovuzrozená, nevím jak bych dopadla kdybych nechodila. Jsou to cviky na protažení a správného dýchání, celého těla a paní cvičitelka se nám věnuje a i nás jednotlivě opravuje. Moc prýma i pro staré.
Sabina
Cvičení se mi velice líbilo. Splnilo moje očekávání, perfektní protažení, uvolnění zad, celkové zklidnění. Odcházím z každé hodiny v psychické pohodě a bez bolestí zad. Vřele doporučuji.

Nejbližší plánované akce


Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv!


V tomto kurzu se navíc k teorii a psychologické podpoře přidává i možnost zdravého pohybu v krásných Letenských sadech v Praze.


Letní kurz vás naučí nejen základy priessnitz a nordic walkingu, ale navíc poznáte ještě různé části Prahy a různé lektorky.