Třeboň


Průměrné hodnocení: 4.67
Hodnotilo: 6 uživatelů
Upřesnění místa:
penzion Siesta

Instruktor: Dita Trnková

Termín: 11.08.2019 - 17.08.2019 Přidat do kalendáře

Cena: 6600 Kč

Třeboň již skončil a nelze jej tedy objednat

Místo pobytu: Třeboň, historické lázeňské město v jižních Čechách

Ubytování: penzion Siesta u hradeb historického středu města, dvoulůžkové až třílůžkové pokoje, sociální zařízení na pokoji, televize, připojení k internetu, lednička na chodbě 
Vzdálenost od historického centra města kolem 5 minut.

Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, autobusové i vlakové spojení

Program: cvičení (aerobní, zdravotní, s overbally, gumičkami, na fitballech) v tělocvičně školy vzdálené 10 minut pěší procházky lázeňským parkem, 2x vstup do 25m bazénu s mírně slanou vodou v 1 km vzdáleném lázeňském komplexu Aurora, kde je k dispozici Vodní svět nabízející množství aqua atrakcí, jako např. divokou řeku, perličkovou masážní lavici, stěnovou hydromasáž, chrliče, vodní hřib, 40 m dlouhý tobogán či whirlpooly.  Možnost cykloturistiky a jízdy na inline bruslích, turistika, nordic walking.

Cena: 6600,- Kč

Více informací o pobytu naleznete ZDE

Fotografie ZDEHodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

krivinkova
Cvičení na velkých míčích originální. I s malými až 3 ks - výborné na stabilitu. Bazén daleko a obsazený v době, kdy se nám to hodilo. Někdo chodil ráno, ale nestihl snídani. Dita příjemná. Strava dobrá, ale zatím nejvyváženější v Bystřici. Nachodily jsme spoustu km, denně přes 10. Město kulturní a zajímavé, jen trochu přelidněné zvl. cyklisty. Dáša K.
Jana P.
Špičkově strávený týden. Dita super, cvičení super, strava v obou zařízeních vynikající. Jen pro upřesnění bych uvedla, že kuřačky tam byly 3, max. 4.
Věra V.
Pobyt se opět vyvedl,cvičení s Ditou opět perfektní.Jen ubytování mě trošku zklamalo počítala jsem s dvoulůžkovým pokojem byl třílůžkový s terasou pěkný ,ale jen do té doby než se pod ní začalo vysedávat na kouření . Všechen kouř nám šel do pokoje takže jsme nemohly ani otevřít okno. Bylo by dobré zjistit kdo je kuřák a tento pokoj jim přenechat byl by pro ně idealní Věra
Jiřina F.
Vše bez chybičky,na 1 s hvězdičkou,moc jsem si to užila.DOPORUČUJU. Foltanová
Miroslava M.
Úžasný pobyt,obdivuhodná a vynikající cvičitelka Dita. Ovšem nějaké zápory by se našly. Nejvíce mi vadily kuřačky. Měly jsme sice pěkný pokoj s terasou, ale pod ní se střídaly party kuřaček a neustále nás podkuřovaly. Tentokrát jich bylo hodně. Tak polovina. Počítala jsem s ubytováním pro dvě osoby, ale na koupelnu a WC jsme byly tři. Bazén v Auroře jsem nevyužila, protože byl neustále přelidněný.Jídlo v Bertiných lázních výborné, v náhradní restauraci horší, filé naprosto přesolené.Příští rok zkusím jiný pobyt, protože Dita tam nebude. Pak se možná vrátím.Hlavně kvůli Ditě. Její optimismus mě fascinuje.Mirka z Pardubic
kocandova@atlas.cz
Letošní cvičení na velkých balonech bylo fajn. Obdobně i zbývající náplň kursu. Snad jen vedro mohlo být malinko menší. Ovšem jinak jsem z pobytu v Třeboni nadšená. Alena K.

Nejbližší plánované akce


Tradiční akce netradičně online! Bohatý pohybový program, workshopy a přednášky s odborníky a zajímavé rozhovory nejen o hubnutí. Připojte se k nám. 


Zacvičte si s námi z pohodlí domova v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vyzkoušet můžete aerobic, hormonální jógu, fit balet nebo salsu!


Mýty ve výživě, novinky na trhu s potravinami nebo všímavé jedení. Přihlaste se na některý z našich online workshopů a přednášek v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vstupné za symbolických 150 Kč. 


Nezůstávejte při hubnutí sami ani v této době. Hubněte s podporou skupiny a zkušené lektorky STOBu - nutriční terapeutky Evy Chocenské.