Lenka Kohútová

Specializace: individuální i skupinové poradenství zaměřené na výživu dospělích a dětí, trenér, lektor

Motto:

Kontakt:
info@vyzivaslenkou.cz
+420 775 269 641

Hodnocení lektora:

Průměrné hodnocení: 0
Zatím nikdo nehodnotil.
Vzdělání a praxe:

 

O mně:

Vždy mě fascionvolo, jak funguje lidské tělo a díky studiu biochemie jsem se mohla podívat tzv. “pod poličku toho všeho”. Snažím se průběžně vzdělávat, abych mohla svým klinetům nabídnout co nejvíce. Poradenstvím v oblasti výživy, zdravého životního stylu a pohybových aktivit se zabývám od roku 2014. V současnosti se věnuji i vědě - pracuji ve výzkum a podílím se na získávání nových poznatků. 

Ke svým klientům vždy přistupuji individuálně. Ptám se, naslouchám a pak pomalu zavádíme změny do jejich života, tak aby to bylo přirozené a příjemné. Své klienty se snažím vést k vyváženému jídelníčku, který je pro ně dlouhodobě udržitelný, a ke sportovním aktivitám, které jsou pro ně vhodné a baví je

Bližší informace o poskytovaných službách a možnostech, jak mne kontaktovat, naleznete na mých webových stránkách.

Těším se na naši spolupráci!

Lenka

 


Máte zájem o konzultaci?

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


Hubněte ve skupině a přesto z pohodlí domova. Přihlaste se do online kurzu zdravého hubnutí pod vedením nutriční terapeutky a lektorky STOBu Katariny Jirkové, získejte podporu v náročném vánočním období a vstupte do nového roku ještě stále s podporou v zádech a s novými dovednostmi.


Souhlasíte s tvrzením, že "hubnutí začíná a končí v hlavě"? Přihlaste se do online kurzu pod vedením psycholožky a lektorky STOBu Terezy Jirotka Beníčkové a změňte své návyky natrvalo.


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom. Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Cvičte efektivně z pohodlí domova a vyberte si z mnoha druhů cvičení online. Navíc se můžete podporovat při plnění pohybové výzvy.