Online "Zdravotní cvičení" - cvičení ke Světovému dni obezity


Průměrné hodnocení: 4.97
Hodnotilo: 71 uživatelů
Upřesnění místa:
Zoom

Instruktor: Hejlová Hana

Termín: 27.02.2022

Online "Zdravotní cvičení" - cvičení ke Světovému dni obezity již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Neděle18:45 - 19:3027.02.2022

On-line zdravotní cvičení pro pevné a pružné tělo s instruktorkou Hankou Hejlovou

Bolí vás záda? Máte přetížená zápěstí z práce u počítače? Potřebujete šetrné cvičení, při kterém budete posilovat, ale také se důkladně protáhnete?

Právě pro vás jsme připravili on-line zdravotní cvičení v pohodlí a bezpečí domova. Během lekce budeme uvolňovat, protahovat a také aktivovat a posilovat jednotlivé části těla.


Co budete potřebovat?

  1. Podložku 
  2. Středně velký ručník, tenisový míček, overbal 23-27 cm, láhev vody 1,5 l.
  3. Místo na cvičení, a to takové, abyste ve stoje měli dost místa na upažení paží, v leže pro pohodlné protažení paží a nohou
  4. Připojení přes notebook, tablet nebo telefon - nepevný počítač vám umožní si jej natočit a případně položit na zem podle potřeby. Před začátkem hodiny se podívejte, jak dobře budete vidět na obrazovku ve stoje, v sedě a v leže.

Jak se k lekci připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOM. Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu před lekcí.

 


 

UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

Těšíme se na společné cvičení. Sportu zdar!

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

jana.nalepova@fpf.slu.cz
byla jsem moc spokojená, lektorka je výborná, dostatečně vysvětluje, upozorňuje na možné chyby, profík!
Anut@seznam.Cz
Tahle cvičení mě udržují nad vodou! Hanka je skvělá instruktorka, a navíc působí velice pozitivně. Cvičení je perfektní pro moje zničená záda a rozklepané svaly. Navíc nesmírně oceňuji ONLINE lekce a moc se přimlouvání za jejich trvání i po ukončení omezení!!! Sice mi nevyhovují středy, ale jinak hodlám na lekcích pokračovat, dokud budou. Děkuji!!!
Eva C.
Jaroslava Z.
Výborné, stále lepší., díky.Jarka
Vlad L.
Cvičení mi dalo základ pro správný postoj, který používám při sezení, stání a jiných cvicenich, bez tohoto srovnání bych jinak neměla užitek z pohybu jako takového. Je fajn, ze on-line lekce pokračují, protože tělo rychle zapomene, pokud se neudržuje v kondici. 5 hvězdiček zaslouženě pro Hanku.
Oksana .
Cvičení s Hankou je perfektní, krásně protáhne, ale i posiluje, všude doporučuji :-) Hanka umí vše dobře vysvětlit i online, v průběhu cvičení připomíná chyby, které během cvičení mohou nastat, člověk se hned srovná. Jen mě mrzí, že jsem prošvihla velikonoční cvičení s láhví :-) :-) Oksana
Radka J.
Skvělý kurz! Hodina na vlastní tělo, po které se člověk cítí lépe fyzicky i duševně. Možnost on-line cvičení je pro mě velkým povzbuzením v době koronavirové a doufám, že bude on-line cvičení i po koronaviru, nejsem z Prahy.
Alena A.
Úžasné cvičení. Budu pokračovat. Paní Hanka je skvělá. Moc děkuji. Alena
Jiřina .
Cvičení je perfektní, Hanka umí každý cvik velmi dobře vysvětlit a je stále v dobré náladě. Hodiny s ní jsou velmi pozitivní.
Hana .
Úžasné a ještě jednou úžasné. Díky za cvičení, které pomáhá si udržet formu v této době. Velké díky Hance Hejlové. Hana Čamrová.

Nejbližší plánované akce


Připojte se na pravidelné lekce, vyzkoušíte si různé druhy cvičení a cvičit můžete úplně odkudkoliv.


Připravili jsme pro vás letní webináře. Přihlásit se můžete zde.


Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.


Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Zkuste to tentokrát jinak. Přihlaste se do kurzu v Praze!