Luhačovice - změna termínu


Průměrné hodnocení: 4.89
Hodnotilo: 19 uživatelů
Upřesnění místa:
Hotel Harmonie

Instruktor: Miluška Nová, Karel Lisý

Termín: 19.07.2020 - 25.07.2020 Přidat do kalendáře

Cena: 6550 Kč

Chci vyrazit na dovolenou


Vzhledem k současné neradostné bezpečnostní situaci jsme se rozhodli posunout pobyt na pozdější termín. Hotel Harmonie nám nabídl lukrativní termín od 19. do 25.7.2020, který jsme zarazervovali. Máme již potvrzeno, že i v tomto prázdninovém termínu nám dají mimosezónní ceny, cena pobytu se tedy nemění.

Harmonie pro tělo i duši - navštivte spolu s námi lázeňské město Luhačovice, unikátní místo, které se pyšní příznivým klimatem, více než 15 léčivými prameny a nádhernou přírodou. 

Dlouholetá tradice lázeňské léčby, založená na využití léčebného účinku zdejších přírodních minerálních vod, zařadila Luhačovice mezi nejznámější lázeňská místa. Kromě lázeňské léčby a minerálních pramenů nabízejí Luhačovice svým hostům možnost aktivního odpočinku v krásném přírodním prostředí. Pobyt je určen také pro milovníky plavání, kde v rámci našeho programu 3 x týdně navštívíte vyhřívaný hotelový bazén, využít ale můžete i další wellnes i léčebné aktivity. V hotelu je výborně vybavené Relax centrum, jehož součástí je i whirlpool, sauna, široká nabídka masáží a zábalů. Specialitou Relax centra je kryokomora.

Přijeďte načerpat pozitivní energii a nechte se hýčkat naší úžasnou lektorkou Miluškou, která je účastníky pobytu opakovaně vyhledávána pro svou milou, vstřícnou a usměvavou povahu, díky ní si zamilujete pohyb.


Místo pobytu: Nejznámější lázeňské město na Moravě, hotel Harmonie je umístěn v klidové zóně na okraji Luhačovic poblíž přehrady, 10 minut od kolonády, krásné okolí s množstvím turisticky zajímavých tras, minerálních pramenů a přírodních zajímavostí.Ubytování: Hotel Harmonie (www.hotel-harmonie.cz), dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a SAT televizí, Wi-Fi, v hotelu krytý vyhřívaný bazén, sauna, whirpool, masáže, léčebné zábaly, kryoterapie. 
 
Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, autobusové i vlakové spojení do Luhačovic, odtud autobus přímo k hotelu
 
Program: Cvičení v kongresovém sále hotelu (aerobik, taneční aerobik, posilování, strečink, cvičení s overbally a gumičkami), v posilovně, 3x týdně plavání v bazénu hotelu Harmonie, turistika a nordic walking, okolo celé přehrady cesta vhodná pro in-line brusle, večerní tanec, možnost bowlingu.

...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Věra P.
Pobyt v Luhačovicích v r.2017 byl již tradičně pohodový, parta výborná, Miluška i Kája skvělí společníci. Ubytování bylo dobré, snídaně byly taky o.k., na obědech a večeřích by bylo co vylepšit, jednak skladba jídelníčku a kuchyňská úprava některých podávaných jídel. Ale vzhledem k tomu, že jsme byly v Harmonii poprvé, věřím, že příští rok už to bude dokonalé :) Pojedu zase a už teď se moc těším! Věra
Eva K.
Obdivuhodná a pozitivní Miluška opět nezklamala, cvičení vydatné a profesionální, péče o lidi skvělá. Harmonie byla dobrá volba - kousek do města i do přírody, jako bonus příjemný welness přímo v hotelu. Jarní Luhačovice jsou kouzelné, užily jsme si všeho dosyta. Kuchyně připomínala školní jídelnu před 20 lety, ale taková maličkost mně nerozhází - hlavně, když to někdo uvaří za mně. Snídaně byly perfektní. Velmi příjemně strávený týden, vřele doporučuji. E. K.
eva.mojziskova@volny.cz
Čtu hodnocení, co tady už psaly účastnice pobytu v Luhačovicích a chci potvrdit, že to byl opravdu skvělý týden !!! Vše výborně zorganizované, stále usměvavá, na všechny strany pozitivní energii rozdávající cvičitelka Miluška i její kolegyně Marta, která zase připravovala a vymýšlela odpolední a večerní aktivity. Jídlo výborné, chutné a zároveň splňující zásady správné výživy. Počasí nám také přálo, takže jsme mohly poznávat jarní přírodu, která byla všude kolem, krásnou procházkou byla také cesta do centra lázní, hýřícího záhony plných tulipánů všech barev a druhů, kam jsme si chodily pro zdravou Vincentku :-) . Shrnuto a podtrženo : vrátila jsem se nadšená, nabitá elánem a ještě k tomu o 1.8 kg lehčí, jupíííííííí :-D . A příští rok chci jet zase! Eva M., FM
fukago
Pobyt v Luhačovicích byl třikrát super. Lektorky byly skvělé a ostatní hubňulky kolem taky. Těším se, že se potkáme i v roce 2016, protože lepší dovolenou neznám.
Jarmila D.
Už jsem psala přímo na Vás "chválící" mail,ale opakuji:super dovolená,kde už máme své stálé kamarádky,včetně Milušky a Marty. Organizace perfektní,cvičení odpovídající našemu věku - zkrátka PARÁDA!!! PŘÍŠTĚ JEDU ZASE! Zdravím všechny ve STOBU Ing.Jarmila Dvořáková
Marie K.
Luhačovice letos opět super.Cvičitelky bezvadné, jídlo také a program na jedničku.Byla jsem už pětkrát a příště jedu zase. Moc díky
Marcela .
Luhačovice poprvé a velká spokojenost. Miluška i Marta byly super, ostatní spoluhubnoucí také velmi příjemní a přátelští lidé. Jela jsem na kurz s cílem nastartovat hubnutí a získat nějaké rady. Rady jsem dostala, perfektně jsem si zacvičila na suchu i ve vodě a jakž takž zvládala túry po krásném okolí. Výborná byla i dietní kuchyně - získala jsem přehled o množství a složení stravy. Takže, co říci závěrem. Kurz splnil a dokonce předčil mé očekávání.
Eva K.
V Luhačovicích se mně moc líbilo, byla jsem se Stobem poprvé a ne naposledy, už mám zarezervovaný další pobyt. Super týden, odreagování od všedních starostí, mít na starosti jen sebe...sen každé ženy. Nabilo mně to i do dalších dnů. Organizace bez vady, program dobře vymyšlený, cvičení a turistika super. Jídlo skvělé, ubytování taky. Přátelské prostředí, prostě vše super, nebudu se opakovat, chci zase do Luhačovic nebo kamkoliv jinam se Stobem !!! Eva K.
Marie L.
Vše OK

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se, získejte podporu a buďte při hubnutí úspěšní. 


Aktuálně: Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu na celém území ČR a s přihlédnutím k aktuálnímu vývoji situace, PŘERUŠUJEME DO ODVOLÁNÍ všechny živé aktivity STOB (kurzy hubnutí a pohybové lekce). Děkujeme za pochopení.


Hubněte pomocí osvědčené metodiky STOBu i online! Pouze nyní navíc získáte k online kurzu i program Sebekoučink ZDARMA.