Ing. Eva Kusová

Specializace: Kurzy zdravého hubnutí, poradce pro výživu, lektor

Motto: "Kde je vůle, tam není překážka."

Kontakt:
info@hubnemesevou.cz
608603093

Hodnocení lektora:

Průměrné hodnocení: 5
Hodnotil: 1 uživatel
Vzdělání a praxe:

O mně:

Mé zaměření ze zcela zásadně změnilo z původní profese personalisty, které jsem se věnovala dlouhá léta. Po rodičovské dovolené v roce 2013 se aktivně zajímám o fitness a racionální přístup ve stravování, které mi pomohly redukovat tělesnou hmotnost o 13 kg.
Na cestě ke změně životního stylu jsem přijala svou identitu, tělo a odbourala komplexy ze své postavy, které mě provázely od mládí. S nadváhou, obezitou a s tím spojená emoční nerovnováha jsem konfrontována celým životem, které mají své kořeny v ženském rodu naší rodiny. Jsem pevně přesvědčená, že nejdůležitějším krokem na cestě ke spokojenému životu je přijetí sebe sama a naučit se milovat svou identitu bezpodmínečnou lásku. Tělo a duše jsou navždy propojené jako jedinečný celek. Jelikož jsem osobně prošla a stále procházím transformací a sebepřijetím, dokážu naslouchat a pomoci lidem, kteří mě vyhledají nejen z pozice Poradce pro výživu, nýbrž i pochopení jejich duše.
Zúčastnila se řady lékařských přednášek na téma prevence zdraví a péče o lidský mikrobiom, které byly součástí působení v síťovém marketingu.
V současné době se plně věnuji výživovému poradenství. Spolupracuji se společností Medilam Ergnonomics, s. r. o., pro kterou vykonávám tělesnou diagnostiku na InBody 370S a výživové poradenství pro zaměstnance výrobních podniků, rovněž jsem měla příležitost pracovat jako lektor ve společnosti Welko, s. r. o. Od května 2022 působím jako lektor STOBu.


Máte zájem o konzultaci?

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

jarcsa
Paní lektorku Evu vřele doporučuji. Je úžasná, lidská, velmi pozitivní člověk. Na lekce jsem se vždy těšila, a vždy jsem si odnesla do svého dalšího přemýšlení nové podněty. Eva totiž to, co říká, nejen tak myslí, ona to i žije! A protože je autentická, tak je pro mě nesmírně inspirativní. Díky ní jsem opravdu nastoupila cestu změny životního stylu, změny myšlení a jako bonus i pár pěkných kileček dolů:) Děkuji

Nejbližší plánované akce


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Bezplatné měření složení těla, online pohybové lekce nebo diskuze odborníků. Zapojte se do aktivit, které pořádáme zdarma ku příležitosti Světového dne obezity!


Představujeme vám STOBí novinku! Vyzkoušejte jedinečnou kombinaci aktivního pobytu v Bystřici nad Pernštejnem doprovázeného 8týdenním online kurzem hubnutí.


Poslední zimní kurz čeká právě na vás!

Přihlaste se do desetitýdenního komplexního kurzu zdravého hubnutí, ve kterém získáte podporu skupiny a péči odbornice na výživu a oblíbené lektorky STOBu Jany Boučkové.