Špindlerův Mlýn


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 27 uživatelů
Upřesnění místa:
Harmony Club Hotel

Instruktor: Jana Boučková, Zbyněk Denk

Termín: 11.08.2024 - 17.08.2024 Přidat do kalendáře

Cena: 11750 Kč

Zbývá poslední 1 místo.
Chci vyrazit na dovolenou


Nechte se hýčkat a objevte harmonii těla i duše, v hotelu Harmony Club se budete cítit jako v bavlnce. 

Tato dovolená je ideální kombinací aktivního pohybu, ale i pořádné dávky relaxace. Hotel uspokojí i náročné návštěvníky - nádherná příroda, luxusní zázemí hotelu, skvělé jídlo, prostor pro odpočinek v saunovém světě, co víc si přát?


Místo pobytu: Špindlerův Mlýn, nejznámější středisko v Krkonoších, velké možnosti turistiky pro zdatné i méně zdatné turisty

Ubytování: Harmony Club Hotel, komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje (SAT/TV, minibar, safe, Wi-Fi, balkonové dveře s výhledem na hory), krytý bazén, vířivky, saunový svět, kryté tenisové kurty. Hotel má výbornou polohu v klidu, ale přitom jen 10 minut od centra Špindlerova Mlýna a 10 minut od lanovky na Medvědín. Stravování: v rozsahu polopenze, vynikající kuchyně splňující zásady rozumné výživyDoprava: vlastní, možnost parkování před hotelem za poplatek 200,- Kč/den, autobusové spojení, na vyžádání možná doprava minibusem do hotelu

Program: zdravotní cvičení v sále hotelu, plavání, nordic walking, turistika, večerní přednášky k výživě a redukci váhy, poradenství. V hotelovém wellness centru můžete neomezeně využívat bazén se 2 vířivkami s výhledem na okolní krajinu, možnost bowlingu a stolního tenisu. Za poplatek vstup do saunového světa a možnost masáží, využití krytých tenisových kurtů, hřiště na squash a badminton, fitness centrum, střelnice.

Cena: 11750,- Kč, nezahrnuje pobytovou taxu ve výši 30,- Kč za osobu a den, příplatek za jednolůžkový pokoj 600,- Kč za noc

Více podrobností k pobytu zde.

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Markéta R.
Perfektně strávený týden - aktivně i odpočinkově zároveň. Velmi oceňuji detailní znalost STOB průvodců místních hor a turistických tras. Je na ně spoleh a vždy vyberou tu nejlepší trasu pro každého dle jejich sil a možností. Každý dopředu přesně ví, co ho na na túře čeká. Prostě ideální po všech stránkách.
Jana S.
Vše bylo super, moc děkuji Jana S.
Věra V.
Perfektni pobyt ve Špindlu díky Janě a Zbynkovi .Ranní cvičení i turistické trasy dobře naplánované a promyšlené. V letošním kurzu bylo vice účastníků, kteří byli poprvé v Krkonoších a Jana okamzite zareagovala na přání jak jim ukazat Sněžku. Vše klaplo na jednicku i s počasím. Těším se na další pobyt diky Věra. V.
Dagmar C.
Díky Janě a Zbyňkovi jsem prožila moc pěkný týden. Vést dospělé a způsobit nějaký posun v hlavě i výkonnosti je za tak krátkou dobu docela těžké, tak oceňuji, jak se jim to oběma podařilo. Výborné, promyšlené cvičení, vždy krásné túry pro různě výkonné skupiny i akorát té osvěty. Vypadalo tak jednoduše, ale bylo za tím určitě hodně práce a příprav. dD Cvrčková.
Markéta K.
Již čtvrtý pobyt ve Špindlu rozhodně nezklamal - všechno bylo perfektní. Mám-li vypíchnout jednu věc, je to cvičení s Janou: promyšlené, účinné a každý den trochu jiné. Bude mi chybět! Děkuju Janě a Zbyňkovi za skvělé zážitky a těším se za rok! Markéta K.
Jindřich K.
Ve Špindlerově Mlýně jsem byla se STOBem poprvé. Hezký hotel, výborné jídlo, náročné ale nádherné túry, počasí vyšlo. Po túrách super relexace v bazénu a vířivkách. A super ranní cvičení i když se ráno moc z postele nechtělo. A kytárky večer super. Děkujeme Věra a Jindra
Romana F.
S pobytem jsem byla velmi spokojená - program perfektně uzpůsoben, ranní cvičení vynikající. Doporučuji.
Hana B.
Laskavý a profesionální přístup Jany i Zbyňka, skvělé zázemí hotelu, nádherná krkonošská příroda. Oproti loňsku nám přálo i počasí (někdy snad až příliš). Takže příště rozhodně znovu. Děkuji. Hanka B.
Věra H.
milé a odborné vedení, skvělý pobyt, děkuji Věra
Helena L.
Již počtvrté jsem úplně nadšená. Byl to po všech stránkách úžasný týden. Těším se na příští pobyt tamtéž.

Nejbližší plánované akce


Připojte se na pravidelné lekce, vyzkoušíte si různé druhy cvičení a cvičit můžete úplně odkudkoliv.


Připravili jsme pro vás letní webináře. Přihlásit se můžete zde.


Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.


Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Zkuste to tentokrát jinak. Přihlaste se do kurzu v Praze!