Triky štíhlých gurmánek


Průměrné hodnocení: 4.87
Hodnotilo: 46 uživatelů
Upřesnění místa:
Konferenční centrum City
Na Strži 65/1702
Praha 4
Zobrazit na mapě

Termín: 21.10.2023

Triky štíhlých gurmánek již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Sobota15:20 - 15:5021.10.2023

Přednáška v rámci Dne zdraví se STOBem 2023

Přednáška proběhne v rámci tradiční akce Den zdraví se STOBem, která se uskuteční 21. 10. 2023 v Konferenčním centru City v Praze.


Někdo si myslí, že se gurmánství a zdravá štíhlost vylučuje. Ale není to pravda. Kuchařka, gastronomická novinářka a lektorka STOBu Karolina Ponocná Kamberská posluchačům nabídne několik tipů, jak si zachovat radost z jídla, ale zároveň se nemuset trápit kvůli váze. Vysvětlí, že dobré a kvalitní jídlo nemusí být otázkou peněz, pokud víte co vybírat - a že paradoxně to nejlepší může být velmi levné. Že nemusíte trávit u plotny hodiny a přesto může být jídlo zážitkem. Žádný z těchto tipů není zázrakem sám o sobě, ale dohromady pomůžou vytvořit zdravý a příjemný jídelní styl.


Těšíme se na viděnou na Dnu zdraví!

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

alena.gavurova@seznam.cz
přínosné,dobře zpracované i pro laickou veřejnost
alena.gavurova@seznam.cz
Zajímavá přednáška,praktické informace.Přidávám se,že opozdilci rušili
Veronika V.
velice zajímavá přednáška i s ukázkou. Škoda, že nebylo více času.
Veronika V.
Veronika V.
Jitka P.
Velmi zajímavá a poučná přednáška. Jitka
simlu
Velmi zajímavá přednáška, dobře zpracovaná pro laickou veřejnost. Bohužel rušivé bylo přicházení opozdilců a jejich vpouštění i po polovině přednášky. Velice to rušilo přednášku
simlu
Velmi zajímavá přednáška, dobře zpracovaná pro laickou veřejnost. Bohužel rušivé bylo přicházení opozdilců a jejich vpouštění i po polovině přednášky. Velice to rušilo přednášku
Martina N.
Zajímavá přednáška. Osobně jsem pak navštívila i poradnu.
Martina N.
Několik zajímavých tipů. K tématům jsme se moc nedostali: že dobré a kvalitní jídlo nemusí být otázkou peněz, pokud víte co vybírat - a že paradoxně to nejlepší může být velmi levné. Že nemusíte trávit u plotny hodiny a přesto může být jídlo zážitkem.

Nejbližší plánované akce


Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv!


V tomto kurzu se navíc k teorii a psychologické podpoře přidává i možnost zdravého pohybu v krásných Letenských sadech v Praze.


Letní kurz vás naučí nejen základy priessnitz a nordic walkingu, ale navíc poznáte ještě různé části Prahy a různé lektorky.