Prodloužený předvánoční víkend v Golf Resortu Konopiště


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 5 uživatelů
Upřesnění místa:
Golf Resort

Instruktor: Jackson Dagmar

Termín: 16.11.2018 - 18.11.2018 Přidat do kalendáře

Cena: 3350 Kč

Prodloužený předvánoční víkend v Golf Resortu Konopiště již skončil a nelze jej tedy objednat

Pobyt v nádherném prostředí Golf Resortu Konopiště, vzdáleném přibližně 10 km od Benešova a 50 km od Prahy.

Utečte předvánočnímu ruchu a užijte si pohodový víkend v krásném prostředí a s atraktivním programem pod vedením cvičitelky STOBu Dagmar Jackson.

Přijďte si doplnit zásoby energie, dopřát svému tělu radostný a léčivý pohyb a své duši pořádnou dávku vnitřního klidu. Veškeré pohybové aktivity budou vhodné jak pro zkušené cvičence, tak pro úplné začátečníky. Dozvíte se zajímavé praktické informace o lymfatickém systému a dozvíte se, jak lze pomocí cvičení a automasáže podpořit jeho správnou funkci.

Areál Golf Resortu poskytuje vyžití nejen příznivcům golfu, ale i všem, kteří chtějí aktivně trávit svůj volný čas. V Resortu je nové Spa & Wellness, které disponuje 3 vnitřními bazény (jeden se slanou vodou), Kneippovým chodníkem, vířivkou, saunou, párou a v Balneo části nabízí léčebné či relaxační procedury jako masáže, zábaly, inhalace či koupele. Pro sportovní činnost je k dispozici velká tělocvična, posilovna i herna stolního tenisu.  V okolí jsou zajímavé turistické cíle, především zámek Konopiště s rozsáhlým zámeckým parkem.

Více informací o Resortu můžete najít zde.

Ubytování: Luxusní prostorné dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, STV, minibar, na některých pokojích WiFi.

Stravování: V rozsahu plné penze přizpůsobené zásadám zdravé výživy, snídaně formou bufetu.

Program: různé druhy především zdravotního cvičení, relaxace, všímavost, Konopiště program

Cena:  3350,- Kč zahrnuje ubytování, stravování, cvičební program, využití wellnessHodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Ludmila K.
Na tomto víkendu jsem byla poprvé a velká spokojenost. Dáša - usměvavá a trpělivá. Ubytování pěkné (jen u nás na pokoji chladněji - jak psala níž Majka), prostředí také, jídlo výborné. I počasí nám vyšlo (krásná vycházka na Chvojen s bažanty královskými :-)) Prostě príma start na nadcházející advent. Díky
vecerkova
Na víkendu jsem byla poprvé, tudíž velmi zvědavá. Skutečnost vysoce předčila má očekávání. Pozitivita na každém kroku, skvělé cvičení i cvičitelka, skvělá skupina účastnic. A k tomu nám vyšlo ještě skvěle počasí. Co si přát více? Příští rok si dám repete. :-). Barbora Vecerkova
drdoj@seznam.cz
Úžasné, luxusní, bezkonurenční!!!!! Jana
Marie V.
Dobrý den, program, cvičení i prostředí se mi líbilo. Cvičitelka Dáša byla moc milá, příjemná, stále pozitivně naladěná a usměvavá. Využila jsem i bazén a vířivku - příjemné protažení po cvičení. Jedinou vadou na kráse bylo, že v pokoji byla zima - ze tří radiátorů na pokoji a jednoho v koupelně hřál jen jeden a ostatní byly na části vlažné a zbytek úplně studený i při nastavení na maximum. Zřejmě o tom vědí, protože v pokoji byly 2 teplomety. Při jejich zapnutí se pokoj oteplil, jeden jsme si pouštěli v koupelně. Jen jsme měly strach je nechat zapnuté v naší nepřítomnosti a tak jsme ho pouštěly, jen když jsme tam byly. Po vypnutí pokoj vychladl a při návratu bylo zase zima. Jinak jsem byla moc spokojená, jídlo chutné a zajímavé kombinace. Vaňková
Malavera
Dobrý den všem. Na prodloužený víkend jsme se s kamarádkami těšily celý rok! A užily jsme si ho výborně. Paní Dagmar je úžasná a její cvičení nás nabilo pozitivní energií. Také výšlap na Konopiště byl díky nádhernému počasí nezapomenutelný. Příští rok se určitě zúčastníme rády znovu. Věra a dámy ze Žďáru n.S. :-)

Nejbližší plánované akce


Tradiční akce netradičně online! Bohatý pohybový program, workshopy a přednášky s odborníky a zajímavé rozhovory nejen o hubnutí. Připojte se k nám. 


Zacvičte si s námi z pohodlí domova v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vyzkoušet můžete aerobic, hormonální jógu, fit balet nebo salsu!


Mýty ve výživě, novinky na trhu s potraviny nebo všímavé jedení. Přihlaste se na některý z našich online workshopů a přednášek v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vstupné za symbolických 150 Kč.