Ing. Květuše Rozmahelová

Specializace: Zdravé hubnutí a výživové poradenství pro jednotlivce i skupinky

Motto: Je to v hlavě ... vím, co chci, věřím, že to dokážu.

Kontakt:
meli-vita@seznam.cz
605 024 074

Hodnocení lektora:

Průměrné hodnocení: 5
Hodnotil: 1 uživatel
Vzdělání a praxe:

 

 

 

O mně:

Hubnutí je těžké, zvlášť, když se člověk rozhodne, že to zvládne sám. Pokud chcete snížit hmotnost pomocí metodiky STOBu, budete sdílet své pochybnosti, možná drobná selhání, ale také poznání, nové zkušenosti, společné zážitky, všechny pokroky a konečně úspěchy s ostatními spolubojovnicemi, které jsou na tom úplně stejně jako Vy.

V kurzech je zcela naplněn známý citát:" Sdílená starost je najednou poloviční, sdílená radost je rázem dvojnásobná!"

Vyberte si formu kurzu, která Vám bude nejlépe vyhovovat:

Pokud kliknete na můj web, dozvíte se vše, co potřebujete. Nebo rovnou zavolejte a já Vám hned odpovím na vše, co Vás bude zajímat.

https://www.meli-vita.cz/   

Cíl máme společný - zlepšení zdraví a radostnější život se svými blízkými.

 


Máte zájem o konzultaci?

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

kvetuserozmahelova
Mail od slečny Martiny z Brna: "Z kurzu jsem upřímně nadšená. Moc se mi líbí přístup lektorky (paní Rozmahelové), která mě naučila základní pravidla, poradila mi s jídelníčkem, ale zároveň měla pochopení pro drobné hříchy a nesnažila se je odbourat všechny najednou. Byť tedy není váhový úbytek nějak markantní, vím, že nově naučená pravidla zdravého stravování jsou pro mě udržitelná a nadále aplikovatelná. Není to tedy tak, že bych byla během kurzu v nějaké dietě nebo přísnějším režimu a po jeho ukončení se vracela k dřívějším výživovým zlozvykům. Spíše mě kurz pomohl nasměrovat na novou, zdravější cestu za lepším pocitem sama ze sebe a za zdravějším jídelníčkem. A v tom hodlám pokračovat nadále. Není to totiž o tom, že bych si něco odpírala, ale spíše o vyváženosti a racionálním přístupu. Navíc bylo možné setkávat se i on-line, což mi rovněž časově velmi pomohlo a každotýdenní schůzky tak pro mě byly velmi jednoduché a pohodlné. Děkuji! :-)"

Nejbližší plánované akce


POSLEDNÍ 3 VOLNÁ MÍSTA!

Zúčastněte se desetitýdenního kurzu zdravého hubnutí odkudkoliv online. Pod vedením koučky a výživové poradkyně Venduly Kosňovské a s podporou skupiny můžete být při hubnutí konečně úspěšní. 


Zjistěte o vláknině úplně vše!

Přihlaste se na webinář ZDARMA, kde vám poradíme, jak vlákninu zařadit do jídelníčku. Těšte se také na oblíbené recepty s vysokým obsahem vlákniny.


Přihlaste se do jediného kurzu hubnutí naživo, který proběhne toto léto v Praze!

Pohybová část kurzu, chůze s holemi, bude probíhat v pražských Letenských sadech pod vedením zkušené instruktorky Jany Sedláčkové. Teoretické lekce pak proběhnou v krásném sále centra Alivio a účastníky jimi bude provázet nutriční poradkyně Jana Mouchová. 


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom.