MUDr. Šárka Andělová, CSc

Specializace: Lékař, od r. 2005 nestátní zdravotnické zařízení, ordinace zabývající se nutričním poradenstvím (obezity,anorexie,bulimie)

Motto: Vlastní životní motto je dáno lékařskou přísahou

Kontakt:
sarkaAndelova@seznam.cz
731 464 387, 603 345 861

Hodnocení lektora:

Průměrné hodnocení: 5
Hodnotili: 3 uživatelé
Vzdělání a praxe:

O mně:

V mé ordinaci 10 let probíhají formou kognitivně behaviorální terapie individuální i skupinové kurzy hubnutí a výživové poradenství. Za tuto dobu využilo mých služeb více než 4000 klientů.

Průměrná úspěšnost terapie je 6,5 kg/3 měsíce.

Poskytuji služby i dětem s doprovodem rodiče, osobám se zdravotními komplikacemi i hendicapovaným.
Součástí každého kurzu je základní lékařské vyšetření vč. anamnezy, vyšetření základního metabolismu, cholesterolu a cukru.

Pohybová aktivita je prováděna formou skupinového nebo individuálního cvičení přizpůsobeným zdravotnímu stavu a věku klienta. Pohybovou aktivitu vede vždy zdravotní sestra se cvičitelským kurzem.


Více info na: www.prozit.czMáte zájem o konzultaci?

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Holuboval
Petr
Oceňuji velmi přátelský přístup paní doktorky, celkově se konzultace nesly v neformálním a uvolněném duchu, ovšem s jasnými cíli :) Líbil se mi přístup, kdy jsem nemusel kompletně měnit svůj jídelníček, spíše doladit tak, aby odpovídal trendům zdravé výživy. Během kurzu jsem se (vyjma výsledků měření) asi nedozvěděl zcela zásadní info, které by nešlo dohledat na internetu, nicméně tříměsíční kurz mi dal vše do souvislosti a ve výsledku jsem změnil své stravování tak, že mě baví o jídle přemýšlet a plánovat si denní jídelníčky.
bauerova
děkuji paní doktorce za to že mi pomohla zbavit se během půl roku 20kil zvládli jsme to bez problému a poměrně lehce děkuji

Nejbližší plánované akcePokračování úspěšné konference.