Bc. Irena Hrachovinová

Specializace:

Motto: Nenech se odradit či zastrašit. Když něco opravdu chceš, dokážeš to. Jdi do toho.

Kontakt:
irena.hrachovinova@seznam.cz
733530678

Hodnocení lektora:

Průměrné hodnocení: 0
Zatím nikdo nehodnotil.
Vzdělání a praxe:

Vystudovala jsem střední hotelovou školu, po maturitě jsem odjela objevovat svět a po návratu absolvovala obor Management pro neziskové organizace.

Ani jednomu z těchto oborů jsem se však nevěnovala a rozvíjela se dál. Po kurzu chůvy jsem spolu s manželem založila jednu dětskou skupinu, kterou po třech letech následovala další. Obě skupiny provozujeme v krásné přírodě u lesa na hranicích Ostravy a Rychvaldu. 

Práce s dětmi mi přinesla další rozvoj. Objevila jsem Montessori pedagogiku a samostudiem, či díky návštěvám různých přednášek, jsem se zajímala o své zdraví a psychiku (při třech dětech samozřejmost) :-) 

 

 

 

O mně:

Hubnutí je pro mě téma už od puberty. Co se diet týče, vyzkoušela jsem snad všechno, od tukožroutské polívky přes plážovou dietu až po ketodietu. Vše fungovalo naprosto stejně. Pár kilo jsem shodila, daleko více zase nabrala. Když jsem se přihlásila do kurzu STOBu, byla jsem překvapená, jak lehké to vlastně je. Člověk hubne, aniž by trpěl, pozná spoustu parťáků, kteří v tom jedou s ním a kteří jej motivují jako nikdo jiný. V kurzu se mi líbilo natolik, že jsem si ho během těch 24 let ještě 2x zopakovala a posledních pár let pokukovala po kurzu lektora. Až jsem se konečně odhodlala a přesto, že jsem se při své oplácánosti necítila komfortně, v únoru jsem začala, v dubnu skončila a momentálně se připravuji na svůj první kurz zdravého hubnutí a neskutečně se těším.

Mám za cíl hubnout spolu s vámi a věřím, že nám to půjde báječně. Vím totiž, jaké to je, být obézní a znám všechny vaše obavy a strachy. Věřím, že dokážu motivovat, objevovat ztracené sebevědomí, zahánět všechny chmury a strachy a starat se o to, že jedno odpoledne v týdnu budete chodit domů dobře naladěni :-)


Máte zájem o konzultaci?

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


Hubněte ve skupině a přesto z pohodlí domova. Přihlaste se do online kurzu zdravého hubnutí pod vedením nutriční terapeutky a lektorky STOBu Katariny Jirkové, získejte podporu v náročném vánočním období a vstupte do nového roku ještě stále s podporou v zádech a s novými dovednostmi.


Souhlasíte s tvrzením, že "hubnutí začíná a končí v hlavě"? Přihlaste se do online kurzu pod vedením psycholožky a lektorky STOBu Terezy Jirotka Beníčkové a změňte své návyky natrvalo.


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom. Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Cvičte efektivně z pohodlí domova a vyberte si z mnoha druhů cvičení online. Navíc se můžete podporovat při plnění pohybové výzvy.