Třeboň


Průměrné hodnocení: 4.9
Hodnotilo: 21 uživatelů
Upřesnění místa:
Hotel Svět

Instruktor: Jana Machová

Termín: 06.08.2023 - 12.08.2023 Přidat do kalendáře

Cena: 9950 Kč

Kurz je již obsazen. Můžete se přihlásit jako náhradník.
Přihlásit se jako náhradník


Pojeďte s námi na harmonický pobyt v chráněné krajinné oblasti Třeboňsko, která patří mezi šest českých biosférických rezervací UNESCO.

 


Místo pobytu: Třeboň, historické lázeňské město v jižních Čechách

Ubytování: hotel Svět napojený na lázeňský park komplexu Aurora, dvoulůžkové pokoje, sociální zařízení na pokoji, televize, Wi-Fi na pokoji. V bezprostřední blízkosti se nacházejí pláže rybníka Svět, vzdálenost od historického centra města je přibližně 1 km.

Levnější hotel Regent, kde se uskutečnil pobyt v roce 2021, je od příštího roku zcela obsazen lázeňskými hosty a pro další zájemce již není k dispozici. Nabídnut nám byl sousední luxusnější hotel Svět, což se bohužel negativně promítlo do ceny pobytu.  

Stravování: v rozsahu plné penze, snídaně v hotelu, obědy a večeře v reastauraci Harmonie v areálu lázeňského komplexu Aurora

Doprava: vlastní, autobusové i vlakové spojení

Program: cvičení (aerobní, zdravotní, cvičení s overbally a gumičkami) v tělocvičně Kulturního centra Roháč vzdáleného 15 minut pěší procházky lázeňským parkem, 2x vstup do 25m bazénu s mírně slanou vodou v 1 km vzdáleném lázeňském komplexu Aurora, kde je zdarma k dispozici i Vodní svět nabízející množství aqua atrakcí, jako jsou např. divoká řeka, perličková masážní lavice, stěnová hydromasáž, chrliče, vodní hřib, 40 m dlouhý tobogán či whirlpooly, odpoledne turistika a nordic walking. V okolí je mnoho tras pro cyklistiku a inline brusle, tato aktivita ale nebude centrálně organizována.

Cvičení povede a další program bude zajišťovat Jana Machová.

Cena: 9950,- Kč
Cena zahrnuje ubytování, stravování a program, v ceně není zahrnut poplatek místnímu úřadu.

Více informací o pobytu naleznete 

Fotografie ZDEHodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Zuzana L.
Báječná atmosféra, úžasná cvičitelka Janička - jak po stránce lidské, tak po stránce odborné; každý den byl jedinečný, oceňuji cvičební program, který byl různorodý a pestrý. Ubytování perfektní, stravování bezchybné, jídlo chutné, s možností výběru dle zdravé výživy. Pobyt prostě neměl chybu. Zuzka
Hana .
Vše se náramně vydařilo. Ubytování výtečné, jídlo velmi chutné. Organizace a cvičení bezchybné. Atmosféra nezapomenutelná. Hana Š.
lmrockova@seznam.cz
Jana P.
pobyt super, cvičitelka vynikající, objednáno krásné počasí. Jednu chybičku to však mělo. Dostaly jsme pokoj, který měl přistýlku. Zkuste si spát týden na přistýlce, která není dostatečně stabilní!!! Notabene, když jste celý týden v dost aktivním pohybu. Pane málek, toto by chtělo ohlídat.....
Hana L.
Byla jsem podruhé a hlavně kvůli perfektní cvičitelce Janě, Vše se nadmíru vydařilo-ubytování, strava , parta i počasí. Děkuji za krásný zážitek! Hanka
Jana D.
Maximální spokojenost, jen to moc rychle uteklo.....Ubytování super, jidlo, super, počasí ukázkové a cvičitelka Jana na to ani není stupnice. Moc jsme si to užili , už se těšíme na příští rok
evcajedna@seznam.cz
Pobyt se STOB v Třeboni byl perfektní, skvělá cvičitelka Jana M, ubytování parádní a program bezvadný, těším se napříští rok. Eva M
Marcela .
Všechno super Moc jsem si to užila Cvičitelce Janě jednička s hvězdičkou Těším se na příští rok Jarka
Marie K.
Ubytování v hotelu Regent bylo perfektní, lektorka Jana Machová byla příjemná a díky ní byl pro mne tento můj první pobyt se STOBem pohodový. Portfolio pohybových aktivit bylo velmi pestré a oceňuji, že jsem si mohla celodenní zátěž zvolit a nakombinovat podle svých schopností. Třeboň a její okolí považuji za nádhernou lokalitu.
Hana .
Pobyt neměl chybu. Ubytování, stravování, organizace., cvičení, počasí, kolektiv.......... Vše na 1*** Těším se na příště. Hana Š.

Nejbližší plánované akce


POSLEDNÍ 3 VOLNÁ MÍSTA!

Zúčastněte se desetitýdenního kurzu zdravého hubnutí odkudkoliv online. Pod vedením koučky a výživové poradkyně Venduly Kosňovské a s podporou skupiny můžete být při hubnutí konečně úspěšní. 


Zjistěte o vláknině úplně vše!

Přihlaste se na webinář ZDARMA, kde vám poradíme, jak vlákninu zařadit do jídelníčku. Těšte se také na oblíbené recepty s vysokým obsahem vlákniny.


Přihlaste se do jediného kurzu hubnutí naživo, který proběhne toto léto v Praze!

Pohybová část kurzu, chůze s holemi, bude probíhat v pražských Letenských sadech pod vedením zkušené instruktorky Jany Sedláčkové. Teoretické lekce pak proběhnou v krásném sále centra Alivio a účastníky jimi bude provázet nutriční poradkyně Jana Mouchová. 


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom.