Špindlerův Mlýn


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 8 uživatelů
Upřesnění místa:
Harmony Club Hotel

Instruktor: Jana Boučková

Termín: 02.08.2020 - 08.08.2020 Přidat do kalendáře

Cena: 9200 Kč

Zbývá poslední 1 místo.
Chci vyrazit na dovolenou


Nechte se hýčkat a objevte harmonii těla i duše, v hotelu Harmony Club se budete cítit jako v bavlnce. 

Tato dovolená je ideální kombinací aktivního pohybu, ale i pořádné dávky relaxace. Hotel uspokojí i náročné návštěvníky - nádherná příroda, luxusní zázemí hotelu, skvělé jídlo, prostor pro odpočinek v saunovém světě, co víc si přát?


Místo pobytu: Špindlerův Mlýn, nejznámější středisko v Krkonoších, velké možnosti turistiky pro zdatné i méně zdatné turisty

Ubytování: Harmony Club Hotel, komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje (TV SAT, minibar, safe, wifi, balkonové dveře s výhledem na hory), krytý bazén, vířivky, saunový svět, kryté tenisové kurty. Hotel má výbornou polohu v klidu, ale přitom jen 10 minut od centra Špindlerova Mlýna a 10 minut od lanovky na Mevědín. Stravování: v rozsahu polopenze, vynikající kuchyně splňující zásady rozumné výživyDoprava: vlastní, možnost parkování před hotelem za poplatek 200,- Kč/den, autobusové spojení, na vyžádání možná doprava minibusem do hotelu

Program: zdravotní cvičení v sále hotelu či v tenisové hale, plavání, nordic walking, turistika, večerní přednášky k výživě, poradenství. V hotelovém wellness centru můžete neomezeně využívat bazén se 2 vířivkami s výhledem na okolní krajinu, možnost bowlingu a stolního tenisu. Za poplatek vstup do saunového světa a možnost masáží, využití krytých tenisových kurtů, hřiště na squash a badminton, fitness centrum, střelnice.

Cena: 9200,- Kč

Více podrobností k pobytu zde.Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Ladislava K.
Tento pobyt hodnotím jako ten nejlepší, který jsem za 15 let se Stobem absolvovala. Jana se Zbyňkem byli vstřícní, usměvaví, perfektně připravení a bylo s nimi celý týden pohodově, milo a veselo! A to je ten nejvzácnější dar, který jsme od nich obdrželi. Kolektiv, který se na kurzu sešel byl jedinečný a bylo mi ctí i radostí sdílet čas dovolené s příjemnou a milou spolubydlící. Luxusní výběr jídel i komfortní hotelové zázemí můj kladný dojem ještě umocnily. Děkuji všem za krásně prožitý týden! Moc se těším za rok na viděnou. Lada
Jana M.
Výborné cvičení, perfektně zorganizovaná turistika s následnou relaxací v bazénu a vířivce. Příští rok opět pojedu ráda do Špindlerova Mlýnu. Jana M.
Markéta K.
Skvělý pobyt, pět hvězdiček ve všech ohledech. Už teď se těším (a doufám), že se příští rok bude opakovat! Markéta K
Helena L.
Naprosto skvělé. Motivační. Jana je dokonalá horská vůdkyně a cvičitelka. Organizace byla dokonalá, ubytování i jídlo rovněž. Doufám, že se tento pobyt bude opakovat.
Anna .
Ve Špindlu se mi moc líbilo a už teď doufám, že zase za rok pojedu! Děkuji Janě, Zbyňkovi a všem kamarádům! Výborně jsem si zacvičila, zavzpomínala jsem na dětství - prázdniny v Krkonoších, nádherné túry, překrásná příroda! Díky moc! Jen tak dále! Anna Š.
vladana H.
Naprosto skvělé - endorfiny nahoře, kila dole a čistá hlava jako bonus :-) Velmi krásná lokalita a hotel, skvělá parta a k tomu o všechny pečující a motivující Jana. Moc děkujeme a těšíme se na další podobné akce! Vladana a Magdalena H.
Jitka K.
Děkuji za krásný týden ve Špindlerově Mlýně. Paní Boučková měla vše perfektně připravené a zorganizované, dávám 100% :-) Jitka Krejčiříková
Josef Z.
Perfektni hotel, super kolektiv, uzasna Jana a nadherna priroda.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se, získejte podporu skupiny a odborníka a buďte při hubnutí úspěšní.