Online "Jóga" - cvičení ke Světovému dni obezity


Průměrné hodnocení: 4.77
Hodnotilo: 39 uživatelů
Upřesnění místa:
platforma ZOOM

Instruktor: Eliška Ježková

Termín: 01.03.2022

Online "Jóga" - cvičení ke Světovému dni obezity již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý19:00 - 20:0001.03.2022

Udělejte si čas sami pro sebe a cvičte každé úterý online jógu s Eliškou Ježkovou.

Srdečně vás zveme na lekce online jógy, které budou probíhat online skrze platformu ZOOM. Můžete tedy cvičit z pohodlí domova

Lekce jógy bude probíhat v pomalém tempu, tak aby ji zvládl i úplný začátečník, i tak si ale při lekci dáte do těla. U některých pozic si můžete vybrat i z více variant, abyste mohli cvičit podle svých možností. Během lekce nejen protáhnete své celé tělo, ale zapojíte i svaly. Zaměříte se také na dech a práci s pozorností.


O instruktorce Elišce

 

Instruktorkou kurzu jógy bude Eliška Ježková. Eliška má bohaté zkušenosti se živými i online vedenými lekcemi jógy, je rovněž instruktorkou v kurzech zdravého hubnutí STOB a v Domě jógy v Praze.

Její specializací je jemná jóga a power jóga.


Co budete potřebovat?

  1. Cvičební podložku/koberec
  2. Místo na cvičení, a to takové, abyste ve stoje měli dost místa na upažení paží, v leže pro pohodlné protažení paží a nohou
  3. Připojení je výhodnější přes notebook, tablet, telefon, ne přes pevný počítač. Na začátku hodiny si prosím nastavte počítač tak, abyste viděli lektorku a ona případně viděla vás. V rámci lekce budete jak stát, tak ležet, nepevný počítač vám umožní si ho dát na zem, abyste v této pozici lépe viděli.

Jak se k lekci připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOM. Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu před lekcí.

 


UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

Těšíme se s vámi naviděnou na ZOOMu!

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Kateřina R.
Super, budu pokračovat. Díky
Monika K.
Úžasné, protáhla jsem si krásně celé tělo, zrelaxovala jsem a těším se, že se zúčastním dalšího cvičení jogy... moc děkuji ????
Hana K.
KatBil
Hodiny jógy online mě moc potěšily a prospěly celému tělu. Nemusím nikam jezdit, prostě rozložím podložku doma a cvičíme. Oceňuji to, že lektorka u většiny pozic začíná s nejjednodušší variantou a pak předvádí další, složitější. Každý si tak může zvolit, co mu v danou chvíli vyhovuje nebo co zvládá. Spojení přes Zoom vždy bez problémů, jen trochu jiný zvuk, než při jiných lekcích. Asi to bude tím, že paní lektorka používá sluchátka, kde mikrofon bere zvuk trochu jinak. Nepovažuji to za problém. Rozhodně doporučuji.
Václava P.
mylladdy@seznam.cz
Jana Z.
Moje první zkušenost s jógou. Taková, že pokračuji jarním kurzem:) Zvládám jako začátečník při těle, skvěle mi cvičení pomáhá s bolestmi zad a přetížením pánve od věčného sezení u počítače. Díky.
Ivana B.
Děkuji za velmi příjemné cvičení, náročnost tak přesně akorát, po cvičení skvělý pocit v těle ???? Ivana
Radka J.
Skvělé cvičení. Hodin jógy jsem vyzkoušela hodně a tato patří mezi nejlépe vedené. Lektorka příjemná, každá hodina trochu jiná. Lekce jsou příjemná kombinace komplexního protažení, posílení těla i relaxace. Lektorka nabízí různé varianty cviků, podle požadované náročnosti cvičení nebo mozností cvičích.
Iva U.

Nejbližší plánované akce


Jediný letní online kurz! Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv! Za pomoci osvědčené metodiky.