Práce s dechem

VYVÁŽENÉ DÝCHÁNÍ pro vyrovnanost a klidnou mysl

Tento způsob dýchání  pomáhá  snižovat napětí. Působí také prospěšně na poruchy soustředění a učení a pomáhá proti nespavosti. Pokud se pokoušíte o to, dostat svůj život do rovnováhy, tento dech je pro vás velmi prospěšný.

 

RYTMICKÉ DÝCHÁNÍ pro uklidnění

Vědomé, pomalé, pravidelné a nenucené dýchání přináší klid a uvolnění. Pomáhá nám najít svůj vlastní vnitřní rytmus, uklidňuje nervový systém.

 

Nejbližší plánované akce


Hubněte ve skupině a přesto z pohodlí domova. Přihlaste se do online kurzu zdravého hubnutí pod vedením nutriční terapeutky a lektorky STOBu Katariny Jirkové, získejte podporu v náročném vánočním období a vstupte do nového roku ještě stále s podporou v zádech a s novými dovednostmi.


Souhlasíte s tvrzením, že "hubnutí začíná a končí v hlavě"? Přihlaste se do online kurzu pod vedením psycholožky a lektorky STOBu Terezy Jirotka Beníčkové a změňte své návyky natrvalo.


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom. Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Cvičte efektivně z pohodlí domova a vyberte si z mnoha druhů cvičení online. Navíc se můžete podporovat při plnění pohybové výzvy.