MUDr. Šárka Andělová, CSc.

Specializace: .Lékař, od r. 2005 nestátní zdravotnické zařízení, ordinace zabývající se nutričním poradenstvím (obezity,anorexie,bulimie)

Motto: Výživa je základ zdraví a krásy

Kontakt:
sarkaAndelova@seznam.cz
+420731464387

Hodnocení lektora:

Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 5 uživatelů
Vzdělání a praxe:

O mně:

MUDr. Šárka Andělová,CSc.

 Specializace

Motto

Kontakt

Vzdělání

Lékařská fakulta UK Praha, atestace, aspirantura

Výcviky a kurzy

Výuka

Publikace

 Náplň kurzu

      

Možnost korespondenčních on line kurzů s konzultacemi přes ZOOM nebo Wocap s podmínkou alespoň 4 osobních návštěv,

Ordinační doba -pátek 14.00-18.00hod. dle objednání

Nádražní 38, Ostrava

 

 

Bližší informace na www.prozit.cz 


Máte zájem o konzultaci?

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

ADA261075
Děkuji moc paní doktorce, že mi pomohla zhubnout tím, že jsem nemusela držet žádnou dietu (nic nebylo "zakázáno"), ale naučila mě vnímat své potřeby.
Jonáš
Paní doktorku mohu jen doporučit. Není pouze odbornicí, která se v tom, co dělá, opravdu dobře vyzná, ale má rovněž velice vstřícný a lidský přístup. V rámci konzultací člověk obdrží množství praktických informací, kterých lze při hubnutí opravdu dobře a účinně využít. A při jejich dodržování jde hmotnost dolů téměř sama. Paní doktorce proto veliké díky.
Holuboval
Petr
Oceňuji velmi přátelský přístup paní doktorky, celkově se konzultace nesly v neformálním a uvolněném duchu, ovšem s jasnými cíli :) Líbil se mi přístup, kdy jsem nemusel kompletně měnit svůj jídelníček, spíše doladit tak, aby odpovídal trendům zdravé výživy. Během kurzu jsem se (vyjma výsledků měření) asi nedozvěděl zcela zásadní info, které by nešlo dohledat na internetu, nicméně tříměsíční kurz mi dal vše do souvislosti a ve výsledku jsem změnil své stravování tak, že mě baví o jídle přemýšlet a plánovat si denní jídelníčky.
bauerova
děkuji paní doktorce za to že mi pomohla zbavit se během půl roku 20kil zvládli jsme to bez problému a poměrně lehce děkuji

Nejbližší plánované akce


Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv!


V tomto kurzu se navíc k teorii a psychologické podpoře přidává i možnost zdravého pohybu v krásných Letenských sadech v Praze.


Trpí Vaše dítě nadváhou nebo obezitou? Musíte chodit v čase prázdnin do práce a chcete, aby Vaše dítě trávilo čas smysluplným způsobem a ještě udělalo něco pro své zdraví? Přihlaste Vaše dítko na příměstský tábor vedený zkušenými lektorkami.


Letní kurz vás naučí nejen základy priessnitz a nordic walkingu, ale navíc poznáte ještě různé části Prahy a různé lektorky.