Setkání lektorů 2023: Krizová intervence a lymfatický systém a obezita


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 9 uživatelů
Upřesnění místa:
hotel Marianeum
Máchova 7
Praha 2 12000
Zobrazit na mapě

Instruktor: Mgr. Tereza Bydžovská, MUDr. René Vlasák,

Termín: 04.11.2023 - 05.11.2023

Cena: 3625 Kč

Setkání lektorů 2023: Krizová intervence a lymfatický systém a obezita již skončil a nelze jej tedy objednat

Tento vzdělávací víkend je určený pouze vyškoleným lektorům společnosti STOB.

Přihlaste se přes lektorský účet a cena vám bude automaticky snížena. Lektorská cena za celý víkend je 2 900 Kč.

Nechcete-li se účastnit obou dnů, je možné se přihlásit pouze na jeden, uveďte prosím informaci do poznámky, faktura Vám bude upravena.
  • Sobotní krizová intervence 2 200 Kč 
  • Nedělní Lymfatický systém 1 000 Kč 
  • Nedělní STOBí program ZDARMA.

Připomínáme, že lektorské setkávání na STOBím programu je jedenkrát za dva roky povinné. Pakliže jste se neúčastnili školení loni, nejste vyškoleni v roce 2022 nebo 2023, měli byste se nedělního STOBího programu účastnit. Máte-li vážné důvody, proč nemůžete přijet, dejte nám prosím vědět, děkujeme.


Program víkendu

Sobota 4. 11. (9 – 18 hod.)

Krizová intervence aneb první psychologická pomoc - Mgr. Tereza Bydžovská

Lidé v pomáhajících profesích se setkávají s lidmi v nelehkých životních situacích. Stává se, že se jim někdo svěří s osobním příběhem nebo se setkají s člověkem v akutní krizi, který je pod silným vlivem emocí. V takové chvíli mnoho lidí přemýšlí, jak dotyčnému pomoci, zda je lepší na klienta mluvit nebo ho raději nechat o samotě, co může situaci ještě zhoršit a co naopak může pomoci. Workshop "Úvod do krizové intervence" je zaměřen na uvedení nutričních terapeutů a dalších odborníků do problematiky krizové intervence a poskytnutí vhodných komunikačních prostředků v krizové situaci s cílem pomoci klientovi v akutní psychické krizi. Část kurzu se bude věnovat nácviku modelových situací, které jsou podstatné pro osvojení a zautomatizování základů krizové intervence.  

Neděle 5. 11. (8 – 15 hod.)

Lymfatický systém a obezita - MUDr. René Vlasák

Shrnutí spolupráce za rok 2023 a plány na rok 2024 – Martin Pávek, Lenka Vymlátilová


Ubytování: Ubytování je možné přímo ve školicím centru Marianeum, kde jsou k dispozici jednolůžkové, dvoulůžkové a trojlůžkové pokoje. Ubytování si rezervujte sami. Do tří týdnů před akcí, tj. do 13. 10. je domluvená nižší cena a ubytujete se levněji, opět je nutno nahlásit, že si ubytování rezervujete na akci se STOBem.


Strava: Káva, čaj, voda, ovoce a další drobné občerstvení bude zajištěno. Pro ubytované je k dispozici kuchyňka s mikrovlnnou troubou. Možnost zajistit oběd.

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Petra Broumská
Skvěle zvolení lektoři, úžasná atmosféra, výborná organizace celého víkendu. Děkuji.
Barbora130187
erika.dykastova@gmail.com
Krizová intervence - velmi přínosné obsahově, skvělá forma, příjemná atmosféra a skvělá lektorka. Určitě využiji nejen v profesním životě. Děkuji za organizaci setkání (vše bylo perfektní:) a možnost sdílení zkušeností s ostatními kolegy. Děkuji. Krásné dny.
zuzanachadimova
Naprostá spokojenost
Zdejša
Ahoj, přednášky se mi moc líbily. Velmi zajímavá byla hlavně přednáška nedělní. Dozvěděla jsem se hodně nových informací. Moc děkuji. Zdeňka Poledniková
Narcisa V.
Zúcastnila jsem se nedělního semináře o lymfatickém systému, který byl odborně velmi dobrý a zajímavý. Přínosem bylo především vysvětlení rozdilu mezi viscerálnim a gynoidnim typem obezity, funkce lymfy při vzniku gynoidniho typu a možnosti jeho ovlivnění. Pro gynoidni typ obezity je totiž nutný úplně jiný přístup v nutriční poradenství než pro viscerálnim typ. Přednášející vyprávěl poutavě a laicky srozumitelně, dostali jsme podrobný návod, jak postupovat. Dozvěděli jsme se spoustu důležitých informací, potřebných pro to, abychom mohli klientkám lépe pomocí. Organizátorúm velké poděkování za výbornou volbu tématu i přednášejících.
Echoce
olgacerna
Dobrý den, zdravím Vás a setkání hodnotím velmi dobře, přínosné, lektoři byli výborně připraveni, totéž po organizační stránce. Takže skvělá Lenka, Martin, Iva a všichni, co se na tom podíleli. Svačinky byly výborné. Jste super a přeji Vám hodně energie a elánu do další přínosné práce Olga
miladastehlikova
Ahoj všem, moc děkuji za setkání. Bylo pro mne velmi užitečné a jsem ráda, že jsem se zase s vám setkala.

Nejbližší plánované akce


Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.


V tomto kurzu se navíc k teorii a psychologické podpoře přidává i možnost zdravého pohybu v krásných Letenských sadech.


Připojte se k online konferenci ZDARMA nebo si nechte změřit složení těla u odborníků STOBu. 


Získejte nové poznatky a inspiraci, jak se jednou provždy zbavit nadbytečných kilogramů.


Užijte si termální lázně a širokou nabídku pohybových aktivit v květnovém Štúrovu.