Taneční cvičení Nia | on-line


Průměrné hodnocení: 4.7
Hodnotilo: 83 uživatelů
Upřesnění místa:
platforma ZOOM

Lektor:
Dagmar Jackson

Termín: 07.11.2020

Taneční cvičení Nia | on-line již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Sobota17:00 - 17:4507.11.2020

Tato lekce je součástí pohybového programu Dne zdraví se STOBem, který letos proběhne online.


NIA je kardiovaskulární taneční cvičení, které kombinuje prvky taichi, taikwanda, tance a jógy. NIA představuje spojení těla a mysli s důrazem na radost z pohybu ve vlastním těle. Zábavnou a nenásilnou formou zlepšuje fyzickou kondici, svalovou sílu, koordinaci a pomáhá stabilnímu úbytku na váze.

Tanec je způsob napojení se sám na sebe v té nejelementárnější formě. NIA taneční cvičení vybízí ke znovunalezení dětské hravosti a spontánnosti, zároveň však podporuje respekt k vlastnímu tělu a jeho případným fyzickým omezením. Nabízí možnost stát se sám sobě osobním trenérem a určit intenzitu pohybu - ve svém vlastním tempu a v bezbolestném rozsahu pohybu.

NIA choreografie jsou sestavené z 52 základních pohybů. Choreografie jsou jednoduché a nejde o to si je zapamatovat, ale o to dokázat se oprostit od přílišného přemýšlení a hledat pocit dynamické lehkosti.

Lekce je vhodná pro všechny věkové kategorie. U tohoto typu cvičení se po celou dobu cvičení stojí, proto není cvičení vhodné pro zájemce, kteří mají zdravotní omezení.

Lekce proběhne online na platformě ZOOM. Odkaz k přihlášení na lekci obdržíte po registraci do svého e-mailu. 


UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Petra V.
Zuzana B.
Ladka M.
S Dášou jsem absolvovala víkend na Konopišti, kde mi tohle cvičení představila a zcela mě pro něj nadchla. Na tuto lekci jsem se těšila a jako vždy byla Dáša báječná a přenesla svou pozitivní energii až k nám do pokoje. Děkuji
Ladka M.
Byla to moje první hodina hormonální jógy. Nevěděla jsem, co od cvičení očekávat, ale bylo to velmi příjemné a cvičitelka hezky popisovala na co se soustředit a jak daný cvik provést. Děkuji
Mirkaerhoj O.
Příjemné ukončení sportovního dne. Snad jen hudba jako důležitá součást by příště mohla být hlasitější. Ale jinak obě lekce super. Fitpainfree je moje srdeční záležitost :)
PetraKut
S kurzem jsem spokojená. Pro mě první lekce hormonální jogy. Příjemné protažení.
Eva J.
Velice příjemné cvičení, i cvičitelka.
Helena M.
Byla to moc příjemná a přirozená hodina radosti z pohybu a vnitřního klidu. Vybrala jsem si ji hlavně kvůli užasné lektorce Dagmaře a Nia Józe. Velice ráda se zase někdy zůčastním. Helena.
Vera M.
Lekce presne splnila ocekavani. Lektorka byla velmi prijemna a vse dobre vysvetlila. Moc dekuji!
Barbora B.

Nejbližší plánované akce


Zdravotní cvičení, salsa, low-aerobic nebo třeba jóga. Cvičte s námi z pohodlí a bezpečí domova celou zimu! 


Měření složení těla, konference a pohybové aktivity ZDARMA. 


Během ledna a února pravidelně zveřejňujeme profesionální cvičební videa zdarma, se kterými si dáte bezpečně do těla. Videa vznikla ve spolupráci se značkou F&F.