MUDr. Šárka Andělová, CSc.

Specializace: Lékař, od r. 2005 nestátní zdravotnické zařízení, ordinace zabývající se nutričním poradenstvím (obezity,anorexie,bulimie)

Motto: Výživa je základ zdraví a krásy

Kontakt:
sarkaAndelova@seznam.cz
731 464 387

Hodnocení lektora:

Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 5 uživatelů
Vzdělání a praxe:

O mně:

 

MUDr. Šárka Andělová,CSc.

 

Specializace: prevence a léčba obezity a poruch výživy, prevence srdečně-cévních onemocnění

Motto: Výživa je základ zdraví a krásy

 

Kontakt: sarkaandelova seznam.cz

+420 731 464 387

 

Vzdělání: 3. lékařská fakulta UK Praha, atestace, aspirantura

 

Výcviky a kurzy: řada doškolovacích kurzů na Ústavu pro doškolování lékařů, semináře STOB obezitě

 

Praxe: Krajská hygienická stanice Ostrava, Zdravotní ústav Ostrava, od r.2005 soukromá praxe

 

Články či jiná odborná tvorba (výběr z výstupů Projektů podpory zdraví)

Jak jíst do polosyta, pít do polopita a zachovat štíhlost po dlouhá léta

Hrnečku dost aneb konec Otesánkům v Čechách

Redukční dieta

Nadváha a redukční dieta.

Učebnice hubnutí

skripta pro Ostravskou univerzitu,

programy v TV atd.

 

O mně:

V rámci práce na KHS jsem se specializovala na Hygienu dětí a dorostu a Podporu zdraví .V rámci Podpory zdraví hlavně na výživu dětí i dospělých a prevenci. V roce 2005 jsem si otevřela soukromou ordinaci zabývající se touto problematikou.

Specifikum práce s klienty jsou vstupní, průběžná a výstupní vyšetření spočívající v podrobné anamnéze a klinickém vyšetření ,určení základního metabolismu a určení dávek „na míru“ dle zdravotního stavu klienta. Průběžná kontrola v případě zjištěných patologií. V případě nutnosti odeslání klienta k odborným lékařům. Mimo jiné používám metodiku STOB založenou na přeučování klienta a psychologickou podporu.

Zabývám se rovněž léčbou dětských a dorostových pacientů v doprovodu rodiče a zdravotně handicapovanými.

Spolupracuji při léčbě anorexií a bulímií.

V rámci kurzovného 6500,- je 12 návštěv v min. délce 30 min.

 

Ordinační doba:

Nádražní 38, Ostrava

pátek odpoledne

 

Bližší informace na www.prozit.cz 


Máte zájem o konzultaci?

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

ADA261075
Děkuji moc paní doktorce, že mi pomohla zhubnout tím, že jsem nemusela držet žádnou dietu (nic nebylo "zakázáno"), ale naučila mě vnímat své potřeby.
Jonáš
Paní doktorku mohu jen doporučit. Není pouze odbornicí, která se v tom, co dělá, opravdu dobře vyzná, ale má rovněž velice vstřícný a lidský přístup. V rámci konzultací člověk obdrží množství praktických informací, kterých lze při hubnutí opravdu dobře a účinně využít. A při jejich dodržování jde hmotnost dolů téměř sama. Paní doktorce proto veliké díky.
Holuboval
Petr
Oceňuji velmi přátelský přístup paní doktorky, celkově se konzultace nesly v neformálním a uvolněném duchu, ovšem s jasnými cíli :) Líbil se mi přístup, kdy jsem nemusel kompletně měnit svůj jídelníček, spíše doladit tak, aby odpovídal trendům zdravé výživy. Během kurzu jsem se (vyjma výsledků měření) asi nedozvěděl zcela zásadní info, které by nešlo dohledat na internetu, nicméně tříměsíční kurz mi dal vše do souvislosti a ve výsledku jsem změnil své stravování tak, že mě baví o jídle přemýšlet a plánovat si denní jídelníčky.
bauerova
děkuji paní doktorce za to že mi pomohla zbavit se během půl roku 20kil zvládli jsme to bez problému a poměrně lehce děkuji

Nejbližší plánované akce


Hubněte ve skupině a přesto z pohodlí domova. Přihlaste se do online kurzu zdravého hubnutí pod vedením nutriční terapeutky a lektorky STOBu Katariny Jirkové, získejte podporu v náročném vánočním období a vstupte do nového roku ještě stále s podporou v zádech a s novými dovednostmi.


Souhlasíte s tvrzením, že "hubnutí začíná a končí v hlavě"? Přihlaste se do online kurzu pod vedením psycholožky a lektorky STOBu Terezy Jirotka Beníčkové a změňte své návyky natrvalo.


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom. Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Cvičte efektivně z pohodlí domova a vyberte si z mnoha druhů cvičení online. Navíc se můžete podporovat při plnění pohybové výzvy.