Ing. Eva Kusová

Specializace: Kurzy zdravého hubnutí, poradce pro výživu, lektor

Motto: "Kde je vůle, tam není překážka."

Kontakt:
info@hubnemesevou.cz
608603093

Hodnocení lektora:

Průměrné hodnocení: 5
Hodnotili: 2 uživatelé
Vzdělání a praxe:

O mně:

Mé zaměření ze zcela zásadně změnilo z původní profese personalisty, které jsem se věnovala dlouhá léta. Po rodičovské dovolené v roce 2013 se aktivně zajímám o fitness a racionální přístup ve stravování, které mi pomohly redukovat tělesnou hmotnost o 13 kg.
Na cestě ke změně životního stylu jsem přijala svou identitu, tělo a odbourala komplexy ze své postavy, které mě provázely od mládí. S nadváhou, obezitou a s tím spojená emoční nerovnováha jsem konfrontována celým životem, které mají své kořeny v ženském rodu naší rodiny. Jsem pevně přesvědčená, že nejdůležitějším krokem na cestě ke spokojenému životu je přijetí sebe sama a naučit se milovat svou identitu bezpodmínečnou lásku. Tělo a duše jsou navždy propojené jako jedinečný celek. Jelikož jsem osobně prošla a stále procházím transformací a sebepřijetím, dokážu naslouchat a pomoci lidem, kteří mě vyhledají nejen z pozice Poradce pro výživu, nýbrž i pochopení jejich duše.
Zúčastnila se řady lékařských přednášek na téma prevence zdraví a péče o lidský mikrobiom, které byly součástí působení v síťovém marketingu.
V současné době se plně věnuji výživovému poradenství. Spolupracuji se společností Medilam Ergnonomics, s. r. o., pro kterou vykonávám tělesnou diagnostiku na InBody 370S a výživové poradenství pro zaměstnance výrobních podniků, rovněž jsem měla příležitost pracovat jako lektor ve společnosti Welko, s. r. o. Od května 2022 působím jako lektor STOBu.


Máte zájem o konzultaci?

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

janamalisova
Evička je celkově úžasná ! Absolvovala jsem s ní individuální spolupráci, po tom, jak jsem zakoupila individuální online kurz na webových stránkách STOB. Velmi citlivě se dokázala "napojit" na moji aktuální situaci. Co je pro mně velmi podstatné nikdy nesoudila, ani nepokárala za "vybočení ". Postupně jsem se naučila jinak nahlížet na roli jídla v mém životě a zjistila jsem, že jídlo je jenom jídlo a není to ani nálepka na smutek, zlost, nebo umocnění dobré nálady. Spolupráce s Evičkou je jedno z mých nejlepších rozhodnutí v životě ! Celkové zhubnutí 17kg. Sama, bez pomoci, bych cestu kterou mám za sebou neušla. Na začátku spolupráce jsem již několik neúspěšných pokusů měla za sebou. Často se vracím i k písemné komunikaci a k radám, které jsou k nezaplacení. Určitě doporučuji každému, kdo neví jak začít, začíná opakovaně, chtěl by změnu, ale neví jak na to. Díky moc Evi za všechno !! Jana
jarcsa
Paní lektorku Evu vřele doporučuji. Je úžasná, lidská, velmi pozitivní člověk. Na lekce jsem se vždy těšila, a vždy jsem si odnesla do svého dalšího přemýšlení nové podněty. Eva totiž to, co říká, nejen tak myslí, ona to i žije! A protože je autentická, tak je pro mě nesmírně inspirativní. Díky ní jsem opravdu nastoupila cestu změny životního stylu, změny myšlení a jako bonus i pár pěkných kileček dolů:) Děkuji

Nejbližší plánované akce


Hubněte ve skupině a přesto z pohodlí domova. Přihlaste se do online kurzu zdravého hubnutí pod vedením nutriční terapeutky a lektorky STOBu Katariny Jirkové, získejte podporu v náročném vánočním období a vstupte do nového roku ještě stále s podporou v zádech a s novými dovednostmi.


Souhlasíte s tvrzením, že "hubnutí začíná a končí v hlavě"? Přihlaste se do online kurzu pod vedením psycholožky a lektorky STOBu Terezy Jirotka Beníčkové a změňte své návyky natrvalo.


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom. Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Cvičte efektivně z pohodlí domova a vyberte si z mnoha druhů cvičení online. Navíc se můžete podporovat při plnění pohybové výzvy.