Workshop: Jak při hubnutí odolat lákadlům?


Průměrné hodnocení: 4.93
Hodnotilo: 14 uživatelů
Upřesnění místa:
Alivio centrum
Badeniho 290
Praha 6 - Hradčany 16000

Lektor:
Mgr. Tereza Beníčková
terezabenickova@gmail.com
00420728649484

Termín: 04.03.2020

Cena: 100 Kč

Workshop: Jak při hubnutí odolat lákadlům? již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa17:15 - 18:4504.03.2020

Chcete zhubnout, ale nedaří se vám odolávat lákadlům ve vašem okolí?

Přihlaste se na praktický workshop, na kterém se dozvíte, jak lépe zvládat vnější podněty provokující k jídlu nad plán. 

Workshop proběhne ku příležitosti Světového dne obezity. Společnost STOB k tomuto dni pořádá celou řadu aktivit po celé České republice, a to v týdnu od 2. do 6. 3. 2020. Více informací o celé akci se dozvíte zde.


Naučte se zvládat při hubnutí vnější podněty 

Lákavé reklamy fast foodů, výhodná XXL balení v obchodech, vůně popcornu v kině nebo třeba neodbytní hostitelé. To vše jsou takzvané vnější podněty, které nás nutí jíst více, než jsme si (nejen) při hubnutí naplánovali. Osvojit si strategie jejich zvládání je proto důležitou součástí úspěšného hubnutí.

Metodika společnosti STOB, která je založená na principech kognitivně behaviorální terapie, naštěstí zná na tento častý problém při hubnutí odpověď. 

Na workshopu získáte potřebné znalosti o tom, jak funguje lidská psychika při hubnutí a také si budete mít příležitost vyzkoušet praktická cvičení, díky kterým se naučíte reagovat na lákadla ve svém okolí vhodnějším způsobem. 


Kdo vás workshopem provede?

Workshopem vás provede psycholožka a lektorka STOBu Mgr. Tereza Beníčková.

"Jako psycholožka a frekventantka psychoterapeutického výcviku v kognitivně-behaviorální terapii zdůrazňuji při změně životního stylu psychiku. Myslím, že se shodneme na tom, že psychika, naše myšlenky, emoce, ale i životní návyky, často stojí za selháním při hubnutí. Na workshopu se společně zaměříme právě na zaběhnuté návyky a ukážeme si cestu, jak je postupně a jednoduše měnit tak, aby při hubnutí pracovaly v náš prospěch."


Nestačí vám ochutnávka? Zkuste naše kurzy zdravého hubnutí!

Tento workshop je malou ochutnávkou z kurzů zdravého hubnutí, díky kterým už úspěšně zhubly tisíce lidí. 

Vyberte si i vy z naší nabídky kurzů a buďte při hubnutí úspěšní!Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nela C.
Workshop byl zajímavý. Děkuji. Nela Chmúrna
Vlasta Březinová
Stejně jako všechny workshopy předtím - perfektní. Paní Dobrovodská je člověk na svém místě. Vlasta
Vlasta Březinová
Zrovna jako v pondělí s Péťou, utekla i tentokráte přednáška moc rychle. Terezka je šikovná a problematice dobře rozumí. Děkuji Vlasta
Katerina C.
Jana L.
Workshop splnil má očekávání, ujasnil jsem si spoustu podstatných informací a jdu do toho..!! Jana
Zuzana V.
Mám moc ráda semináře, na kterých lektor jednak ví a zná do hloubky, o čem to vlastně je, ale zároveň má dar tohle všechno názorně, stručně a s mnoha příklady ze života předat lidem, kteří o tom toho neví skoro nic. Bylo to jasné, v podstatě "jednoduché" (je to všechno o nastavení mysli) a krásně lidské (při představě, že si už nikdy nebudu moct dát 6 knedlíků to vzdávám už na začátku"). Díky moc! Zuzka
Zora S.
Odnesla jsem si cenné infomace, je fajn, že se zapojily i jiné dámy. Prezentace měla hlavu a patu, problematika byla dobře vysvětlena.
Jana K.
Kateřina N.
Vlasta Březinová
Uteklo to rychle. Péťa je moc milá a příjemná, dokázala bych ji poslouchat pořád. Už jsem s ní absolvovala Váš kurz Všímavého jedení, ale tenkrát jsem byla hodně ve spěchu. Včera jsem si zopakovala základní pravidla všímavého jedení a myslím (vím), že se pokusím tyto pravidla aplikovat co nejvíce.Prostředí, občerstvení - všechno moc chválím. Vlasta B.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se, získejte podporu skupiny i zkušené lektorky a buďte při hubnutí úspěšní


Chůze s holemi, neboli Nordic Walking, je pohyb vhodný pro všechny věkové i váhové skupiny. Vyzkoušejte Nordic Walking pod vedením zkušené lektorky Lenky Křivánkové.


Zacvičte si s instruktorkou Eliškou Ježkovou jógu z pohodlí a bezpečí domova. Lekce jógy je zcela zdarma a zvládne ji i úplný začátečník.