Turnov


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 6 uživatelů
Upřesnění místa:
Hotel Karel IV

Instruktor: Doubravová Lenka

Termín: 25.06.2017 - 01.07.2017 Přidat do kalendáře

Cena: 6200 Kč

Turnov již skončil a nelze jej tedy objednat

Místo pobytu: Turnov, město v centru Českého ráje
Hotel se nachází nedaleko od centra, ale v klidné zóně v bezprostřední blízkosti rozsáhlého parku na břehu Jizery. Přímo kolem hotelu vedou značené turistické trasy do krásné přírody Českého ráje.

Ubytování: hotel Karel IV, dvoulůžkové pokoje a třílůžkové pokoje se sociálním zařízením, TV SAT. K hotelu přísluší venkovní bazén 5x10 m. 

Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, parkování možné na vlastním parkovišti přímo u hotelu

Program: velmi pestrá nabídka cvičení (low impact aerobik, step aerobik, latino - aerobik, posilování s gumičkami, therabandy, expandery, overbally, cvičení s posilovacími tyčemi) v moderně zařízeném fitcentru ve škole 200 m od hotelu, nordic walking a turistika krásnou přírodou Českého ráje, v případě hezkého počasí koupání v bazénu, možnost zapůjčení koloběžek či lodí

Organizační zajištění: Doubravová Lenka
 
Cena: 6200,- Kč, příplatek za jednolůžkový pokoj je 400,- Kč za den

Více informací o pobytu naleznete ZDE

Fotografie ZDE

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Eva K.
Hotýlek U Karla IV velmi příjemný, čistý, klidný, domácký...Skvělá turistika Českým rájem, mnoho možností vyžití. Kolobrndy a rafty super. Cvičení skvělé, Lenka skvělá, milá, spokojenost se vším. Byla jsem zde už podruhé a klidně přijedu zas....vzala jsem i chlapa a též byl velmi spokojen a užil si to. Eva a Vašek
Věra B.
Děkuji za krásnou dovolenou.Vzpomínám na vycházky do přírody, koloběžky a raft. Organizace byla dokonalá, měly jsme mezi programem dost času k odpočinku a k vlastní iniciativě. Také dík paní Boháčové, má spoustu energie a nadhled při řešení situací. Zdravím Věra B.
Jaromíra L.
Děkuji za týden krásné dovolené. Vše si zaslouží vysoké hodnocení. Nápln ˇcvičení pestrá, na vysoké odborné úrovni.Ubytování, strava, krásná příroda, turistika a jiné aktivity + prima parta. Co víc si můžeme přát !! Těšit se zase za rok,na dovolenou se Stobem. J. Lískovcová
Tereza C.
Dovolená byla super , počasí nám přálo. Ubytování bylo královské :) a jídlo bylo luxusní :). Výlety nám vyšly na jedničku a nestal se žádný úraz. Jsem ráda, že jsem po roce zase jela a těšim se na příští rok se Stobem. Děkuju a zrdavim všechny atkivní sportovce :). Tereza Ch.
Pecková
Rada vzpomínám na hezký pobyt, ubytování jako doma, jídlo zdravé a mňam ; vytvořila se i za tak krátký čas prima parta "Sokolek". Turnov má krásné okolí, hodně možností (koloběžky, voda - rafty, hrady, zámky, skály,..parádní možnosti), cvičení mi dalo pevnější tělo a pořád ze získané "kondičky" těžím. Ludko (Lído), moc děkuji, bylo to prima a kila, co jsem nechala v Turnově, jsem ještě nenabrala, co je skvělé! Díky. Blažena P.
Ivana P.
Hezké ubytování, skvělá strava, cvičení fajn a v moc pěkné, moderně vybavené tělocvičně. Lída byla bezvadná a vždy vyřešila nečekanou situaci. A já jí moc děkuji za krásnou, aktivní dovolenou. Ivana Petrlová

Nejbližší plánované akce


Tradiční akce netradičně online! Bohatý pohybový program, workshopy a přednášky s odborníky a zajímavé rozhovory nejen o hubnutí. Připojte se k nám. 


Zacvičte si s námi z pohodlí domova v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vyzkoušet můžete aerobic, hormonální jógu, fit balet nebo salsu!


Mýty ve výživě, novinky na trhu s potraviny nebo všímavé jedení. Přihlaste se na některý z našich online workshopů a přednášek v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vstupné za symbolických 150 Kč.