Prodloužený víkend v Golf Resortu Konopiště - změna termínu


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 15 uživatelů
Upřesnění místa:
Golf Resort Konopiště

Instruktor: Jackson Dagmar

Termín: 18.09.2020 - 20.09.2020 Přidat do kalendáře

Cena: 3700 Kč

Prodloužený víkend v Golf Resortu Konopiště - změna termínu již skončil a nelze jej tedy objednat

Vzhledem k vyhlášeným bezpečnostním opatřením není možné pobyt uskutečnit v plánovaném březnovém termínu. Podařilo se nám zajistit náhradní termín, a to 18. - 20.9.2020. Doufáme, že v tomto termínu se již situace vrátí do normálu a pobyt bude možné uspořádat.

Užijte si pohodový první jarní víkend v nádherném prostředí Golf Resortu Konopiště a s atraktivním programem pod vedením cvičitelky STOBu Dagmar Jackson.

Doplníte zásoby energie, dopřejete svému tělu radostný a léčivý pohyb a své duši pořádnou dávku vnitřního klidu. Veškeré pohybové aktivity budou vhodné jak pro zkušené cvičence, tak pro úplné začátečníky.

Resort je vzdálený přibližně 10 km od Benešova a 50 km od Prahy. Areál Golf Resortu poskytuje vyžití nejen příznivcům golfu, ale i všem, kteří chtějí aktivně trávit svůj volný čas. V Resortu je  Spa & Wellness, které disponuje 3 vnitřními bazény (jeden se slanou vodou), Kneippovým chodníkem, vířivkou, saunou, párou a v Balneo části nabízí léčebné či relaxační procedury jako masáže, zábaly, inhalace či koupele. Pro sportovní činnost je k dispozici velká tělocvična, posilovna i herna stolního tenisu.  V okolí jsou zajímavé turistické cíle, především zámek Konopiště s rozsáhlým zámeckým parkem.

Více informací o Resortu můžete najít zde.


Ubytování: Luxusní prostorné dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, STV, minibar, na některých pokojích WiFi.

Stravování: V rozsahu plné penze přizpůsobené zásadám zdravé výživy, snídaně formou bufetu.

Program: Každý den budete moci přivítat ranní rozcvičkou v přírodě v doprovodu lektorky. Přes den vyzkoušíte různé druhy pohybu se zaměřením především na zdravotní cvičení, relaxaci, všímavost a dechová cvičení. Součástí programu bude i oblíbené NIA – kardiovaskulární taneční cvičení k rozproudění energie a radosti v těle, pro posílení a rozpohybování těla. Dále cvičení pro uvolnění napětí a rozproudění energie v těle, obličejová gymnastika.  Po celou dobu pobytu budete mít možnost využití Spa a wellnes. 

Předběžný program pobytu zde

Cena:  3700,- Kč zahrnuje ubytování, stravování, program a využití wellnessHodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Martina V.
Jela jsem na pobyt úplně poprvé a jsem NADŠENÁ !!! Rozhodně si od této chvíle nenechám uniknout jediný další pobyt se STOBem! Dagmar Jackson a cvičení s ní bylo úžasné a pomohlo mi najít sebe sama! Parta "bab", které se na pobytu sešly, také. Byly to pro mě překrásné tři dny strávené aktivně v překrásném prostředí a s milými lidmi. Martina V., Č. Budějovice
Ludmila M.
Díky za úžasný víkend všem že STOBu a hlavně milé, profesionální báječné Dagmar. Vlastně jsem jela na jistotu, že víkend bude perfektní. ???????? Děkuji i všem zúčastněným za milou společnost. Lída Mikésková
Hana H.
Pobyt byl velice příjemný.
Věra K.
Věra K. Souhlas se vším co již bylo napsáno.
Lenka L.
Nemám nic jiného než slova chvály - vše vyšlo na jedničku. Skvělé ubytování i strava, milé a příjemné spolucvičenky a zejména úžasná Dagmar! Její cvičení i přístup znám z dřívějších let, takže jsem si byla předem jistá, že mě čeká nádherný víkend. Moc děkuji za zorganizování všem, kteří na tom mají zásluhu. Jen nevím, kdo a kde dokázal objednat tak krásné počasí :). Lenka L.
Dana M.
Dobrý den všem, krásného víkendového pobytu jsem se zúčastnila díky doporučení mé dcery Petry, která kromě jiného pracuje také pro STOB a naprosto nelituji. Moc děkuji všem pořadatelům zejména paní Ivě Málkové (omlouvám se, jiné jmenovitě neznám) a milé, plné pozitivní energie - paní Dáše Jackson. Počasí nám přálo, rezort poskytl velmi kvalitní zázemí a paní Jackson nás naučila skvělé cviky i tance k uvolnění ale i zpevnění celého těla. Jedině částečné cvičení v tělocvičně bych přivítala raději za krásného počasí venku. Ale chápala jsem obavy z nastydnutí při cvičení vleže na trávě. Procházky po okolí a výlet na zámek Konopiště byly také skvělé. Člověk by přivítal 48-hodinový den :-), aby mohl využít více wellness služeb, které rezort nabízel. Ještě jednou všem včetně účastníků velké díky za výbornou atmosféru! Dana M.
Štěpánka K.
Poprvé se STOBem a hned trefa do černého. A to nejen díky skvělému počasí/ubytování/programu, ale především díky okouzlující osobnosti Dáši Jackson a cvičení NIA, které mě neskutečně nadchlo.
Ludmila H.
drdoj@seznam.cz
Bohumila K.
Pobyt v Resortu Konopiště byl skvělý. Ubytování, strava, wellnes, navíc i počasí, to vše přispělo k celkové pohodě. Dáša Jackson a její taktní, milý, osobitý přístup ke klientům, s respektem k různým limitům, přilákává stabilní klientelu. A nevšední cvičení NIA v jejím provedení je zážitek sám o sobě. Velká spokojenost. Bohunka K.

Nejbližší plánované akce


Tradiční akce netradičně online! Bohatý pohybový program, workshopy a přednášky s odborníky a zajímavé rozhovory nejen o hubnutí. Připojte se k nám. 


Zacvičte si s námi z pohodlí domova v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vyzkoušet můžete aerobic, hormonální jógu, fit balet nebo salsu!


Mýty ve výživě, novinky na trhu s potravinami nebo všímavé jedení. Přihlaste se na některý z našich online workshopů a přednášek v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vstupné za symbolických 150 Kč.